bugün

eskini unutmak için yenisine koşmamış erkektir. yalnız kalmanın sanıldığı gibi güçsüzlük olmadığını kanıtlayan erkektir.
maldır, her zaman onu anımsamaz, gece yatarken yatakta elini penisinden başka değdirecek bir şey bulamayınca arar. bu aşk değildir, ya sevgili olamayanın ucuzluğudur ya da abazanlığın pahabiçilmezliğidir.
saplantılı erkektir.
sevgilisini eskitememiştir. çünkü gerçekten çok sevmiştir. sevginin kolaylıkla tükenmeyen yüce bir duygu olduğunu bilir. duyduğu aşkın içi boş olmadığı için kesinlikle; takıntılı, saplantılı değil aksine bambaşka bir aşkla çarpan kalbe sahiptir.
(bkz: bu benim) utanıyorum şerefsizim.

Erkekliğinden şüphe duyulasıdır, ben duyuyorum şahsen, erkek dediğin benim gibi mi olur la peh pısırık idiyot gerzek saplantılı ezik.
adam gibi adamdır.
(bkz: eski)
(bkz: ragbet)
(bkz: bit pazari)
(bkz: nur)
unutamayan, ilkleri onda yaşamış ve her şey de, her yerde onun hayalini kuran erkektir. unutmanın zorluğunu bilendir. adam sıfatını hak eder.
çok yanlış düşünce içindedir , hayat onsuz da devam edebilmedir .
hayatı kaymış erkektir. ne gidebilir, ne kalabilir. yaptığı hiçbir şeyi tam olarak yapamaz. bu arada yapamadığı şeyler için pişmanlıklar da duyar. böyle abuk subuk, karmaşık şeyler duygular içinde yaşar gider.
ne yazık ki unutamadığı eski sevgilisi onun üzerine, bir çok erkekle çıkmış onları bile unutmuştur.
Adam gibi adam olup gerçekten kalpten seven, hat ettiği değeri sevdiğine veren ama karşılığında elma şekerinin sapı elinde kalan ve hayattan soğuma aşamasına girmiş ve sap olacak balta bulamayan talihsiz ve en üzücü olanıda çölde bile kutup ayısına selam veren kişi.
çocukluğundan beri ona aşık olup her an onu özlüyor hala onun resimlerini saklayıp ona ait şeyleri yanında taşıyor olabilir..
zamanla geçecek.
(bkz: burda) **
ilk sevgilisine aşık olması muhtemeldir. sonuçta ilkleri hep onunla yaşamıştır. ilk kez onunla sinemaya gitmiş, ilk kez onu öpmüştür.
bolca çivi çakması halinde unutacağını düşünüyorum.
eskiden beri aynı sevgiliye aşık olan erkektir. bu erkeğin başka sevgilisi olmamıştır zaten. evlenmesi, çoluğa çocuğa karışması gerekir.

(bkz: evli mutlu çocuklu)
kendini toparlaması gerekir.
''bir aşkın izlerini silecek yeni bir aşk'' gereklidir.
hala eski sevgilisine aşık olan duygusal kadından daha da acınacak haldedir. gecmis olsun.
Hala bir umudu vardır. Acının süresini uzatır bu şekilde. Ve ne yazık ki gelen olmaz. Bitmiştir ve herkes kendi yoluna gitmiştir. Bir tek o gidememiştir. Geçmişinde takılıp kalmıştır. Üzücüdür.
duygusal olmasa da olur.
duygusallıkla alakası olmayan loser erkektir. aşk cart curt yalan arkadaşım.
eski sevgilisi eğer takıntı haline dönüşmüş ise sıkıntılı bir erkektir.
ilk aşkı olan erkektir. içten istesede dıştan inkar eder.