bugün

65 yaş üstüdür. Bunlar bazen aynı otobüsle akşamı yapar. Halbukisi otur evinde emekli maaşını ye
Bu sıcaklarda doğrusunu yapan kişidir. 2 durak dediğin nerden baksan en az 1.5km mesafe.
iki dudak için otobüse binen tip diye okudum, dedim siz otobüste neler yapıyorsunuz anasını avradını...
Ben bir kere inanılmaz yağmur yağması dolayısıyla bir durak için bindim. şöför sağ olsun beni iki durak sonra indirdi, bu seferde geriye doğru yürüdüm yine ıslandım. Yani bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen..
1 durak için martı'ya biniyorum ben. hey yavrum hey.
benimdir hatta dün otobüs denk geldi ve 1 durak için bindim. şaka bir yana 1 durak için binince 100 metre daha az yürümüş oldum. * eminönü peronlar ileriye taşındığı için karaköy'den binip eminönü peronlarda inenler de bayağı oluyor. hatta üsküdar'da bile 1 durak için otobüse binildiğini gördüm. ramazan'da da haluk dursun kütüphanesine 3 durak gitmiştim, benim gibi öyle gidenler de vardı sanırım. dışarıda rahat rahat yiyip içemiyorum diye üşenmiştim.
ben 1 durak için metroya biniyorum sabahları, o olur mu?
oysa yürüyerek çok daha kısa sürede gidebilir.
ben 1 durak için binip yolun yarısını geri dönüyorum. yani hiç binmesem yine yarım durak yürüyeceğim. bu yüzden 1 durak sonra inip taksiyle geri dönmeyi tercih ediyorum...
Akdeniz de yazın bir durak bile yürünmüyor. Akşam saatleri belki.
hasta olabilir, başınıza gelmeden bilemezsiniz.
Tek vasıtayla gidilemeyen yerler olduğundan normal bir tiptir. Mesela kumla’ ya dirwkt gidemiyorsun, önce gemlik sonra da oradan kumla için iki otobüse binmen gerekiyor.
Ha, eskişehir’ de ise yürüyebilirsin her yere. O zaman tamam…
65 üstü beleşçidir.
güncel Önemli Başlıklar