bugün

caminizin imamının eşcinsel olması ve bunu cemaatten gizlemesi durumunda yaptığınız ibadetlerin kabul olup olmaması sorunsalına yol açan durum. ***
zekeriya beyaz a yakışır derecede saçma olan tartışma konusudur.
yaptığı ibadetlerin kabul olup olmadığı sorunsalını yaşayanları bir gece yarısı imamın evine yollayarak sonuca bağlayacağımız durum.

imam eğer eşcinsel değilse, iyi bir vaaz dinler sonra evine gidersin. yok eğer imam eşcinselse, sabah şikayet edersin imam görevden alınır; sabaha kadar yaşadıklarınızsa aranızda hoş bir anı olarak kalır.
ne kadar sevinir bazıları. imamlık insanlığın ötesindedir. eşcinsel olanın mesleği imam olan bir kişi olduğu unutularak imamlığı üstünden yayın yapılır. of of terkedesi geliyor insanın memleketi . fazıl say dan etkilenmiş bir garip yazar.
sözlük yazarının bastırılmış duygularıyla ortaya çıkan, fikir özgürlüğünün küfür özgürlüğüne dönüşmesiyle zuhur eden başlık.
(bkz: imam escinsel olursa cemaat transeksuel olurmus)
(bkz: imam eş cinselse cemaat beş cinsel olur)
ilk gördüğümde şüphelenmiştim. cuma namazıydı. "safları sıklaştıralım" nidalarıyla hareketlenen cemaatte, boşalan her safa itilerek en ön safa kadar ilerlemiştim. ve nihayet namaz başlamıştı.

cübbesini iyice vücuduna sararak, dolgun kalçalarını bana göstermek ister gibiydi. sûre aralarında kalçalarını bir kadın kıvraklığıyla sallıyor, ruku ve secdede ise çok davetkar pozlar veriyordu. ikinci rekata yeni başladığımızda ise bir anda ellerini kalçalarının yanlarından tutarak yere attı kendini, çırpınmaya başladı. "becerin beni, becerin beni diye" inliyordu. cemaatin eski üyelerinin yüzünde muzip bir tebessüm vardı. korkuyordum. ön safın müdavimlerinden, ve bir cami ekolünün ak sakallı dedesi olarak nitelendirilecek bir amca yere eğilerek küçük bir pandik attı ve tekrar doğruldu. imam sakinlemiş gibi görünüyordu. sonra birden hiç birşey olmamış gibi ayağa kalkarak namaza devam etti.

yaşadıklarıma bir türlü anlam veremiyordum. "bu imam eşcinsel mi? ona pandik atan amca imamın sevgilisi mi? yok yok bunlar birleşip beni zikecekler valla" şekilnde korkularla bozdum abdesti, korkudan kıpırdayamadığım için de o halde namaza devam ettim. ani hareketler yapana pandik atılan bir camide ne yapabilirdim ki zaten?

selam verme anında hep bir ağızdan "1 nisaaaan" diye bağırıp kahkahayla güldüler. "lan göt herif, imamın eşcinsel olduğunu sandın değil mi?" diyerek gülüyorlardı. imam da gülüyordu. odur budur cumaya gitmem.
cemaat-i müslim in namazlarının kabul görmesi için gizlenmesi gereken durum. (bkz: anladınız siz)
böyle bir imam varken yadırganmaması gereken durum.
(bkz: pamuk tıkarken şehvet kurbanı olan götçü imam)
-muhterem cemaat safları sıklaştıralım lütfen.
-......
-daha sıkı daha sıkı kaynaşın iyice.
-......
-sen şöyle arkama doğru gel din kardeşim.. * *
imamlarımızı Hollanda'ya kaçıran sebep.
gayet normal bir durumdur. başka bir imamla evlenip gayet mutlu bir yuva kurabilir.
gerçektir. babam anlatmıştı. yaklaşık 15 sene önce mi ne olmuş. gata daki morg un imamı ile bir tane eri iş üstündeyken yakalamışlar. imam, imamlıktan atılmış. er de ceza almış. konu kapanmış.
dini değerleri ske taşşağa alet eden insan bünyesinin(?) içinde bulunduğu "ezik" durumu en iyi ifaade eden önerme.
bu tipler hiç bitmez, çünkü her daim rahatsız olurlar çoğunluğunu müslümanların oluşturduğu bir ülkede yaşamaktan. hiç susmazlar, islam'i kelime içeren her şeyi "ti" ye alır prim yaparlar.
sonra oturup cüzzamlı vücütlarını kaşıyarak keyiflenirler.
oksimoron bir durumdur. insanların cinsel tercihlerine dönük bir yorum yapacak değilim lakin eşcinsellik ve imamlık, bir fidanın dalında güller açmaması gereken iki kavram gibi durmaktadır.
göktanrı günahlarımızı affetsin.
olabilecek durumdur, fakat bu durum o kişinin imamlık mesleğine uygun olmadığını gösterir, başka da hiçbir şey ifade etmez imamlık için. her mesleğin başında o mesleğe cidden yetkin kişilerin bulunmadığı aşikarken papazlık, imamlık, hahamlık vs gibi mesleklerin başında da yüzde yüz uygun kişilerin olmayabileceği göz önüne alınmalıdır.

bu gibi kavramsal laf ebeliklerine yeltenen ezikliklere de mastürbasyon denir, türbanlı mini etekli vs gibi tamlama mastürbasyonlarıyla aynı tiptedir, zararsızdır, en fazla bu tip tamlamalar kuranlarda beynin sağ tarafında nasırlaşmaya yol açtığı görülmüş, bu zevattaki geri zekalılığın da kaynağının bu durum olduğu isviçreli bilim adamlarınca kanıtlanmıştır.
gayet normaldir. sonucta o da bir insandir. ama tabiki imamlik degilde baska gorevleri yapmasi rica olunur.