bugün

frp dünyasının karakterleri için vazgeçilmez iksirdir. hp üstündeki beklenmedik zayıflamayı telafi etmek açısından kullanılır. belli miktarlarda alındığı zaman, boyutuna göre karakterin hp'sini yükseltmeye yarar.

özellikle diablo gibi rpg oyunlarda sıkça aradığımız, bulduğumuzda da sevindiğimiz bir şişedir. ayrıca yine diablo'da horadric cube'e 3'lü 5'li konup bir de jew ile kombinasyonlar oluşturmak suretiyle hayatınızdan hayat çalan iksirlerdir. hayır hiç mi bir şey çıkmaz bunlardan? ufak şişeleri heba edip elinize sadece bir tane super mana almanız sizi biraz üzse de tekrar tekrar denersiniz. yine olmaz o ayrı.
insanı zorla saovm yapan yazar. (bkz: hoşgelmiş)
hoş gelmiş, güzel nickli yazar. *
5. nesil bir yazar.*
kısaca pot diye kullanılır.

(bkz: pot)
kendisi çok kafa dengi olan bir yazardır.oturup sabaha kadar içelim desen olur neden olmasın der kanımca.
kırmızı saçları,renkli gözleri,uçuk tipi ile ilgimi çeken hoş bir yazar.

(bkz: sevdim lan seni)

(bkz: deli dolu uçuk kaçık)
sol frame de steve harris vs healing potion şeklinde bir başlık açılsa "steve harris i tanımıyorum ama eminim iyi bir basisttir" şeklinde açıklama yapıp, oyumu kendisine vereceğim yazar.
sauron'u andiran avci bakislariyla kutsal zirve cadiri kapisinin gardiyanligini basarili bir sekilde gerceklestirmistir.

efsane odur ki;
kapiya yaklasmaya calisan dusman sozluk uyelerinin ruhlarini, uzeri bantli kirmizi tuborg kutusunda saklamaktadir. kutuya dokunmaya calisan her kimse alev topu ile yanmaktadir.
(bkz: diablo 2)
michael c. hall'un büyüsüne kapılan zavallı insanlardan birisi.
rpg severlerin imdadına yetişen genelde kırmızı renk ile simgelenen iksirdir. Bunun nedeni bilmeyenler için bir efsaneye göre hiç tükenmeyen ejder kanının 1 dmalasından elde ediliyor olmasıymış.
castiel'i kadir inanır'a benzeten mal yazar.**
yarın hayvan fuarına babun satın almaya * gidecek olan yazardır. [kimseyi ilgilendirmeyen bir entry evet.]
görsel
dikkat; linkte bile healing yazıyor.
hayatımda korktuğum tek hemcinsim olan yazar. ama hayatım da korkup da bu kadar da sevdiğim tek hemcinsim yazar ayrıca.

"lan ben senden neden bu kadar korkuyorum harbiden?" diye sormak istediğim yazar bi de..
dotadada vardır 100 golddur.
tarak fetisisti.
ultima online'da ortalama 35-50 arası hp verir pvp de yada action da götü kurtarır bandaj gibi yok delay'mış yok yırtılmasıymış demez.uğraştırmaz.
http://www.youtube.com/watch?v=dUdatBDgVgk şarkısı kendisine çok yakışan yazar. kendisinin tarakla ilgili ilginç fikirleri ve eylemleri olduğu rivayetleri ayyuka çıkmıştır.
allah taraksiz birakmasin yazaridir, amin.
(bkz: arkadaslar)*
gözleri de, kendisi de pek bir güzel yazarcanımızdır. kendisi zirvemizde bizi yalnız bırakmamıştır. sağ olsun, hep gelsindir.
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin kızıl güneşiydi kendisi. zirvenin en ufacık tefecik içi dolu fıçıcıklarından biri olduğum için o da diğer bağyan yazarlar gibi ablamdır.
(bkz: #7479212) scott y'mi de yanımıza alacak ve mükemmel zirveler kuracağımıza inandığımdır. kendisini asla üzgün görmek istemediğimizi de bilsindir. en ufak sıkıntısında yanında olacağım güzel gözlü dostumdur.

editcan: sözlüğe ne entry girdiğim, ne gammaz yaptığım bu dönemde beni sözlüğe geri döndürmüştür, az bir süreliğine de olsa. *

editcan 2: an itibariyle tatlı diye tutturduğum bu garip saatte, bana destek olacağına; annesinin yaptığı tatlıyı ballandıra ballandıra anlatmıştır. yazıklar olsundur. zıkkım yesindir. *
sözlük içindeki gammazlık görevini yaptığı için seri eksi oy alan yazardır. geyikten anlamaz evet. *
sadece (türk halkı) dilindeki diğer adları

can suyu
kırmızı su
pot dur

sosyal kesime göre ise kücük kırmızı bir şişecik resmidir.