bugün

uzun ısrarlarımdan sonra face * * * açmış yazar kişisidir.

link: link was here. istek sonucu silindi. kendiniz arayın bulun.
(bkz: uggly shit/#7339555)
hedeflerine ulaşamayacak, bir şarkıyla bile mutlu olarak bana bir kez daha küçük şeylerden mutlu olmayı öğreten, melek gibin yazar kişisidir.
scott y ile birlikte düzenlediği zirvede beni korumuş kollamıştır. canayakınlığıyla hemen kaynaşmamızı sağladı bir de kendisi. sağolsun.
canını dişine takarak zirve düzenlemiş, sözlük aleminin gençlerini kavuşturmuş güzide insandır; sağ olsun, var olsun...
biricik ortağım, moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesi'nde en çok çalışan organizatördür kendisi.
şahsına teşekkürlerimi iletiyorum. iyi ki vardın.
selam olsun.
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin gülüdür.....
selam olsun!
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin başarılı organizatörüdür. severim keratayı.

not: dün gece yazdım fakat göndermeyi unutmuşum *
haftanın en azimli gammazıdır. sözlüğün daha da okunulacak bir yer olmasını sağladığı için teşekkürler.
(#7420557) meğer benim meleğimmiş.
bir insan hem sözlükte, hem hayatta nasıl melek olabilir? oluyor işte karıştırma.
selam olsun sana.
birlikte nice zirveler yapacağımız kanka, dert ortağı.
(bkz: kıskananlar çatlasın)
seri artı oy veren meleeek,
artık uludağa dönmek gereek,
farkına varman gerek...

geri dön aramıza ahanda buraya yazdım bah zirve düzenlicez. böyle bol yazarcanlısından hemi de.
(#7542119)
canımı istedin be. şarkıyı söylerim ama daha beter soğursun sözlükten. * sen karşıyakalı ol. ben inci sözlük'ü bile bırakırım.

tanım: karşıyaka'yı bırakmamı isteyen yazar kişisi.
(#7542182) inci'deki nicki özelden beklenen yazardır.
sözlük şakşakçısı.
küskün yazar insanı. şirindir, candır, kandır. hani biriyle tanışır yıllardır tanıyormuş gibi hissedersiniz ya, öyle bir insan betimlemesi benim için.
tansu çiller'in muhtemel rumuzu.
aydi gel bizimle ol izmir zirvesinde bol bol hasret giderdiğim aplacım.
dünyanın en güzel gülüşüne sahiptir kendisi. *
haydi gel bizimle ol izmir zirvesinde bol bol fotoğraf çektirenlerden olan yazarsu. güneş gözlüğünü alıp taktım. çok yakıştı övünmek gibi olmasın.
gerdek gecesinde gözlerine inanamayıp dilini yutan güveyin ağzından çıkan sesler.
hebele hubele gibi bir nick açtığından (bkz: sanalika) oynadığından emin olduğum yazardır.