bugün

godoştur. inanmıyorum be. şu olayın aksini iddia edebilecek bir insan evladının çıkabileceği düşüncesine inanamıyorum.

2009 yılında yaşayıpta quickie yapmamış 18 yaş üstü erkeğe ben farklı gözle bakarım. kimse darılıp gücenmesin. bar kültürünün aşılandığı, beyinlere entegre edildiği bu dönemde nasıl olurda bir erkek quickie yapmadan yaşlanabileceği düşüncesini hazmedebilir aklım almıyor açıkcası?

metin ile bara gittiğimizde quickie yapamayan veya yapmamış insanları hemen anlarız. çünkü onların suratında farklı bir ifade, farklı bir çizgi vardır. godoştur mu dedik? evet öyledir. şöyle izah edelim onu da,

uzun uzadıya takılan bir erkek asla fani hayatın herhangi bir lineında başarılı olamaz. başarılı olamayan insan ne yapar? bu noktada farklı alternatifler ortaya çıkıyor. ben tercihimi godoşluktan yana kullandım.

hala aklım almıyor, düşündükce varlık felsefemden utanıyorum. erillik bu kadar mı?.. of ya.
erken boşalanlar coğrafyasında bulunmayan erkek.

(bkz: bizim bütün sevişmelerimiz quickie aslanım)
quickie denen zamazingonun ne olduğunu bilmeyen aynı zamanda ingilizce de bilmeyen insan evladıdır.
kişisel tercihidir.*
hayat felsefesini seks üzerine kurup metinle bara gidiyorsun anladık. hadi ufak çerezler atıştırıyorsunuz anladık. ya hadi orada ki insanlara da bok atıyorsunuz onu da anladık diyelim. bre zevzek işin yok mu sözlüğe bulaşıyorsun? kendine godoş dedin öylesin. ha bu hakaret değil kendini öyle görüyorsun. ama sana tavsiye, karışma herşeye.
psikolojik olarak sağlıklı erkektir. sağlıklı insanlar uzun süreli ilişkiler yaşarlar. doktorlar sürekli tek gecelik ilişkiler yaşayanların tedavi edilmeleri gerektiğini söylerken bunun daha uç noktasını yüceltmek hiç sağlıklı değildir ve kişilik bozukluğuna işaret etmektedir. sık sık cinsel partner değiştirme isteği ise gerçek anlamda sevmek ve aşık olmak gibi duyguları çoğunlukla hiç yaşamamış olanlarda görülür. Genellikle erkekler arasında ve çocukluk döneminde anne ile ilişkilerinde gerekli sevgiyi görememiş kişilerde yaygındır.
bir centilmen erkeğin bir başkasına söylemesi hoş olmayan eylemi sözlüğe taşımanın ne kadar abazanca olduğu aşikar iken tahminimce arkadaş bir filmde gördü; hayal dünyasında yaşıyor şu sıralar. sanırım fazla alkol aldı.
-tanım olarak diyebilirim ki; şehirde yaşamayan hemen hemen bütün erkeklerdir - ki şehirlerde yaşayanların da bir kısmı yapmamıştır-
(bkz: ben quickie yaptım)
quickie gece bardan kaldırdığın hiç tanımadığın biriyle seks yapmak demek değildir, biiiir. ona one night stand derler, ikiiii. quickie alelacele, ayak üstü, ön sevişme olayına girmeden tarafların kısa sürede tatmin olmasına yönelik beş dakkada beşiktaş seksine denir, üç.

lütfen öğrenelim, öyle gelelim başlık açarken.
biz de nesquik yapınca mutlu oluyorduk. vay amına koyim serhat.
(bkz: ben altı yaşından beri quickieyorum lan)
askere gitmemiş kadın gibidir.

(bkz: koşun sözlükte mal başlık açılmış)
(bkz: türkceye ingilizce kelime sokan mal)
Dedemdir .

Eskiden erkekler garibanmış. Bıyıklı nenelere kalmış gariplerim acıyın adamlara be .
one night stand ile quickie arasındaki farkı bilmemektir. onu da geçtim la bir bak la quick yazıyor orada. çabuk ayaküstü anlamı çıkaramadın mı oradan *
bizimkiler pek bilmez bunu. normalini bilmezlerken. peh.
hayvan değildir. her önüne gelenle seks yapmaz. seçicidir. bu işin bile bir adabı olduğunu bilir.