bugün

(bkz: sergen yalçın)
(bkz: burak yılmaz)

velet 4 büyükleri gezdi 2 dakikalık videoda.
Bu çocuk tekin değildir, kaypaktır, mermerdir, buz gibidir, elinden tutsanız ayakları kayar.
necati şaşmazın açıklamasından sonra ona özenmiş çocuktur.
bir bok anlamadım, kimi seviyor kime sallıyor.
"Ben islami komünistim kankalar" diyerek çevresindeki alakasız insanlara "veoov hmm oo" dedirten çocuktur. yazıktır
"ülkücüler fazladır.bende bir ara ülkücüydüm. başta devlet bahçeli olduğu sürece mhp iktidara gelmez. chp. türkün en has partisidir ama başta kemal kılıçdaroğlu olduğu sürece iktidara gelmez. recep tayyip erdoğan, adamdır. adamın hasıdır ama yaptığı hareketler yanlış. yaptığı düzenlemeler yanlış değil.

çözüm osmanlı değil. osmanlıdan kalmadı kimse.

-çözüm sence ne olmalı?

çözüm mustafa sarıgül!"

viva mustafa sarıgül
iş yerinde video izlemesi yasak olan kurumlar var arkadaşlar. biri vıdeonun içeriğine el atsın denilesi haber.
--spoiler--
hristiyanlara karşı bişeyimiz yok atayistlerin anasını sikiyim
--spoiler--

çok hoşgörülü ve sevecendir.
recep tayyip erdoğan, adamdır adamın hasıdır ama yaptığı hareketler yanlış. yaptığı düzenlemeler yanlış değil...........
eskiden ülkücüymüşdü dün akp yi savunmuş bugün eylemcileri desteklemiş ve çözüm mustafa sarıgül diyen çocuk.

(bkz: errorororor)
biz fatih sultan mehmet'in torunlarıyız, biz osmanlı torunuyuz, ne akpliyiz, ne mhpliyiz, ne chpliyiz, ne orospu çocukları gibi bdpliyiz. burayı montaj edin lütfen dayak yemek istemiyorum. biz osmanlı torunuyuz.gerekli ne varsa onu yaparız biz. biz bağırmayız her yer taksim demeyiz. kapitalizmi bırak abi kapitolizm bu. bunlar primci para kazanmak için yapıyolar. neden ahmet kaya'yı söylemiyor ? neden söylemiyo ? çünkü harbiden insanlar yani bişeyler için uğraşıyo, ne için hani iki ağaç için uğraşmıyo abi. ana tema biz rahat olalım. biz şurdada da içkimizi içelim burda da içelim. biz şurda da onu yapalım bunuda yapalım. dün Sinan Aktaş Üsküdar ilçe başkanının yanındaydım, AK Parti'yi savundum ama bugün Taksim'i savunuyorum. Çıplak kadınlar çıkmış tevhidi mevhidi yakmış. Onları bir görseydim var yaa.. Kapalısıda müslüman, açığıda müslüman, orospusuda müslüman, biz hepimiz müslümanız ! hristiyanlara karşı bişeyimiz yok. ateistlerin anasını sikeyim! başbakan olmaz artık başbakanlık bir mesele kalmadı olacak tek adam var. ülkücüler fazladır. ben de bir ara ülkücüydüm. başta Devlet Bahçeli olduğu sürece MHP iktidara gelmez. CHP Türk'ün en has partisidir ama başta Kemal Kılıçdaroğlu olduğu sürece iktidara gelmez. Recep Tayyip Erdoğan adamdır, adamın hasıdır ama yaptığı hareketler yanlış, yaptığı düzenlemeler yanlış değil. çözüm Osmanlı değil Osmanlı'dan kalmadı kimse... ÇÖZÜM MUSTAFA SARIGÜL !
medyanın insan üzerindeki etkileri rahatlıkla bu arkadaşta görülebilir.
günümüz türkiye toplumunun özelliklerini aynı anda yaşayan insandır.
her sözü doğru olan çocuk malesef.
http://www.milliyet.tv/vi...-etsin--yQXZ9EAHZxIW.html
Bu gece böcekle karşılaşmadan önce izlediğim video. Ben böyle birşey görmedim. Beyni burnundan akmış gitmiş cocuğun.
gülümseten çocuk .
ülkenin başına gelse ses çıkarmayacağım çocuk. tuhaf bir samimiyeti var.

--spoiler--
ateistlerin anasını sikimm!!!
--spoiler--
sonuna kadar izledim tam sövüyodum ömrümdem 2 dakka çaldılar diye çare sarıgül dedi patlattım kahkahayı.
maldır.
bende bi ara ülkücüydüm
http://www.youtube.com/watch?v=CD1Sfg-zm-0
(bkz: polis olunca ben de odtü lü dövücem diyen çocuk)
Sonunda her seyi siktir edip nihilist olan cocuktur.
(bkz: fatihintakendisi)
Solcu olduğunu idda eden ama aslında kemalist olan çocuktur.