bugün

böyle nefret verdirir adama ölmek istersin soğursun hayattan öyle bir andır. mesela düşünsenize milli takım dünya kupasını almış. siz taksimde herkesle beraber bu çoşkuya ortaksınız gece bitiyor ve eve gitmek üzeresiniz girdiğiniz ara sokakta sarhoş insanlar var eğleniyorlar halaa ve köşeden ak saçlarıyla ömer üründül görünüyor trt den kovulmuş bi elde vuvuzela bi elde bira yaşasın kollektif futbol diye bağırıyor arada vuvuzelaya üflüyor. tanrımmmm.
özellikle futbol maçlarında hakemlerin yanlış karar vermesi.
montla sıçarken kakanın monta değme yüzdesinin verdiği gerginlik.toplanmayıp göte değen mont.

(bkz: montla sıç)
Budur efenim;

http://www.24listen.net/HhsTMQ29fjk/metallica-nothing-else-matters-kirk-hammett-solo-intro./

allah belanı versin kirk, soğudum senden... *
Not: video'yu izleyip kirk'ün o güzelim şarkının girişini nasıl taciz ettiğine tanık olabilirsiniz.
(bkz: vize haftası)
insanı gerçekten de sinir krizlerine sokan anlardır.
hayatımda ilk defa birisini seviyorken başkasını dikizlerken yakaladığımda yıkılmıştım.
sonrasında kaygısız ve mesudum tabi.
kamu dairelerinde onlarca belge ile koşuşturulan an.
dosttan kazık yenilen andır. hemen ardından toparlanmaya çalışmak lazım böyle durumlarda.
pazar pazar çalışmak... bak çok soğudum şimdi hayattan!...
finalleri yetiştirememe korkusu. nasıl bitecek bu kadar ders korkusu. emeklerin boşa çıkma korkusu. ensenizde azrail gibi bekleyen korkular.
(bkz: pazartesi sendromu)
orgazm olduktan sonraki 10 saniye.
trafikte dört bir koldan taciz edilmek yüzde yüz hayattan soğutuyor.
aynı gün 3 tane final sınavınızın olması.
sigara paketi hevesle açıldığında içinde sadece birkaç tütün tanesi görülmesi.
hani ünlü bir insan güzel bi tv programına çıkarda hayata dair güzel şeyler anlatmaya başlar ya. konu güzeldir , anlatan güzeldir , dinleyenler pür dikkattir ya. en heyecanlı yerinde anlatıcı konuya sıçarda batırır hani. toparlayamaz , bitirmeye çalışır bitiremez. yüzünün aldığı o ifade var ya hani utançla karışık rezillik duygusunun mimiklere yansıdığı o an .. hele bir de o ifadeyi gülümsemeyle kapatmaya çalışırda iyice bular ya kendini malum şeye .. işte o an kollarımı jiletlemek isterim ...
tanrımmmmmmmmmmmmmmm..
(bkz: yolun sonu) ve bazılarımız erken bitiyor bu yolu onlarsız olmak soğutuyor insanı.
burnunu az önce karıştıran büyüğünün elini öptürmek için uzatması.
servet çetin'in maç içerisinde sümkürmesi.
(bkz: çorapla ıslak banyo terliğine basmak)
(bkz: serçe parmağı eşiğe vurmak)
geç kalınmıştır koşmaktan bitap düşmüşsünüzdür iskele de vapuru görürsünüz böyle bi sevinme gelir ama tam da bu anda vapur iskeleden uzaklaşır.hayata sövme lanet okuma işte o tarz her bişeyi yaşarsınız.
Lanet olası 2 gün öncesinde para yatırmak için bankaya giderken yaşlı bir kadınla karşılaştım. bu soğuk havada yüzündeki sınırsız çizgiler ve üzerindeki paramparça kıyafetlerle içimi acıtan bu yaşlı kadın takriben 80 yaşlarındaydı ve benden kömür parası istemişti. hiç düşünmeden cebimdeki tüm bozuklukları bu kadına verdim, hayırduasını almamdan 1 dakika geçmemişti ki bağrış seslerini izleyen bozuk paraların yola saçılmasıyla ortaya çıkan o iğrenç metal sesini duyup arkama baktığımda, kaldırıma çıkan arabanın altında can veren, o yaşlı kadını gördüm. bütün birikimi ve cansız bedeniyle kaldırımda yatan o yaşlı kadın, gündüz gözüyle arabasını kaldırıma çıkaran, ehliyeti nasıl aldığına anlam veremediğim o orospu çocuğu hayattan soğumama neden oldu. lanet olsun bu dünyaya.
aşık olup terk edilmek.
sofrada turşu,turp vb. şeyleri elleriyle alan ve aynı ellerle az önce bir tarafını kaşıyan insan.
kendini beğenmiş bir insanla konuşmak.
vs.vs.
gelecek adına ümitlerin azaldığı anlardır.
kontör yükleme ihtiyacı hissetmemek. *~