bugün

inceleyip editliycem.

Edit: arm işlemciyi gördüğümde sayfayı terkettim. Fiyat performans ürünü bile olabileceğini düşünmüyorum. Gm 5 plus önerilir bu fiyat aralığında. 1000 liraydı bir aralar.
1 aylık telefonum gayet iyiyiz kendisiyle.
almayı düşündüğüm telefon. sadece 16 gb belleği olması kafamı kurcalamakta. bunun yerine samsung mu alsam bilemedim.
bence gayet iyi tlf. 2 3 kisiye aldirtmisligim vardir. Alanlar olumsuz dönüş yapmadilar.
yaklaşık 2 haftadan beri kullanıyorum. tek kelimeyle şunu söyleyebilirim. harika bi telefon. bu fiyata aynı özelliklerde malum 2 markanın telefonlarını sırasıyla en az 2000 ve 3000 TL den aşağı alamazsınız. bu tip kaliteyi ucuza satan firmalara destek olunmalı diye düşünüyorum.
Samsung galaxy s7 prime ile arasında kaldığım telefon. Kutunun içinden ekran koruyucu ve seffaf plastik telefon kabı cikması hoş.
Sadece tipine bakarak aldığım telefon. Tasarımı harika. Hiçbir sorun çıkarmadı. Mis gibi kullanıyorum. Tek eksisi hafızası 16 gb. 32 olsaydı herhalde satış patlaması yaşardı. Program indirmekle işşm olmaz, şık ve işimi görecek telefon diyorsanız alın.