bugün

Kanal d 'nin yakında başlayacak olan dizisi. Kadrosunda burcu biricik, birkan sokullu, ahmet mümtaz taylan var.
Bu dizi de çoğu türk dizisi gibi kore uyarlamasıymış.
Yakında kanal d'de başlayacak olan şahsi fikrimce tutmayacağını düşündüğüm dizi.

edit: yanıldım harika bir diziymiş.
kanal d'de başlayacak basit bir dizi daha. zaten konusundan diyaloglarından falan anlıyorsunuz basit bir dizi olduğunu.
şu diyalogdan bahsedim:
sarışın kız: ben kerimin karısıyım, sen?
yabancı kadın: üç aylık hamileyim.

bu ne biçim diyalog. kendini nasıl tanıtma biçimi.
kanal D'nin yakında başlayacak olan dizisi. bizce tutmayacak bir dizidir. birkaç bölüm merak eden izler. ama sonra kış kış olurlar. bir daha izlemezler. NEFRET ederler. zaten konusu da yetersiz.
Çocukları çok tatlı olan dizi.
şu sarı kafanın katli lazım. bu kaşar bi kaç bölüm sonra çok güzel gösterilir. oysa babasını öldürdü.
başroldeki sarışın hatuna esas oğlanı kapmak için kurduğu komplo nedeniyle -kendisine ve babalarına ettiklerini anlayan- ablası tarafından verilen ultra ayar içimizin yağlarını eritmiştir. gerçi yine de uslanmaz bu.
doğrudüzgün ailesi parçalanmayan, aile kavramının önemini gösteren diziler yapmalarını istiyorum.
ne güzeldi eskilerin filmleri...
küçük kızın dayak yiyen babasına ettiği şu sitem güldürmüştür;

- nassı babasın sen hep dövülüyosun!
https://www.youtube.com/watch?v=jy9ConMwMQs
"ex eniştee ehehe" yapan almancının (mahir) tiplemesi kıl ederken (böyle kıl etmeyi başarabildiğine göre) oyunculuğu başarılıdır.
kanal d'nin yeni dizisi.
ilginç ne zaman kanal d'yi açsam bu dizi.
görmemişin dizisi olmuş,tutmuş şeyini kopartmış.
Aslında insanları "iyi " ve "kötü " şeklinde ayırmayın mesajı veren dizi.tamam mantık hataları, bazı abartılar , konuyu bir hemen anlatma çabası içine girmiş gibi tuhaf gelişmesi ve eminim her dizi gibi aynı konular etrafında dönüp dolasacak bir süre sonra. Ama ilk iki bölüm keyifliydi. Sonrasında izler miyim bilmiyorum. Ben kendimden bir seyler buldum çünkü bu dizide.
Sık sık fragmanını görüyordum, ilk bölümünü falan izlemedim hiç. Fakat fragmanı bile beni deli etmeye yetmişti.

Yahu adam sevmiyor belli işte, niye zorluyorsun?
tutmaz demiştim ama süper.
hayat şarkısı mahir gibi bomba bir yan karakteri de içeren yerli dizi.
ilgiyle izlenen dizi.
Kerim cevher mi Christian Grey mi anlayamadım ama Dizi iyi gidiyor. Hülya olsun hüseyin olsun kerim olsun hepsi olmuş.
sevmediğim dizidir.
Beni fena halde saran dizi. Başrollerin kimyasi da tamam. Zaten kerimde christian grey'in türkiye şubesi mübarek. Süper süper.
Tayanç ayaydın için izledigim dizi. Muzikleri hos iyide gidiyor gibi simdilik sakız kıvamında olmamasi dilegiyle.
Çocuk oyuncuların oyunculuk dersi verdiği dizi.
izlemesemde takip etmesemde o kdar çok tekrarı veriliyor ki olup bitenden haberdarım. Hülya karakterini canlandıran kadın bir harika.
Kaliteli oyunculara sahip olan dizi. Güzel sarıyor, izlenir.
Başroldeki erkeğin acayip bişey olduğu tartışılmaz.