bugün

huawei p10 lite iyi diyorlar.
hayırlı forumlar
Şu an elimde mate 10 pro var. Entry i onla giriyorum ve çok memnunum.
Cevabi p smart olmasi gereken onerilerdir. Daha bugun tazecik aldim ben de bir adet. Ustelik teknosa dan alinca garantisine ek 1 sene de kasko yaptilar. Eger gsm operatorunuzu teknosa ya tasirsaniz da fiyatta indirim yapiyorlarmis gibi olaylari var.
Telefonumu cok sevdim simdilik. Cilgin teknoloji bagimlisi degilim o yuzden referans olmayabilirim.
Mate 10 Lite ım var. TEK Kelime ile efsane. Ya Lite ını al yada Prosunu. I Phone Samsung yanında bok yemiş.
hayırlı forumlar arkadaşlar. huaweiyi boşver al 1000 tl ye gm 8 işini görsün. 2 yıl önce bin tl ye aldım 5 olanını. 8 çıktı o da bin tl. bu telefon markasında fiyat sabit bin tl. bence gayet hoş telefon ayrıca.

mutlaka ama mutlaka değinmem gereken özelliği ise servis hizmeti. bir telefon servisi düşünün. gidiyorsunuz telefonu veriyorsunuz. abi böyle böyle sorun var diyorsunuz. tamam diyor. 1 saat sonra gel telefonu al diyor. maksimum 2 saat içinde garanti kapsamında tamir edip telefonu elinize veriyorlar. işte bu özelliğini çok seviyorum. sabah bozulan telefonu 2 saat sonra yaptırıp hayatına devam ediyorsun. ayrıca telefonla beraber verilen bozuk kulaklık, şarj cihazı gibi cihazların yenisini ücretsiz olarak yenisini veriyorlar.
Güzel yorumlar için herkese teşekkürler. Bu başlık ile şunu da anlamış oldum ki, milletin gözü açılmış artık. Eskisi gibi 'öyle telefon mu olur, 1000 liraya telefon mu olur' gibi gereksiz yorumlar yok.
Herkes anladı ki artik yeni çıkan telefon modelleri nerdeyse birbirinin aynısı. Ufak çapta işini görebilen uygun modelli fiyatlı telefonları tercih etmek artık toplumca yadirganmiyor.
Önerilerinizi dikkate alacağım. Herkese hayırlı aksamlar.
Dediğin fiyat için.

Şuan elimde Huawei g8 var. 2 yıldır gik demeden çalıştı. Çocuğum tarafından defalarca betona fırlatıldı. Defalarca suya düşürüldü ama bana mısın demiyor.

Hala çalışıyor. Hemde ilk günkü gibi kasma olmadan.

Bozuluipta değiştiremezsin sikilipta degistirirsin.
Xiaomi Mi 6 ve mi 5 de düşünülebilir. Redmi Note 3 de sevilen bir cihaz.
Kullanıyorum;
Şiddetle tavsiye ediyorum.
Huawei mate 10 lite aldım.
Genel olarak iyi görünüyor. Fakat kamerası o kadar övgü almasına rağmen çok da tatmin edici bulmadım. Üstelik 4 tane kamera ile alay konusu olmaktan korkuyorum.
(bkz: huawei p9 lite 2017)
p9 lite 2017 için +1.

yazmaya üşendim. sonra nedenlerini Yazıcam.
Yanılmıyorsam p smart olanlarının kasası cepte yamuluyor. 3 arkadaşımda var 3 ü de yamuldu.

bende g8 var çelik kasa, alalı 3 yıl oldu. Normalde bir telefondan çok çabuk sıkılır 1-1,5 yıl sonra değiştirirdim ama bunu 3 yıldır kullanıyorum.
vala bende p20 lite var bana karşı bir yamuğunu görmedim. önceki telefonlarım sony idi maalesef. onlardan sonra bu ilaç gibi geldi.
p smart 2019 kullanıyorum gerçekten aşırı memnunum umarım şu an nazarım değmiyordur.
(bkz: azıcık kem gözüm)
iphone 7 den başlayın 11 e kadar alabilirsiniz.