bugün

başkan olmaya layık dahi değil insanlığa ise büyük bir hakaret. kafa yapısını çok merak ettiğim bir insan. mafya veya değil çok ilginç bir kişiliği var. ve maalesef bu ilginçlik kötü manada. neyin etkisinde olarak böyle davranıyor neden ota boka çürük raporu konusunu ekliyor? merak ediyorum. sanırım bu "askerlik yapmayan, askere gitmeyen adam değildir!!! 111!" zihniyetinin etkisi. yanlış anlama olmasın. ben de alakasiz yere ekledim belki. ama bir futbolcu boşu boşuna ağlayıp oyundan çıkmaz. ve tribunde oturan bir et yığını da 30 lira verdi diye veya milyar dolarlar saysa bile kimseye saydirma hakkına sahip olamaz. bunu savunmak, savunmak derken oyuncuyu suçlu çıkarmak, gerçekten manasız bir davranış. sadri Şener vakasından sonra gerçek trabzonspor taraftarına allah kolaylık versin. allah sabır versin. cok ihtiyaçları olacak çünkü. Türk futbolunun kendisi ve benzeri kişiliklerden tez kurtulması dileğiyle.
"o formayı giyerken sahayı terkedenin benimle aynı yolda yürüme şansı yok"
diyen başkanımsı !
o formayı giyene ana bacı kaysınlar sende o küfür edenleri savun ! kusura bakma da o küfürler volkana değil bence sana edilmeli karakter yoksunu !
trabzonspor'a sadri şener'i mumla aratacak başkan. net olmak başkadır, benim dediğim olur demek başka. tavırları biraz artistçe...

trabzon bu kafayla giderse taraftar daha çok çıldırır...
insan müsveddesi.

Yakında sahip çıktığı o küfürbazlar, kendisine sövecek haberi yok.
trabzonspor taraftarlığımı askıya almama sebep olan amatör başkan.

Volkan şen'e yapılan bir hakaret, edilen bir küfür varsa, ki var, bunun üzerine gidip bu konuyu deşeceğine, 2. Planda kalan sahayı terk etme konusuna direkt dalmıştır.

Bir gün Saygıya davet etmediğin her taraf kadar küfür yiyeceksin. Sonra anlarsın durumun ne olduğunu.

Burada ne volkan'ı, ne küfür eden taraftarı, ne hacıosmanoğlu'nu, ne de mustafa reşit hoca'yı savunuyorum.

Hepsinin böyle bir konuyu ortaya çıkarma ve büyütme konusunda hataları var.

Çare ondrej celustka.
buz gibi bir adam.gerek duruşu gerek düsünce tarzıyla.bir karadeniz insanına yakışmayacak derecede soğuk hemde.yine de saygı duyulması gereken bir kişidir o ayrı ama volkan şen olayındaki tavrı bir futbolcunun "tribüne oynamak" eyleminden farksızdır.
volkan şen konusunda tam bir akp'li gibi davranmıştır. vicdansızca ve acımasızca.
futbola siyaset sokmayan futbolun da siyasetin de amına koyan ts başkanı... ne işin var amk senin akp mitinginde lan. sen bir camiaya hitap ve hizmet ediyorsun ne işin var bir siyasi kanatta.
volkan şen konusunda doğru davranmış başkan. tamam üzüldük hepimiz ama bu yarışta duygusallığa yer yok hacı. sen duygularına hakim olamadın diye takım eksik oynuyor. e başkanın da düşünmesi gereken bir takım var. oturup sadece volkan'ı düşünecek değil. ben olsam ben de aynısını yapardım. bu yüzden volkan'ın durumuna üzülmekle beraber, başkan'ın tavrını doğru buluyorum.
empati yoksunu maganda.
volkan şen'e yapılan küfürlerin yanında durmuştur. küfürbazlara sahip çıkmıştır. yakında bu sahip çıktıkların sana da küfredecek başkan.
futbolcusuna sahip çıkmak yerine küfürbazların yanında yer alan başkan.
3. Sınıf mafya bozuntusu.
volkan şenin kaldığı zor durumda bir insan olarak duygularını dinleyerek sahayı terk etmesini anlayamayan Trabzonspor başkanı.
halk arasında adamın dibi derler ya aynen öyle bir kişidir. sonunda trabzonspor'un adam gibi adam bir başkanıdır.
aziz yıldırım vol-2.
volkan şen konusunda erken davranmış ama doğru kararı vermiş kişidir. volkan'a yapılanlar tabii ki doğru değil ancak volkan şen bırakın trabzonspor'u, süper ligde oynayacak bi oyuncu değil en azından son iki senedir oynadığı futbolla.
gelen gideni aratır derler adam sadri şener'i aratır oldu camiasına..

beter olun ibneler.
Türk spor tarihinde en hızlı antipatikleşen insan olma yolunda hızla ilerleyen başgan. bir kaç ay önce hem kendi taraftarından hem fb hariç diğer taraftarlardan destek görürken şu anda yıldırım demirören'den hallice bir sevgi görmektedir.
savaşan askerinin korkaklığından dolayı tavır koymuş komutan tavrındaki büyük başkandır, muhtemelen.
aziz yıldırım'a bayılmam ama şu adamı aziz yıldırım'a benzetmek de haksızlık resmen...

aziz yıldırım şu herifi bahçevan olarak bile işe almaz...
trabzon şehrine layık bir başkandır, beş para etmez.
siktin efsaneyi eyledin viran denilecek kişi.
Kişiliksiz, cahil ve kıro kişilik.. Tipik yurdum insanı..
insani duygulardan yoksun (ki tipinden de belli) insani varlık.

volkan şen'in ağlayıp sahayı terk etmesi üzerine kalkıp "futbolcu küfür yedi diye sahayı terk edemez. böyle bir oyuncu trabzonspor'a yakışmıyor." deyip akabinde volkan şen'i de göndereceğini söylemiştir.

hala insan olduğunu iddia ediyorsa; yemedik canım!