bugün

allah belasını versindir.
ismi yüksek ihtimalle berk olandır.
(bkz: suratının ortasına bir tane yapıştırılası kişiler)
ismi tabiki meriç olacaktır. * *
Kafasını evirilip,çevrilip asfaltta sote yapılacak kişidir .
yalnızken yakalayıp dövülesi çocuktur.
nerede güzel bir kız olsa yanında yavşak dan ziyade itici bir tip çıkar, bu dünyanın hali böyledir, yakışıklı gençler dururken kız takımının, bazıları nasıl oluyorsa enteresan bir şekilde kendisine hiç yakışmayan üçüncü sınıf bir insan buluyor. halbuki etraflarına baksalar, çapı çok yüksek gençleri bulabilirler.
"Abi şu gofreti uzatır mısın?" der ya hani kafeterya sırasında beklerken, "tabii" diyip haşırt diye orospu çocuğunun götüne çokonatı sokasın gelir.

Yerde kıvranırken de tekmelersin, oh be düşünmek bile iyi geldi...
o benim lan.
Her işe burnunu sokan, hoşlandığınız insana sizden daha yakın olan ve hep sizden daha yakın olacak olan arkadaştır.
hakkında fizibilite yapılması gereken zirzoptur. zaaflarını öğren , lehine çalıştır.
sevgilinin yanındaki yavşak arkadaştan iyidir. amına kodum ipneleri sizi. bigün dalacam birinize de uzaktayım.
katli vaciptir.
evine giderken sotede kıstırılıp dört beş kişiyle meydan dayağı atılıp, izbe bir kulübeye götürülüp, elleri ayakları sandalyeye bağlanıp, gecelerce işkence edilip, tırnakları sökülüp, ıslata ıslata sopalanıp, üstüne bir de tecavüz edilip kafasına tek kurşun sıkılarak denize atılası orospu çocuğudur. oh be rahatladım. *mına koyduğumun piçi seni!
Eğer o yavşak erkek ise tenha da kıstırılıp gerekli ayarın verilmesi gerekmektedir, işe kafa atılarak başlanır.
kız ise; (bkz: cockblocker)
ya bi bahaneyle dayak yiyecek olandır, yada adam edip kardeş edineceğinizdir.