bugün

Feminist gibi değil de ikimiz de çalışıyoruz gibi olunca güzel. sizin ödemek isteminizi gülümseyerek kabul ediyorsa tadından yenmez.

Ayrıca yemek ismarlamak da şart değil gömlek vs alırsın bunu giyersen sana çok yakışacak görünce sen geldin aklıma dersin sıcaklık olur.
Oyle cok da utopik bi kadin degildir..

Esitlik deyip, direnen bi kadinin hic hesabi odememesini de samimi bulmam.

Sevgilimi kirmayacak olcude hesabi odemekten ben de mutluluk duyarim.
üstteki yazar gibi düşünceye sahipse kaçırılmaması gereken kadındır.
gerdeğe sizden önce girecek kadındır.
gördüğüm anda yanlış okudum sanıp, tekrar tekrar okuduğum ifadedir.

biz niye hiç görmedik la bunlardan var da.
Kisa tabirle candir.
nefes alan kadınla aynıdır.
Sıradan kadındır.
Çalışıyordur, parasını kazaniyordur ve yediğinin parasını oduyordur.

Kastedilen ismarlamaksa o da gayet normaldir de bizim centilmenliği kadına para odetmemek sanan erkeklerimiz için bu bir gurur meselesi olduğu için odetmezler.

Hesabi Ödemeye yeltendiginizde "aa lutfen ne yapiyorsun ben varken sana hesap odetir miyim?" gibi tiri virilar yapan yurdum erkeği hesabı odetikten sonra gider orada burada "lan yemeği bana kitledi bu nasil karı bi de eşitlik derler bla bla..." diye öter durur.

Keske fikrinizle zikriniz bir olsa.
candır....
Türünün Çok nadir görülen bir örneğidir, bu nadide örnek görüldüğü yerde koruma altına alınmalıdır.
En azından nezaketende olsa elini cebine atan nadide bayanlardır. Allah başımızdan eksik etmesin.
Özel bir insan, özel bir durum!
Hesap ödeten kadın nasıl varsa, ödeyen kadın da öyle vardır. Prensip meselesi. Bazı kadınlar için bu gurur meselesidir, mutlaka öder; bazıları ise bunun üzerinde fazla düşünmez ya da olması gerekenin hesabı erkeğin ödemesi olduğu şeklinde düşünür. Dediğim gibi, prensip meselesi.
10 tl'yi geçmeyen hesapları canla başla ödemeye çalışır. kevaşe 150 tl olsa götüm götüm lavaboya kaçarsnız.
Teklif etmesi hos olur ama ben kıza hesap ödetmem.
Candır,canandır.
Düşenceli ve sana mı kaldım kadınıdır.
Ben. ilk buluşma da olsa son buluşma da olsa ödemişimdir. Belki bazılarınız salak bu kız diyordur ama.
Kadının erkeğe hesap ödettirdiği nerde görülmüş tabi ki kadın ödeyecek.
Hesap ödeme mevzusunu büyütmeyen, kompleks hale getirmeyen doğal kadındır.
Varsa öder, yoksa da aslanlar gibi müsait değilim der.
Yan çizmez, yamuk yapmaz.
Hesap ödemek icin bir eleman tutacak olcude zengin oluncaya kadar ben ödeyecegim . Sanirim ölene kadar .
ödemeyenler de mi varmış lan?

elf kulaklarım neler duyuyor..
Benim hesabımı niye başkası ödesin ki? Karşı tarafın yediği içtiği de benden olsun afiyet olsun.
Param yoksa dışarı çıkmam. Çıksam biriyle buluşmam. Hadi oldu ki buluştum para harcayacak bir yere gitmem. Sahilde otururuz mal mal daha eğlenceli.
Kadın kısmına sesleniyorum.

Karşınızdaki er kişiyse ona hesabı ödemesi naifliğini nezaketini gösterin. Öyle sığır gibi hesaba atlayıp "kendi hesabımı kendim öderim senin parana ihtiyacım yok" triplerine girmeyin. Naif olun biraz.
Benim yediğimi içtiğimi elin adamı neden ödesin diye düşünen kadındır. Odetmeyin lan kimseye hesabınızı. Varsa paranız kendi hesabınızı kendiniz ödeyin yoksa da gidin simit yiyin. Babanın evinde de mi her zaman milkshake iciyorsunuz.