bugün

instagramda fotoğraflara bakarken yanlışlıkla 2kez tıklayıp kalp çıkması durumudur. şahsen ben yapmadım ama an itibariyle uzun zamandır görmediğim eski sevgililerimden birinin fotoğrafımı beğenmesiyle şok olduğum durum. yarım saat sonra tekrar baktığımda beğeniyi kaldırmış olmasından yanlışlıkla beğendiğini anladım. yakalandın oğlum, ohh içimin yağları eridi daha çok bakarsın. hahaha swh
az önce başıma gelen durum beğeniyi hemen geri çektim hatta anlaşılmasın diye kullanıcı adımı bile değiştirdim bildirim gitmiş midir diye merakla bekliyorum. bilgisi tecrübesi alan var mıdır ey ulu sözlük.
hep o yakınlaştırma sevdası yüzünden olmaktadır.
Çok ocaklar söndürmüştür.
sabah başıma gelen bir olay. yakınlaştırayım derken beğendim fotoğrafı
sen git cocugu sıç sıva sonra meraktan insatgramdan fotoğrafını beğen. bi de onca fotoğraftan ilk fotograflarından birini. cok fazla ''ayyy kafama sıcayım!!'' nidaları içerir
Fena biseydir.Basima gelmistir.Alakasiz bi fotoyu zumlarkene basa gelebilir .
Ezik kızların başına gelir. Biraz da mal olmak lazım.
sık sık stalkerların başına gelen şeydir. bazen dalgınlığa gelir büyüteyim derken layklarsın, bazen de tam ekranı kaydıracakken elin kalbe dokunur ve artık çok geçtir.

umarım bildirimin gitmemiştir.
eski sevgilinin yeni sevgilisinin fotoğrafı ise uyku kaçırtır. kızı hemen engellediğim yetmemiş gibi kendi profil fotoğrafımı kaldırıp adımı bile sildim panikten. allah beni kahretsin ya.
Artık bu işi de sizin yerinize yapabilen korkunç bir uygulama çıkmış. Kim kullanmak isterse artık. http://cinyus.com/instagr...slikla-fotograf-begenmek/
Kavgalı olduğum insanları stalklarken başıma gelen en kötü şey.
instagram kullanmadığım için başıma gelemeyecek olan hede.
en son yaptigim eylemdi.arkadaşimin abisinin kuzeninin fotosunu beğenmiştim inşallah bildirim gitmemiştir.rezil oldum..
(bkz: kuzenimdi)
--spoiler--
hay ananın
--spoiler--
bende aynı durumu bir kere twitter'da yaşamıştım eski sevgilimin sayfasına bakıyorum biriyle yazışması dikkatimi çekti mal gibi gidip favorilere basmışım ve bundan aylar sonra haberim oldu birgün bakıyorum favorilerim de eski sevgilimin adını okudum baktım ne oluyor diye meğersem bendeniz kızın sözünü favorilerime eklemişim ne utanmıştım nasıl kızarmıştım hemen toparladım falan utancıma sayfamı kapattım mapattım ama o mahcubiyetimi hiç anlatamam ne bileyim böyle kıza tekrar yalaklanıyormuşum gibi gelmişti bana. bari bu yanlışlık sonucu aramız falan düzeleydi hadi neyse de bir şeyde olmadı.
daha da gelişmişi için (bkz: #26373414)
hele ki o fotoğrafı eski sevgilini stalkarken yanlışlıkla beğendiysen... git kafana sık, daha az acı verir.
(bkz: twitterda yanlışlıkla favlamak)
Öperken beğenmek diye bir şey de var. Biraz önce geldi başıma. interneti kapalıysa hemen geri aldıysan gitmiyor ama interneti açıksa vay halimize.
az evvel samimi olmadigim bi kiza karsi yasadigim durum. cat diye geri cektim de her türlü telefonun tepesinde beliriyor beğeni. neyse ya skerm..
Kavgalı olunan insanların "instadan unfladı hemen kezo" muhabbetine konu olmamak için takip edilmeye devam edilmesi, günün birinde etiketlenen isimlere bakayım derken Fotoğrafın beğenilmesi ve 3 ay aynı bakışlara maruz kalınması. Bendeki evreleri böyle.
en son gizliden takip yapılacak yer olduğunu bir kez daha kanıtlayan hareket.
Eski sevgiliyi stalklarken yapılınca daha kötü olur. Atın beni denizlere. * Anında da bildirim gönderiyor şerefsiz.