bugün

(bkz: oytunkaran)
(bkz: cocomuyo)

Ayrıca twitter filan da kullanmıyor diyorlar, ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem.
muhtemelen toptur.
Doğru yolda olan erkektir, emin ol.
Kıskanç bir sevgiliye sahip erkektir. Benim.
özgüveni olmayan, arkadaş çevresi kısıtlı, asosyal ve çirkin erkektir.

ne twitter ne facebook ne instagram kullanmıyorlar. sonra kızlar bizi beğenmiyor diye ağlıyorlar. hayır yani, kızlar senin kaşını gözünü görmeden nasıl beğenebilir ki? dış güzellik önce gelir. önemli olan iç güzellik diyen erkeklerin yolda kızlar arasında en güzeline baktığına eminim. bırakın bu klişe avuntuları lütfen...
kullanmıyorum. hiçbir eksikliğini de hissetmedim şimdiye dek.

gerçek hayatta ya iki dakika sohbet ettiğim ya etmediğim elemanın birinin instada beni takip edip beğenmesi pek ilgimi çekmiyor zira.
tercih edilesi erkektir.

selfie çekip filtreleyen erkekten her türlü şey beklenmelidir.
Sürekli paylaşımda olan erkeklerin çoğunluğu gay.
benim erkek versiyonumdur. helal olsun. instagram kullanıp kızları araştırıp orası burası açık fotoğrafları beğenmektense kullanmayan erkek adam gibi adamdır.
Sosyal medya hesabı olmayan erkekten bir tık aşağıdır.
(bkz: pandik) ne facebook var ne de instagram. Bütun enerjimi sözlüğe harcıyorum lan kıymetimi bilin.
(bkz: metalci görünümlü ametal)

Normal bir erkektir. Önyargılarından arınmak dileğiyle.
WhatsApp hariç diğerlerini kullanmıyorum mutluyum.
vatsaptan başka sosyal hesabım yok, kafam rahat diyordum ki son güncellemeden sonra orası da bi değişik oldu, onu da silebilirim.
Vardir da size belli etmiyordur. (bkz: cakma hesap)
Bir tek whatsappım vardı onu da diğerlerine benzettiler.
benimdir. şahsen günlük hayatımdan insanlara kesitler sunmaktan zevk almadığımi ve bundan arındığimı düşünüyorum. hayatı piksellere dökmeden önce, hayatı en güzel şekilde değerlendirmek gerekir.
bununla övünüp geriniyorsa katıksız maldır gözümde.
Bir kamusal bile olsa ilişkiler öğrencisi olarak benim, gerçi sadece ginger mankenleri takip ettiğim bir sahte hesap vardı ama sayılmaz bence.
Ne eyleyeyim bana maddi kazanç sağlamayacak zaman kaybını.
Var ama sadece capslere bakmak için kullanıyorum,tipsiz de değilim hatta yakışıklıyım.sadece çektiğim güzel fotoları insanlarla paylaşma hevesi bana çok saçma geliyor.ilerde kullanmaya başlayacağım o da şu sebeple; yazın interrail yapmayı düşünüyorum ve yurtdışında çekildiğim fotoğrafları arşivlemek için paylaşırım .bir de şu foto paylaşmıyorsa çirkindir zihniyetindeki andavallara da iki çift lafım var siz her gün fotoğraf paylaşınca çirkin olduğunuz gerçeği değişmiyor sayın mkduklarım:) güzel fotoğraflarımızı koyup karıya kıza yavşayıp egolarını okşamıyoruz diye asosyal çirkin ezik bilmem ne diye nitelendirilmişiz ne boş insanlar var amk ya hayatı sosyal medyadan ibaret sayan.
Bi yerlerde orospuluk yaptığı gizli fake bir instagramı vardır.

Tecrübe ile sabit.
artık sosyal medya kullanmamak moda. (bkz: Hollywood)ünlüleri. tarzdır.
sadece facebook diğerleri hoşuma gitmiyor.Hele swarm ve snapchat en uzak 2 si.
takdir ettiğim erkektir.
Ne gerek var, sadec instagram değil diğer hesaplar da buram buram sahtelik yapaylık kokuyor. Bi mutluyum ahan da kanıtı çabası. Yurt dışına çıkılıp "duyanlara duymayanlara! ben yurt dışındayım!!" anafikriyle atılan onlarca fotoğraf.

Okul grupları için açılması gerekiyor ister istemez ama mezun olunca ben de kapatıcam. Snapchat durur belki yakın arkadaşlarım için.