bugün

ccc imelih messi ccc isimli bir yazarı okan bayülgen'e şu şekilde seslenmiştir:

Ccc imelih messi ccc den okan’a açık mektup.

Sevgili Okan,

Aşağıdaki metni okumadan önce tekrar http://www.okandede.com adresini ziyaret edip, yazılı metni okumanı rica ediyorum senden okan.

Ben ccc imelih messi ccc,
sıradan bir incisozluk üyesiyim. bugün yayınına yapılan ziyaretin sorumlusuyum. ziyaretin organize edilmesinde websitesinin hazırlanması, okandede fotograflarının photoshoplanmasından, programı arıyacak kızların organize edlimesinden sahte facebook hesapları açılmasına, metnin yazılmasına kadar bütün sorumluluk benimdir.

Sana biraz kendimden bahsetmek istiyorum,

25 yaşındayım. Üniversite mezunu bir işsizim.
Yaklaşık 10 yıldır sıkı bir fanın olarak senin fuck the system tavırlarını herhalde öyle benimsemişim ki,17 yaşından beri çeşitli STKlarda, vakıflarda aktif olarak gönüllü çalışmalara katılıyorum. Gerçekten toplum için yararlı bir birey olmak için, bu kokmuş sistemi değiştirmek, bir şeyler yapabilmek için canla başla gönülle çalışıyorum.

Programına yaptıgımız bu ziyareti de toplumda bir farkındalık yaratma adına yaptığım için CV’me koyuyorum ve bundan mutluluk duyuyorum.

işsizim; açıklamak istiyorum.

Kalifiye olmadığım için işsiz değilim. iş bulamadığım için de işsiz değilim.

Patronum bana yatırmadığı SSK primleriyle oğluna cip almasını istemediğim için işsizim.

Memleketimin kayıtsız ekonomisinde gençliğimizin %40 ı işsiz, çalışan %60nın da patronlar tarafından sömürülmesine karşı olduğum için işsizim.

Duyu organları sistem tarafından alınmış olan halkımın popüler kültür zırvalamalarıyla daha fazla hissizleşmesine karşı olduğum için işsizim.

Varoşların toplum tarafından aşağılanmasına yardım eden ve hiçbir toplumsal kaygı taşımadan, sadece rating: dolayısıyla reklam ve para amaçlı düşünen medyaya daha fazla tahammül edemediğim için işsizim.

Sırf bankalardan gelecek reklam gelirleri azalır kaygısıyla Hasankeyf’in yok olmasına göz yuman bir medyaya karşı olduğum için işsizim.

AnkaraBelediyespor, halka hizmet götürmesi gerekirken brezilya’dan vederson diye bir adama yüzbinlerce dolar harcamasını kaldıramadığım için işsizim.

Pelin Batu basbas halklar kardeş olmalıdır diye bağırırken susturulduğu için, sadece programda uyuduğunda sizin sitelerinizde manşet olduğu için işsizim.

işsizdim.. ama incisozluk’te kendime iş buldum. Maaşım şimdiye kadar günde 5 şuku 30 eksiydi, bu ziyaretten sonra zam yaptı modlar saolsun artık günde 20 şukela için çalışıyorum.

Sosyal güvencem yok ama işimden memnunum. Yol parası vermiyorum bi kere.500 lira asgari ücretle çalışıp 110 lira yol parası vermektense…

Arkasına dayandığım tek güç inci ve onlar için çalışmaktan gurur duyuyorum. Patronla ben eşitiz bi kere,moda ana avrat sövüyorum karşılığında Orhan baba’dan şarkı gönderiyorlar.
Evet, şimdi bazı köşe kabadayılarının dediği t…klarım kokana kadar inci için çalışıyorum.

3 gece uyumadan disco gıralı ziyareti için kafa patlatıyoruz.

Seçenekleri daha önceden empoze edilmiş olan tüm sistemlere olan hıncımı sitelerinizdeki anketlerde, diğer şıkkını işaretleyerek çıkarıyoruz.

Sevgili sozluk yazarları,medya mensupları,televizyon başlarında dikkatini çektiğimiz ahali,

Soylediklerinizin hepsinde haklısınız.

inciciyiz, abazayız, terbiyesiziz, ahlaksızız, boşuz, malız bunların hepsi doğru.

Ama unutmayınız ki inci popüler kültürün dejenere olmasına karşı oluşmakta olan bir tepkidir.

Abazayız çünkü sevişmenin ayıp olduğu bir toplumda yaşıyoruz.

Abazayız çünkü mastürbasyon yapma özgürlüğümüz dahi sistem tarafından engellenmiş.

Terbiyesiziz küfür ediyoruz çünkü kendimizi bu şekilde ifade ediyoruz.

Ahlaksızız bazılarının medya kabadayılarının dediğine göre, çünkü artık onları da rahatsız ediyoruz.

Evet boşuz çünkü yıllardır tv başında bize,sorgulama kavramını unutturan “halk istiyor” politakanızla bizlere yedirdiğiniz boklar sayesinde bu hale geldik.

Ve şuan elinizdeki milyarlarca dolarlarla oluşturamadığını kültürü biz 6 ayda beş para harcamadan oluşturduk. Nasıl mı ?

Çünkü inci’de ayrımcılık yasak !

Bir televizyon programı düşünün, birbirimize ana avrat küfredebiliyoruz bu programda..
Ama dinlere ve ırklara ayrımcılık yapmıyoruz. Yaptırmıyoruz! Yapanları direk uçuruyoruz.

Bu programda özgürüz. Siz bankalardan gelecek reklam gelirlerini düşünüp, Hasankeyf yok olmasın bile diyemezken, biz o başlığı açıyoruz, yok edenlere ve buna göz yumanlara küfür ediyoruz.

Ve korkmuyoruz. Çünkü sizler gibi sistemin kölesi olmayı reddediyoruz.
Rating alalım biraz daha yazar alalım reklam gelirimiz olsun demiyoruz.
Hepimiz eşitiz bu platformda hepimiz zenginiz zaten.caps isterseniz onu da veririz : )

Asıl fakir olan paraya muhtaç olan zavallılar sizlersiniz.

Ve bu zavallı halinizle sizler varoş kültürüyle dalga geçip prim yapmaya kalkıp, sosyal toplum kavramlarını, vatandaşlık bilincini, katılımcı demokrasi denen topluma şukela getirmeyecek soğuk boklar sunmaya devam ettikçe..

ensenizde inci’yi bulacaksınız.

Televizyonlarımızı zaten çöpe attık biz, artık bize sunduğunuz bokları yemiyoruz.

Şimdilik bu kadar.

ccc imelih messi ccc :
gökçek wederson trasferini doğru bulmayan adam.

Not: telefon gelmiş programı arayan kızlarımıza, okan bey hakkımızda hukuksal işlemlere başvuracakmış. harrrikuladeeeee..
Galiba bu yazıdan sonra sanık listeye ben de ekleniyorum.

Ama okan sen bu davayı açarken şunu unutmuyor musun ? yıllarca fug the sistım diyen sen değil miydin ben güzelim ? şimdi sisteme karşı çıkanlar harekete geçip sistemi capsli fog yaptılar diye arkandaki milyar dolarlık holding’in 3 muhalif geçinen kendini bilmez gence ve belki de incisozlüğe karşı dava açmasına nasıl yüreğin dayanacak okan bey ? ayrıca geçen hafta bas bas sikiciyiz.biz diye bağıran,link veren sen değil miydin?
programı arayan kızlar sana şahsına hakarette bulunmadılar, sadece siteden mesaj götürdüler sana. Site ismini telaffuz ettiler, hakaret etmediler.

"okaaaaaan,ben messi reyiz olm sana emrediyorum fog the sistem lan not us" !!

emre karşı geliyorsan, burdan gel cccimelihmessiccc@incisozluk.cc

(bkz: adam haklı beyler)
bir site. herkese ve her şeye hakaret etmelerine rağmen kimsenin duruma el atmaması ilginç. bu yapılanı "ahuah süper geyik site, anarşist takılıyorlar zuhuh" diye izleyen hümanoidler de ayrı bir konu. umarım üyeleri, modları ve adminleriyle birlikte mahkemelerde sürünüp bunalıma girip kendilerini bu dünyadan ebediyen yok ederler.

(bkz: toplu intihar)
%90 lık kesimi bildiğin bizim insanımız bu adamların.
sözlük olarak değerlendirilmemesi gereken sanal ortam.
anarşistiz diyorlar, sitede yeni alınan kesimi saymazsan çok iyi lan. bi kadın olarak çoğu kadının hatta erkeklerin bile yaptığı gibi küfürleri üzerime alınma gibi bi aptallık yapmıyorum elbette. izliyorum sadece, yazarım da lan yazmıyorum ama olsun.

tarih programlarından saçma popüler programlara kadar hepsine çok alt düzeyde saldırarak aslında kuralları cidden alt üst edebiliyorlar. cinsellik mesela en yasak tabudur toplumdai alın adamlar direk bilinçaltının dışavurumu, ne bilim doğal davranıyorlar.
birçok enayi erkek gibi asıl olan isteklerini düşündüklerini entel dantel sözlere bürüp sunmuyorlar. yada abarttım lan öf bi sözlük işte çok zevkli istanbula gelince iyice ilgilenirim.
bazı uludağ sözlük yazarlarına inci sözlültekilerin topluca ölmelerini isteyecek kadar derin bir eziklik kişilik zaafiyeti gelişmesine neden olacak kadar ne yaptıklarını merak ettiğim oluşum.

hakkaten lan inci ne yaptınız bu adamlara da 65 sayfa olmuş hala gelip ağlıyorlar.

birileri inci sözlüğe bir şey yapsınmış. birileri bir şey yapacaksa öncelikle size bir yerlerden biraz kişilik bulsun da insanların ölmesini isteyecek kadar alçalmayın.

zeka sevinizi ölçsek inci sözlüğün ortalamasının onda biri eder mi acaba.
tanım içeren entrynin altında girilen şu entryle yarmıştır:

(bkz: seviye yükseltme ipne)
http://inci.sozlukspot.co...ran-2010-allah-saldırısı/

an itibariyle azıtmış sözlüktür.
okan bayülgen' i dumurdan dumura koşturmuş sözlüktür, ama ne olursa olsun sözlüklerle bu kadar ilgilenen birine bunu yapmaları pek hoş kaçmadı.
an itibariyle giremediğim sitedir. okan'ın reklamıyla kitlenmiş durumda sanırım.
en çok başlık girilen ama ne hikmetse bir türlü girilemeyen berbat server yapısına sahip bombok bi yer.
ulaşılamayan site. zaten site gri ekran veriyordu. okan'ın reklamıyla site ebediyete doğru yolculuğa çıktı.
haklanmış ya da kapatılmış olmasını umduğum lağım çukuru.
gri renk ile süslenmiş olan site.
sırf popüler olduğu için doluşan ameleler yüzünden an itibariyle giremediğim sözlük.

eski günleri özledim aq.

ayrıca da kendi halimizde eğlenirken bu sisteme tepki muhabbeti nerden çıktı anlamadım. sokarım sisteme. seviye yükseltenlere de kafam girsin.
iki ayda kültür erezyonunu önlediklerinden bahseden komik insanların olduğu, ve daha da komiği bu insanların kahraman ilan edildiği yer. cem uzan vaadlerini de geçti bu durum. cem uzan en azından sadece 'yapacağım' derdi, bunlarsa 'yaptık' diyor. vayy anasını. yürü be inci, dünyayı kurtarsan kurarsan sen kurtarırsın.*

edit: zorunuza mı gitti sidikli inciciler? gidin kumda oynayın siz.
an itibari ile atatürkçülük ve kemalizm üzerine ağır tartışmalar yapılan lağım.
gün itibariyle 3cü nesil alımına başlamıştır.
alışılmış sözlük formatlarına benzemeyen, gördüğümüz sözlüklere bakınca sözlük değil lan bu dediğimiz*, özünde çok keyifli bir oluşum.

uzaktan takip ediyorum arada. hatta 2 gece önce tarihin arka odası adlı programa saldırıları esnasını dakika dakika takip edip, türk tv'lerine sahip olmamama rağmen internet üzerinden haber türk (idi galiba) izlediğim, gece 1:30'a kadar yazılanları okuyup, programı izlerken bana kahkahalar attırtan oluşum. savunamayacağım, ancak eleştiremeyeceğim bir oluşum. zira, hepimizin günlük yaşantısında, arkadaş arasında konuştuğu dilden konuşmaları, kısaca küfürlü mizah anlayışına hepimiz sahipken, eleştirmeyi yersiz buluyorum. ha öeh dedirtecek cinsten yaklaşımlarını da, eğlence anlayışları olarak görüp saygı duymamız gerektiğini; saygı duymuyorsak da takip etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

haklarında endişelendiğim tek şey (elbette onlar endişelenmiyorken bana bok yemek düşer) tv programları gibi medya saldırılarındaki, götümüze girebilir ya da sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir diye adlandırdığımız duruma çok düşmeleri ve bu durum sonrasında başlarına iş açabilitelerinin oluşu. facebook'ta recep bey'e hakaretten gencecik vatan evladının başına işler açıldığını gördükten sonra, ağzımızdan çıkan her şeye çok dikkat etmemiz gerektiğini görünce *, mizah dergilerindeki bir kareden, bir laftan cayır cayır tazminat alan insanlar varken * ... bu küfürlü tavırları çok eğlenceli olmasına rağmen içlerinden bir kaçına pahalıya patlayabileceğini düşünüyorum şahsen. yazık olur. okan bayülgen'e saldırılarında "dava açmayacağım" demesine rağmen (ki açıp açamama konusunu hukuksal olarak bilemiyorum) ilerdeki ufacık bir açıklarında hukuksal açıdan çok zor durumlar yaşayabileceklerini düşündünüyorum. cidden yazık olur.

edit: typo
org olani dun itibari ile kapandi. adminleri baya fakir ve culsuz oldugu icin sunucuya saglam bir butce ayiramiyorlar. geldiler bana danistilar napalim diye bende donate yoluna gidin yoksa iki aya kalmaz org dagilir dedim. onlarda sevindiler boyle babacan yaklasimimdan dolayi aglamakli oldular. baslarini gogsume bastirdim oksadim onlari mallardan biri astim hastasiymis nefes darligindan oldu hic aldiris etmedim anlamamazliga vurdum digerinide ayni sekilde geberttim. yani olay bu. org artik yok.
beş dakika tahammül edemeyip çıktığım sözlüktür, bir daha da o sayfayı görüntülemem.

bu beş dakika içerisinde gördüğüm şey birbirlerine anne, bacı demeden küfür eden ve bundan zevk alan insanlar oldu.
bu normal mi?

bir de kendilerine misyon yüklemeye çalışmaları yok mu? yok işte populer kültüre karşıymışlar cart curt. bunu anana küfür ettirerek mi başarıcaksın mr. cingilbört?

o sözlükte bırakın yazmayı o sözlüğü takip eden bile normal bir birey olamaz. sorunludur. psikiyatrik vakadır.
kağıt paraların üstüne ccc inci siker ccc yazmaya başlamışlar. ekonomiye de dadandılar. elinize yakında bu yazan bi para geçerse şaşırmayın.
sözlük sıfatını haketmeyen abazamsı site.
iyi güzel anarşistsiniz de bazen de işin bokunu çıkarıyorsunuz be abi.

(bkz: adam haklı beyler)
karikatürize edilmiş ülkücü gençlik tiplemelerini canlandıran akıllı, eğitimli ve eğlenceli gençlerin zaman zaman dozunda, zaman zaman dozunu kaçırarak sağa sola sataştığı, birbirleriyle küfürleştiği, iç dünyalarındaki abuklukları mizahi bir üslupla birbirleriyle paylaştıkları ömrü uzun olmayacak ama her zaman gülümsenerek hatırlanacak oluşum. televizyonların ve radyoların en tatlı adamı bilgin gökberk'le çok uğraştılar. umarım bu küçük sevimli adamın gönlünü almayı da bilirler.