bugün

bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler tabi ama bence incinin sikiş sokuşla bozmuş anarşizm anlayışı baymaya başlamıştır.
yarmıştır. *
--spoiler--
dedelere inanmıyorum ama bir güç var
--spoiler--
adamlar haklı beyler... gülün geçin ne karıştırdınız ya
en büyük saldırısını bütün sözlük yazarlarının kafasına mal tohumu atarak yapmış olan sözlüktür. en ufak cinsel başlıkta ya da entryde herkes birbirini incici olarak suçlamaya, paranoya yapmaya başlamıştır. acı bir gerçektir ki inci fena sikmiştir.
çökmüş site. muhtemelen server ların yoğunluğundan meydana gelmiştir.

yasal nedenlerden kapatıldığı sanılmamaktadır.
ulaşılamayan sözlüktür. başına kötü birşey gelmiş olmasından korkuyorum.
an itibariyle sözlüğe giriş yok. çökmesi muhtemel.
an itibariyle inci kendini mi s*kti diye başlık açılmış olduğunu gördüğüm, icraat olmayınca ağzına vuranların takıldığı forum sitesi tarzındaki sözlüğümsü.
forum sitesi tadında bile olmayan, sağından solundan vandalizm akan pislik yuvası.

yeni uğraşları facebook'muş. 4. yıldız diyorlar yaptıkları pisliğe.
kronolojik sırayla twitter, ekşi, okan * ve facebook'u s*kmişler(!) bak sen.

aslında yapılanlar sosyal bir deney bile olabilir.
"hiçbir halttan anlamayan, işsiz güçsüz taifesini bir araya toplarsak ne olur?" önermesini denemek için birileri tarafından kurulan bir düzenek bu.

birazcık kod biliyorlar -ee o kadar da olsun-
bir de örgütleyecek insan var ellerinde. hadi beyler şuraya saldırıyoruz, buraya saldırıyoruz diyerek akıllarınca eğleniyorlar.

son "saldırı"ları facebook üzerindeymiş.

ama bu seferki saldırıları tv programlarında olduğu gibi "kişisel" değil.
bu sefer facebook'ta birbirlerinin duvarına "cicişim naabıyosun" "kusi$ çok cix çıkmışın fotoda" yazan embesil facebook kullanıcılarını hedef almışlardır.
7/24 beyaz ekran karşısında birbirlerinin duvarına anlamsızca sıçan embesillere, duvara öyle sıçılmaz böyle sıçılır diyerek akıllarınca bir mesaj vermeye çalışmışlardır.

ancak bunu yaparak nereye vardılar?! aptallar hala aptal, inciciler hala incici.
kendilerini fight club falan zannediyorlar, yozlaşmış topluma tokat gibi eleştiri getirdiklerini sanıyorlar ya, ona çok gülüyorum.
dünkü facebook saldırısından sonra bugün bir kaç arkadaşımın hayran olduğunu görünce "ulan millet ne meraklıymış skilmeye" diye düşündüren site.
uludağsözlük'ü çok çok sevmeyi sağlayan kanalizasyon çukuru. az önce girme hatasında bulundum her yere küfür yazılmış bir mekan gördüm. uludağ sözlük ulu sözlüktür hacı kıymetini bilin.
duruşuyla, icraatlarıyla korkutan oluşum! allah sonumuzu hayır etsin!

(bkz: adamlar facebook u hackledi beyler)
(bkz: boru mu lan)
son 3 saattir girilemeyen site. cok sıklaştı bu çökmeler.
ekşi sözlük'ün kendi eliyle bir canavar yaratmasıdır.
sözlükten çok hack'ê meraklı arkadaşlarımızdan kurulan daha önce twitter ve facebook'u hackleyen okan bayülgen'in programını arayıp canlı yayında inci s*ker diyen sözlük.

facebook hack'leri çok başarılıydı amma *
hepimizin bir zamanlar izlediği ve çok sevdiği fight club filmidir. yaptıkları da: (bkz: project mayhem)
amaçlarını henüz anlayamadığım sözlükümsü oluşum. emin olmamakla birlikte bir anarşizm bir project mayhem rüzgarları estirmeye çalıştıklarını düşünmekteyim. eğer amaçları cidden bu doğrultudaysa acilen anarşizm hakkında bilgi edinmelerini tavsiye ediyorum. zira sürekli küfür etmeleri ve saçma sapan saldırılar düzenlemeleriyle; anarşizmi kaldırımları sökmek, cam çerçeve indirmek, önlerine geleni kırıp dökmek, duvarlara anarşi işareti çizmek sanan ve ortalarda "fuck the system" diye dolaşan cahil cühela yeni yetmelerden pek bi farkları olduğunu sanmıyorum.
okan bayülgen'in programına yaptıkları saldırının ardından, paçalarının tutuşması sonucu yazdıkları "bize dava açacakmışsın ama o kızlar sana küfür etmedi, evet biz sürekli küfür ediyoruz, şöyle düşünüyoruz, böyle yapıyoruz ama şu nedenlerden dolayı bık bık bık" tarzında, çelişkilerin allahı olan o mektuptan hiç bahsetmiyorum.
işi gücü olmayan ve kendini ancak bu şekilde mutlu edebilen bu kadar fazla insan olduğunu görmek, bu genç yaşımda ciddi derecede endişelendiriyor beni.
http://inci.sozlukspot.co...areketi-baslatiyorum-lan/
mutlu etti lan.
an iğtibariyle açılmayan sözlük. her şeyi denedim yok olmuyo..
fazla takılmaktan ötürü ahlakımı "hunharca siken" sözlük. tanrım nasıl bir özgürlük ortamı. yaşasın.
windows server 2008, .net ve iss7'ye sahip olan sözlük.
gün geçtikçe ırkçı liseli işe yaramayan ezikler tarafından işgal edilen ortam.
asamoah gyan a saldırcaklarını beyan etmiş sözlüktür. *
--spoiler--
başlık: asamoah gyan orospu çocuğudur

entry: vatan haini stad çıkışında sikecez onu.

ccc gana ülkü ocakları ccc
--spoiler--
lumpen deryasi.
an itibariyle uruguay'ın fan sayfasını ziyaret(!) etmekte olan sözlüktür. saldırın koçlarım haketti uruguay.

(bkz: yüklen yüklen)