bugün

entry'ler (12)

güzelliğin ya da yakışıklılığın anlaşıldığı anlar

Yolda yürürken karşıdan gelen güzel kızın, gözlerinizin içine bakarak gülümsemesi ve sizi geçtikten sonra arkasını dönerek tekrar bakması. Erkek bakarsa sorun yoktur. Ülkemiz erkeklerinin büyük çoğunluğu zaten bakar. Bu güzel olmanızla alakalı olan bir durum değildir sadece kadın olmanızla alakalıdır.

facebook hesabını dondurmak

Kesinlikle yapılması gereken bir şey. Bir süre uzaklaştırmak gerekir kendini bu ortamdan. kaçan kurtulur. dondurun kurtulun. Dinlenin biraz. kafanızı toplayın.

hala eski sevgilisine aşık olan duygusal erkek

Hala bir umudu vardır. Acının süresini uzatır bu şekilde. Ve ne yazık ki gelen olmaz. Bitmiştir ve herkes kendi yoluna gitmiştir. Bir tek o gidememiştir. Geçmişinde takılıp kalmıştır. Üzücüdür.

biten ilişki sonrası erkeğin ruh hali

Tam bir yıkımdır erkek için. Depremler olur beyninde ve çok kişi altında kalır hayallerinin.

uyumadan önce düşünülenler

kendi cenazemi düşünürüm bazen. Kötü gibi durabilir ama iyi geliyor bana.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Saat 4'te buluşmak için randevulaştığınız bir günde sizi ağaç eder ve arayıp sorduğunuzda " oyun oynuyordum, unutmuşum seni." der. Asla unutamadım bunu. Çok acıttı canımı.

sevgilisinin tırnaklarına oje süren erkek

Sevgilisi "tırnaklarıma senin oje sürmeni istiyorum. Sürer misin hayatım ? " dediğinde kıramamış erkektir. Güzel insandır. Anlayışlıdır. Bu adamın sevgilisi için göze alamayacağı bir şey yoktur.

ezginin günlüğü nün en güzel şarkısı

Aşk bitti. ayrılık sonrası büyük bir mutluluk verir bu şarkı. yitik umutların arasından hayata tutunmayı sağlar.

okuma hızını yavaşlatan sebepler

Sürekli mesaj atıp rahatsız eden sevgili. Sessize de alamazsınız. Bir yandan merak edersiniz mesajını. Oku okuyabilirsen ondan sonra.

yalnızlık

Bence yalnızlık; "abi çay koy da içek." diyememektir. Çok acıdır.

her yerde her şeyde sevgiliyi görmek

Özlemişsinizdir. Gidişi çok yakmıştır canınızı da bir türlü unutamamışsınızdır onu. Sözler vermişsinizdir kendinize, yeminler etmişsinizdir unutacağınıza, yapamamışsınızdır. hala deli gibi seviyorsunuzdur o hayırsızı. Baktığınız her yerde o vardır artık. Binlerce kilometre uzağınızda bile olsa, yanınızdadır artık. gözünüzün gördüğü her yerde.

çocukça bir aşk

çocukça bir aşk bu benimkisi, biliyorum. ben hüzünler biriktiriyorum kumbaramda. kuş tüyü yalnızlıklara uyanıyorum her sabah. seninse yüreğin çocuk parkı. başkaları oynuyor kalbinin en güzel yerinde. ve ben, mücadele edemiyorum çelimsiz kollarımla.