bugün

tüm türkiyenin sevgilisi olan güzide sanatçımız hülya avşar hanım efendinin sesinin de görüntüsü kadar güzel ve benzersiz olmasıdır.

hatta türkiye sınırları içerisinde belki 3 veyahutta bilemediniz en çok 5 özel ses arasındadır.

hemen sizlere bir iyilik olsun diyerekten alta bir güzel şarkısını da ekleyelim ki hem güzel sözlüğümüz hem sizler yararlanıp bana dua ediniz. şimdiden teşekkürler. iyi dinlemeler.

http://www.youtube.com/watch?v=zFHIbN3ltMQ

edit: ya bu link de sorun olmuş siz oradan kafanıza göre bulunuz kolay gelsin kusura bakmayın.*
tamamen yalandır. ne iş yaptığı bile belli olmayan insandır. (bkz: jüri üyesi şarkıcı manken oyuncu)
(bkz: sağırlıkta erken teşhisin önemi)
uzaktan doğru olan teşhisdir.
bu tespiti yapan şahsın allah yardımcısı olsun! tedavisi imkansız!!! *
çok güzelmiş hakkaten ;

http://www.youtube.com/watch?v=h4M6mWuaphk

fazla söze gerek yok, kabir azabı.
o denli güzeldir ki önce sinema sanatçısı olarak piyasaya çıkmıştır emekli olunca gündemde kalabilmek için ses sanatçısı olmuştur.en sonunda da altın portakalda juri başkanı olmuştur.
elit kesim opera dinler zannederken bizi yanıltan bir müzik zevki.
ilyas salmanın best model olduğu paralel evrende gerçekleşen olay.
(bkz: duymayı güçlendiren bitkiler)
kadrolu jüri üyesi olarak gerek yeteneksizliği gerek bed sesiyle boy gösteren, şımarıklık abidesi hülya avşarla uzaktan yakından ilgisi olmayan teşhistir.
(bkz: 404 not found)
yetenekle kişiliğin farklı şeyler olduğunu kavrayamayanların muhalefet ettiği bir durumdur.
uzaktan evet. duyulamayacak kadar uzaktan ama.
(bkz: kulaksiz avi)
sonsuz sayıdaki paralel evrenlerin illa ki birinde doğru olabilecek iddiadır.
kastedilen konuşurken çıkarttığı ses ise doğrudur.
Bu başlık tamamen hayal ürünüdür.
"ne iş olsa yaparım abi" zihniyetinde olan biri için kullanılan çok iyimser bir iddia.
neye göre?

mesela sürekli çalışan elektrikli testereden güzeldir kesinlikle...

amaan trolle troll olmayalım...
öğretmenler günü için verilen konserde bir dinleyelim dedik.
arkadaki vokalistlerin sesi bu kadının sesini bastırdıkça bastırıyordu. o derece güzeldir sesi.
Östaki borusu çatlamış, kulakları çın çın çınlayan birinin tespiti. Bazı mekanlarda evet çok güzel gelebilir sesi kulağa, mesela yatakta sevişirken.

Zamanında Mozart'ın hala yaşadığını düşünüp konser verse giderim diyen biri için fazla bile bu ses aslında.
komiktir. hasan mezarcının fıkrasına bile bu kadar gülmemiştim.
böyle söyleyen birinden kbb * uzmanına gitmesi beklenir, zira sağır olma ihtimali yüksektir. *
kesinlikle yalan. yada bunu söyleyenin kulağında ciddi bir sorun var. ya da ben sesten anlamıyorum.