bugün

tüm kurumlara, son adamlarına kadar kendi bit yavrularını yerleştirmeyi ölümüne amaç edinmiş pis bir yapınının kararıdır.

https://odatv4.com/amp/al...__twitter_impression=true
hilal kaplan...
pelikancı.
yandaş.
ermeni soykırımı vardır diyerek ermeni diasporasından ödül alan bir hain.
azılı fetöcü.
kabataş yalancısı.
yazlık sarayı bile savunacak, lüks makam araçlarını, konvoyları bile savunacak kadar alçak bir millet düşmanı.
trump'ın bile ne mal olduğunu anlayıp yüzüne vurduğu bir utanmaz.

bu şahıs bizzat recep tayyip erdoğan tarafından trt yönetim kurulu üyeliğine atandı.

utanmadan, sıkılmadan milletin vergilerinden maaş alacak bu organizma.
görsel

tiksindirici borçlar, tiksindirici atamalar.

vallahi bunların hesabını fitil fitil vereceksiniz.

devri sabıksınız.

devri sabık olmaktan, yargılanmaktan kurtulamayacaksınız.

edit: hilal kaplan'ı tanıyalım;
görsel
görsel
görsel
liyakat desen var!
"bu ülkede her şey olursun ama rezil olmazsın" sözünü akla düşürmüştür. bizde rezil olması gerekenler vezir yapılıyor. şu kadının söylediklerini falan geçtim saadece attığı tweetlerden 5 tanesini normal bir ülkede normal bir insan atsa alacağı ceza istanbuldan ardahana yol olurdu. bizim ülkemizde ise ödüllendiriliyorlar.

yarın 15 temmuz kutlamaları olacak. kutladıkları şey ne ? 11-12 sene her şeyi beraber yaptıkları fetonun darbe girişiminin engellenmesi. bu darbeye sebep olanlar ödüllendirilliyor ve en çok kutlamayı onlar yapıyor ama bu darbeyi önleyenlerin bir kısmı şu an hayatta değil bir kısmı da uzuvlarını kaybetmiş şekilde yaşamaya devam ediyor.
görsel
yazlık sarayı savundu, az mı!
(bkz: hilal kaplan ve pkk)
çok acı. memleket nereye gidiyor. işimiz zor.
ne hakkım geçiyorsa haram olsun.
PKK ve fetö övgüleri yapanların ödüllendirilmesi gayet normaldir.
Sonra fetoyla mücadele diye goygoy. Yazık bu millete. Ne kadar aptal ve cahil olsalar da bunu hak etmiyorlar.
bu ulke yikilir ben size soyleyim.
Gelsin balli maaşlar.
Eee bu kadar yalamaya haketti artık.
hayatı yalan ve çelişki dolu akp için şaşırtmayan bir olay.

hilal açısından ise tam bir haksızlık.

o kadar yalamayla başğan olmalıydı, üye değil.
Boşuna yalamadi hak ettiği kemiği aldı.
Şaşırdık mı? Hayır. Zaten belliydi. Para için dün dediklerini bugün unuttu.
ezanlarımızı susduramayacahsınız

çamilerimiz açıh.
20 yıllık akp iktidarında buna şaşıranlarda zerre beyin olmadığını idrak etmeme sebebiyet veren atama.

ya ne olacağını zannediyorsunuz, girdisi çıktısı 5 dakika sürdü diyen nevşin mengü mü atanacaktı?
Atama gerçek mi bilmiyorum. Ama gerçekse, Kabataş'ın hala bulunamayan, başörtülü bacınızın üzerine işedikleri görüntüleri aramak için olabilir. Kendisi olayın gerçek olduğuna inananlardandı. Trt arşivlerini ayda bilmem kaç tl maaşla arasın dursun, belki bulur. Bu arada maaşımdan bu ay verdiğim 2500 tl gelir vergisi trt vasıtasiyla bu hanımefendiye bir şekilde giderse haram zıkkım olsun.
en büyük fetöcülerden birinin, "acaba ne zaman tutuklanacak" derken trt yönetim kuruluna atanması olayıdır.

yani neymiş fetö ile mücadele falan yokmuş!
15 temmuzda ailesi ölenlerden birileri bu nedir diye trt yi basmıyorsa da yazıklar olsun.
(#44883757).
inşallah Bizimkiler dizisinin kayıp bölümlerini bulup yayınlatır.
Balık baştan kokar.Atamayı yapan Cumhurbaşkanı.Dolayısıyla bunların hepsi bedel ödemedir.Böyle aşağılık geçmişi karanlık bir insanı yönetim kuruluna atayabilmek mantıkla açıklanamaz mutlaka bir açık,gebelik,diyet ödeme veya çıkar ilişkisi vardır.Burda bakacağımız Hilal Kaplan değil Cumhurbaşkanıdır ne tür bir saklanan gerçek var buna bakmak lazım.
(bkz: sedat peker in rte nin adamı olma ihtimali)