bugün

entry'ler (67)

16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

galatasarayın galibiyet maçı olacağı kabul edilmiş maçtır.

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

oh be kafa dinleyelim biraz.

insanın kendine söylediği yalanlar

mutluyum.

yaşamak istemiyorum be sözlük

yorulmuş ve ümidi bitmiş insan sözüdür. kimi zamanda sadece laf olsun diye söylenen ergen sözüdür.ama gerçek şu ki yaşamak güzel.

bir erkeğin bir kızdan istediği şeyler

sevgi saygı anlayış.

bakire olmadığı halde evlenme hayali kuran hatun

bakire olabilir bir kadın bu namus değildir. bakire olmayınca namussuz olmadığı gibi. ne bileyim arkadan, ağızdan yapmadığı pislik kalmaz bir zarı koruyan namusluda sevip belkide kandırılan aşık olduğu adama güvenip sevişen sonra anlayınca pişman olan kadın mı namussuz sorarım size?

bakire olmadığı halde evlenme hayali kuran hatun

bakire olabilir bir kadın bu namus değildir. bakire olmayınca namussuz olmadığı gibi. ne bileyim arkadan, ağızdan yapmadığı pislik kalmaz bir zarı koruyan namusluda sevip belkide kandırılan aşık olduğu adama güvenip sevişen sonra anlayınca pişman olan kadın mı namussuz sorarım size?

yazarların birbiri hakkındaki görüntü tahminleri

kavanoz camı gözlükler, ergenlikten kalma sivilceler, embesil bir bakış, yıkanmadığı için kokuşmuş bir beden, taranmadığı için keçi tüyüne dönmüş saçlar...

neşet ertaş

zahidem.

bekire bakire yakışır diyen kadın

gelin arayışındaki gelenekçi erkek annesi.

sözlük yazarlarının pişmanlıkları

çok şeye pişmanım saymakla bitmez.

bekaret testine girmek istemeyen kiz

onurlu bir davranıştır yaptığı. bakire olsa da bunun testini yaptırmak hemde birinin zoruyla insanın özsaygısını bitirebilecek bir durumdur.

bakteriyofaj

bakteriye etkiyen virüs.

afrika da ki insanların açlığını kullanmak

kesinlikle aşağılık denilebilecek bir politikadır. insanların sıkıntıları üzerinden prim yapmak denir bunun adına.

bir insanın beynini hor kullanması

boş bırakmasıdır.

apaçilerin istedikleri

saçlarını kuş yuvası gibi kabartıp yaşadığımız 2012 yılında bile malum bölgesinden düşecek kadar düşük bel pantolon giymek. eşofman giyip altına topuklu giymek.gibi herkesin tercih etmediği ilginç hatta cesur sayılabilecek zevkleri vardır. saygılar sunuyorum her ne kadar tiplerine bakamasamda sağlam özgüvenleri var.

xiphoideus

sternumun en altında bulunan çıkıntıdır.

cerebullum

tıpçı adam ne alırmış ki cerebullum gayet uygun. bir harf hatası dışında.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

ahmet kaya- kum gibi.

gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar

yeryüzünde sizin kadar yalnızım. bir haykırsam belki duyulur sesim ben yalnızım ben yalnızım yalnızım...