bugün

bir sohbet programında eksik oldugunu aşağıda yazılan cümlelerle ispatlamış olan kişi.

Sunucu: Hilal hanim, takip mesafesi nedir peki?

Hilal Cebeci: Takip mesafesi sey, simdi mesela ben su an 40 km. hizla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 km. olmalidir...

Sunucu: Bu durumda Istanbul Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir!!!
son fotonun altındaki yorum yarmıştır:

--spoiler--
abdominalaort ferhat akkuzu
by profesorheredot@
@hilalcebeciii bu tweeti tek elle yazıyorum.
--spoiler--
"ocaktan beri 10 tane konserde verdim"
"ocaktan beri 10 tane konser de verdim"

cümleleri arasındaki farkı umarım bilen şarkıcı.
black eyed peas feat. hilal cebeci - pamp iş.mp3
hummer resmi koyarak "panpişlerim bunu alıyım mı?" yazmış.

cevap veriyorum: aynaları kapat da al.
3 temmuz 1976 doğumlu türk pop şarkıcısı, gündem meleği, pop kültürünün kusmuğu, medyanın maymunu, doğuşun ex-manitası, ya tam kapalı ya da tam açık neticede kendini bize izlettirmek zorunda bırakan mahluk-u beşerdir.
1999 yılında yaptığı ilk albümle çıkış yapmıştır. şöhretin tadına bakmış ve akabinde 2 yıl sonra 2001 yılında En Güzel Ben Severim albümünü çıkarmış ve ilk başarısını gösterememiştir. daha sonraları 2003'te yükselme zamanı ile daha da alçalmış ve son albümü * ile dibe vurmuştur. velhasıl kelam düşük ivmeli bir kariyer, üretmeden geçen bir şarkıcılık prensibi, magazin programlarının en salağı oynayan karakteri başarıları ile geçici gündemde kalmış ama tekrar düşmüştür, tekrar ve tekrar.

Not:ben hilal cebeci'ye inanmıyorum ama bi güç var. pardon iki.
--spoiler--
panpişlerim işin suyunu çıkardılar onlara ne herkes istediğini yapmakda özgürdür bune böle bu kadar yobazsan twittrada girme sokağada çıkma
--spoiler--

haydiiiiiii götü başı açmayı, çağdaşlık sanan kadın daha. ulan yakın bunları ya. özgürlük dediysek durmadan seni buralarda görürüz anlamında demedik.

william wallace özgürlüüüüüüüüüük diye bağırıp kellesinden olurken emin ol bunu kast etmedi çocuklar.
görsel

bu bir de 2148 retweet almış!
sütyenli fotoğrafına yapılmış olan bir yorum beni benden almış yarmış ve bir kenara atmıştır:

--spoiler--
istemez2 mins ago
yemin ediyom külot geymeyik lan bu, vay yavru ceylanım vay

--spoiler--
bu kadar az entry girilince giyindi sandım.
üzüldüğümdür.

bir insan kendisine neden bunu yapar? neden vücudunu sergileyerek kendisini reklam eder, rezil eder? hem de isteyerek bunu yapar. bildiğim kadarıyla kimse bu kadının başına silah tutmuyor, işkence etmiyor soyun diye. tamam soyunmasından geçtim. bundan banane. isterse sokakta çıplak gezsin.

şuan hayrettin'de. "gündemi takip etmem. haber izlemem. bence siz de kasmayın haber izleyeceğim diye. bu sene eurovision'a mor ve ötesi katıldı zannetmiştim. yani olabilirim. bilmiyor olabilirim. bu gayet normal bir şey."

bu konuşmanın devamı şöyle olabilir.

"twitterim var panpişlerim bilir. bol bol twit atarım. başka hiçbir şey yapmam. kitap okumam. herhangi bir kursa gitmem. kendimi geliştirmeye ihtiyaç duymuyorum. twitterim var söylemiş miydim? ha bir de soyunurum."

düzeltme: panpişleri kızdırdık galiba.
(bkz: memintolar da tombiktoymuş)
kaşardır.
Herkesin aptal zannettiği aslında zeki olan bir kadın..

öyle yada böyle, bu kadının sansasyon yaratan fotoğrafından çok daha açık resimleri var boxer vb. dergilerde çıkan..Lakin kendisi farklı bir yol çizerek,bu ülkede kimsenin denemediği bir yolu deneyerek amacına fazlasıyla ulaştı..Eminim kendisine bir çok teklif geliyordur ve verdiği 1 pozla kendisine bir ömür yetecek kadar parayı da kazanacaktır..

Bir pazarlama harikası..gerçek bir başarı örneği..playboya anadan üryan soyunsa bu kadar ses getiremezdi eminim..

Tanım:

"Dostoyevskinin kıçı açıkta kalmış modeli."
kendisi yüzünden facepalm yapa yapa yüzümde kalıcı 5 parmak izi çıktı. o derece saçma bir yaşam formu. Her yerden karşıma çıkıyor saçma sapan sözleri. Ben kaçıyorum o beni buluyor. Nihat Doğan'ın dişisi.