bugün

adamdır.
benim anda. hala neye yaradığını anlayabilmiş de değilim.
Kullanmasada olur. Belki kıskanç bir sevgilisi vardır.
Ne isim olur vaktini boş islere harcamayan erkektir.
Belki de akıllı telefon kullanmıyordur.
Vurmayın adamı öldürdünüz arkadaşlar.
adamın dipçiğidir. nesli tükenmemesi için koruma altına alınmalıdır.
Gideri yoktur.
Birikinti ve Kötü koku yapıyordur.

(Şimdi bu espriyi kaçınız anlayacaksınız? Şantiyelerde çok takılıyorum, yazık bana)
instagram ne la.
diğer erkeklerden 3497 adım önde olan erkektir.
https://instagram.com/codnes/

ben değilimdir. sanmıyorum ki instagram kullanmamak bir coolluk yada çevrede bir farkındalık yaratsın. bir güzel kadının çıkıp da vay be bu erkek instagram kullanmıyor ne kadar güzel dediğini de sanmıyorum.
popüler kültürün kölesi olmamış erkektir.
işini bilen erkektir. sanalla zaman kaybetmeyendir.
Benimdir o kadar sosyal mecraya iyeyim zaten bi cektigim fotoyu faceye atiyorum yetiyor.
Saçma sapan poz vericeklerse nanoşlar gibi kullanmasınlar aq .
Sevgilimin bu gruba dahil olmasını istediğim özenilen güruh sırayla kızları engelletip takipten çıkartıyorum artık bıkar ve kapatır umarım .
Çirkin asosyal erkektir. Ustlerde adamdır falan diyerek bazıları kendini kandırmış ama işin doğrusu budur. Tanıştığınız erkeğin ilk önce instagram hesabını sorun kızlar yok derse çirkin biriyle vakit harciyorsunuz demektir. Yanlış anlaşılmasın çirkin erkek candir bana göre. Önceliği tip olan kızlar için bir tespit.
anlasilmayi beklemiyorum lakin izahtan da kacmam,bir insan afis edilmeyi sevmeyebilir.bunun ne eziklikle ne de egoyla alakasi yoktur.
Benimdir. Çirkin hissetmekle, özgüven eksikliği ile uzaktan yakından alakası yok şükür ki. Neden reklam olayım, aptalca ve boş insan uğraşı geliyor o kadar.
Benimdir. Ayni zamanda twitter kullanmayan ve gittiği heryerde mal gibi check-in yapmayan erkektir.
Var mı öylesi ya devir teknoloji çağı... Ayak uydurmak lazım. Herkesin tercihi tabi.
Evli veya nişanlıdır lan, o kadar ortalığı şey etmemek lazım.
sosyal hesap ihtiyacı hissetmez. herkes bir şey kanıtlama peşinde.

1 kadın yeter bana. yeri gelir, dost, düşman, panki camping, anne, ufak kız kardeş. sevin kadınları. Çok tatlılar çünkü.
Benimdir. Kullanmiyorum cunku toplumun benim cektigim fotograflara, yediklerime vesaire ihtitaci yok.
Bir şey kaybetmeyen erkektir.
kullanmıyorum ama kesinlikle giderim var.