bugün

danışmanlığının spor alanında olduğunu umduğumuz güreşçi.

yoksa politika filansa boktan bir durumdur.
görsel
Vakıfbank Yönetim Kurulu üyesi olan güreşçi.
Vakıfbank yönetim kurulu üyeliğine atanmış güreşçi.

Liyakat böyle bir şey tabii ki.
Siz senelerce okuyup çalışır didinirsiniz, kpss'den puanınızı alıp göt üstü oturursunuz, bu adamlar tuttuğunu istediği yere atar.
Bir de doları kündeye getirecek diye espri yapılıyor ki, artık bu durumun şaka kaldırır yanı kalmadı.
besyo mezunu olup vakıfbank yönetimine atanan! eski güreşçi.
(not: bazı şeyler için eğitim diploma geçmez, yandaş olmak yeter.)
Rte nin ne kadar acınası hale düştüğünü gösteren gelişme. Etrafında bir tane yetişmiş adam kalmadı. Aile şirketine dönüştürdü koca ülkeyi. Ne yazık ki bu adama 20 milyon kişi oy veriyor. Çok yazık.
Borçları ödemeyenleri kündeye aldıracaklar heralde.
girsin cebe paralar.
Aldığı ekonomi eğitimi ile dünya serbest piyasa ekonomisini tuş edecek kişidir.
doları tuş edip düşürecektir.trt yayınlar umarım.
Dolar karşısında kamu bankaları el ense çekip bastıracak ve Türk lirası doları kündeye getirecek.

Bu sırada Trump reyiz de Federal rezervin başına Amerikan güreşinin bilinen popüler yıldızı Hulk hogan gelecek demiş.

görsel
Maaşi benden sizden alınan vergilerle odenecek tek kuruşunu bile helal etmiyorum.
Hamza Yerlikaya gibi insanlar belki hiç bir pisliğe bulaşmadan ve tüm iyi niyeti ile verilen görevi yapmak istiyordur. Ama aldığın eğitim belli. Bu konuda bir birikimin de yok. Yazık değil mi bunca gencimize. Pırıl pırıl insanlar üniversite eğitiminin üzerine yüksek lisans yapıp görev bekliyor. Haram, illa birinden malını çalmak mıdır ? Bir insanın olması gereken görevini, olması gereken işini, olması gereken hakkını alıyorsanız; bu çalıyorsunuz demektir. Bu da haram değil midir? Ne gariptir ki Allah adını ağzından eksik etmeyenlerin yüreklerinde gerçekten Allah korkusu olmadığını görüyoruz. Hamza Yerlikaya teşekkür edip bu görevi kabul etmemeliydi. istediğin kadar iyi niyetli ol, çamurla oynarsan üstün kirlenir. Bak, Hakan Şükür ne hallerde şimdi...
eski milli güreşçi
yeni devlet bankası yönetim memuru.

ben bu abimize de kızamıyorum.
çıkıp da; reis beni bunlar aşar ben bu görevi kabul edemem çok teşekkür ederim.
diyebilse anında, “sen hayırdır ne demek istiyorsun” tepkisi alabilir.

yazık bu ülkede emek/hak/hukuk hırsızlığı korkunç derecede artmıştır.
Bol kaymakli maaşlara sahip oldugunu düşundüğüm eski güleşçi.
"bu benim bilmediğim bir iş, bana ihtisasıma uygun bir iş verin ki vatana faydalı olayım " diyerek itiraz etmeliydi. çünkü ; hayat devam ediyor.
artık vakıfbank'ta bir güreş takımı kurarlar... veleyboldan neyi eksik güreşin?
https://www.youtube.com/watch?v=x8IF3WRmMAE
ilginç bir yorum.
görsel

istanbul Göztepe de açılmış şehir hastanesini, izmirlilere ithaf eden 3-5 maaşlı millet vekili. Eski sporcu şimdiki bankacı.
çomarlık zor, kimi yalayacağını ve ne zaman yalayacağını ayarlamak imkansız.

beratı yalarken hemen tornistan edememesi neredeyse maaşına sebeb olacakmış.

Berat Albayrak'ın istifasını ilk duyurduğu anlarda 'Yerli ve millidir', 'Berat Albayrak yalnız değildir', 'Berat Albayrak'ın yanındayız' mesajları paylaşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, bu paylaşımlarını hesabından sildi.
hakkında lise diploması sahte olduğu iddia
edilen eski milli güreşçidir. muhtemelen malum
zihniyetli kişilerin yepisyeni algılarından biridir. yane..
doğru ata oynamış bir galiptir...
lise diploması sahte çıkmış asrın güreşçisi .
Mahkeme tarafından lise diplomasının sahte olduğuna karar verilmiş.

Şahsım ülkesinde sıradan bir gün.

Sahte diplomayla elde edilen onca kazanç kuruşu kuruşuna geri alınsın. Başkasının hakkını gasp etmenin hırsızlıktan farkı var mı?
Tuzun bile koktuğu durumdayız.
Kendisinin asrın güreşçisi fln denilerek türkiyede sanki gelmiş geçmiş en iyi güreşçi imajı yaratılan ama top5e hiç zorlarsan top10a anca girebilecek milli güreşçimiz.asrın güreşçileri freestyleda buvasiar saitiev grekomende aleksandr karelindir.