bugün

işini bilen adamdır. arkadaşa göre türlü türlü uzaylı vardır. "zeta bilmemney ırkı üreyebilmek adına şu şu şu şekilde ilişkiye girer" der. bu dediğini duyabilmek içinde konferanslarına katılmak gerekir , e tabi katılmak içinde belli bir meblağı ödemek zorundayızdır.
Söylediklerinin bir çoğu teoride olmakla beraber -zaten bunu kendiside belirtiyor- gerçekliği inkar edilemez şeyleri savunan biyolojik kardeşimiz. yaptıkları saygıdeğer şeylerdir fakat benim düşüncem çıktığı programlarda yayınladığı bazı görüntülerin sahte olduğunu dolgunluk amaçlı olduğunu tahmin ediyorum. ha inanmak sizin elinizde ama bu olayın parasal yönünün ufoların gerçekliğine gölge düşüreceğini zannetmiyorum. artık fbi, vatikan, rusya bile belgeleri dünyaya açıkladı. biraz objektif olun ya bir adamı karalamakla olmaz bu işler.
giorgio tsoukalos * ve ömer çelakıl karışımı bir kişi.

zaten böyle tuhaf saçı olan adamlar ya uzaylılarla ilgilenir, ya da şifre çözmekle *
tam bir kolpaçino.
uçan poşet görüntüsünü ufo diye yutturmaya çalışan semptik abimiz... *
Uzaylı fotolarını ifşa eden rahmetli bilim insanını desteklemiştir.

http://m.haberturk.com/ya...-uste-18-uzayli-tutuluyor
51. Bolge'de uzayli var diyen adam.

Havada ucan tam net olmayan karartilari bize ufo diye gostermekten vazgecin. Hayir fotosoku gectim paint bile gelisti artik yapilabilir o karartilar, tabaklar**. Artik bize gercek bir ufo gosterseniz bile bir inandiriciliginiz falan yok artik, inanmayiz.
En son şöyle bir röportaj vermiş:

http://www.antalyagazetes...di=evrende-yalniz-degiliz
kafayi (bkz: ufo) larla bozmus er kisi.
veya aramizdaki uzayli. bizi uzaylilara alistirma vazifesi goruyor kim bilir!
Kendisini şöyle tanımlamak isterim:
Hani din, insanların zayıf noktasıdır ve deşmeye, istismar etmeye çok musaittir ya. Bunu bilen birçok kurnaz da tılsımdı, büyüydü milleti uyutup kendilerine bir konum yaratırlar ya... hah işte bu ziya da aynısını uzaylı, ufo, gizem konularıyla kendisine zorla bir konum yaratmaya çalışıyor.

Hıaamına, nefret etmem hamam böceğinden; kaynaksız konuşan insandan nefret ettiğim kadar.
+Gördüm, ettim, yedim. Var olm uzaylılar nasil inanmazsın..
-Kaynak?
+Götüm
dünyalılardan bıkıp uzaylılara sarmış dünyalı.

eskiden uçuk bulurdum çünkü o zaman koca evrende bir tek dünya gezegeninin olduğunu sanacak kadar dar görüşlüydüm. büyüdüm değiştim.
fekat bir gün ben de göreyim istiyorum. hep görenlerden dinlemekten sıkıldım.

sanırım başlayınca bırakılamayan bir uğraşa dalmış arkadaş.
Konuşuyor şuan habertürkte izliyoruz bakalım...

Kültürleniyok
Haberturkte şu anda.

"havaya bakıp uzaylılar yok demek, denizden bir bardak su alıp balinalar yok demekle aynı şeydir. "

Edit: bu bunun sözü değil.
yukardaki bazı entryler bile dünyanın hala ne kadar ilkel, kara cahillerle dolu olduğunu gösterdiği için işi hep zor olacak, bok atılacaktır. lakin zaman her şeyin ilacıdır. nasa bile daha geçenlerde önümüzdeki 20 yıl içinde dünya dışı medeniyetlerle tanışmamız kesindir dedikten sonra sen ak bilini bas işine gücüne devam et. adam amerika'da okumuş( yani senin bok atmak için dayandığın ticari tezgaha muhtaç parasız pulsuz biri değilmiş), dünyanın sayılı bilim adamlarıyla görüşebilen, arkadaşlık kurabilen, sempozyumlara davet edilen biri olarak büyücü, üfürükçülerle aynı kefeye konulan bu orta doğu bataklığı ülke için yapmaya çalıştığı fazladır. not: ufoları resmi olarak kabul eden ülkelerin başında japonya gelmektedir. biraz mesaj alabildin mi sevgili merinos.
habertürk canlı yayınında izlediğimiz ufocu dr bilimadamımız.

yine ufkumuzu açmaktadır maşallah.

--spoiler--

- varlıklar istedikleri forma girebilirler!

--spoiler--
islamcı değil galiba. açık ve net.
ne zaman denk gelsem senelerdir aynı şeyleri anlatıyor.
milli ufo doktorumuz.
evrim ağacı ekibi tarafından fena keklenen ufocu havaya atıp çektikleri plasitik tabak fotoğrafını yollayan ekip bir iki saat sonra sirius ufo araştırmaları sitesini kontrol ettiklerinde direk çektikleri tabak fotosu ile karşılaşmaları hiç şaşırtmamış. fotonun yanında ki notta ise tarih çekildiği yer ve her türlü digital kontrolden geçirildiği ve sahte olmadığı yazılmış işin daha komik yanı ise fotoğraf bir kaç gün içinde bütün dünyaya yayılmış ve neredeyse ufolarla ilgili bütün siteler tabak fotoğrafının ufo olduğunu iddia etmiş.

işte bu olay çok güzel bir sahte bilim vakasıdır. aslı astarı olmayan saçmalıklar bir kaç süslü cümle ile bilimmiş gibi gibi halk arasında yayılıyor. ve bunu en iyi yapan bizim türk basınımız. 2012 senesini hatırlayın maya takvimi ve marduk gezegeni hakkında yapılan haberleri göz önüne getirin. çevremde ve sosyal medyada bilime ve bilim insanlarına nasıl sövüldüğünü iyi hatırlıyorum ve hala da sövülüyor. bunun sebebi ise sahte bilimdir.
Kuzey denizinde Rusyanın denizaltında yaptığı nükleer denemelerde çekilmiş, nükleer patlama ile oluşan su sütunlarının fotoğraflarını, ufo olarak adlandırıyor. ilginç.
(bkz: mal değneği)

Çok şey yapmamak lazım.
bir adet siktimin salağı..
baba parası yemekten boşluktan beynini yemiş bir arkadaşımız..
ha eğitimlidir oolüm demeyin..
sikmeyim sikindirik ülkenizin sikindirik eğitim sistemini..
uzaylilarin iyi niyetle dunyayi kurtarmaya calistigi masalini anlatan arastirmaci. ruhsal olarak tekamul edebilirsek uzaylilar bizimle konusacakmis.

boyle bir hayal dunyasi bulsam ben de katilsam.
arada bir ziyaretime gelen uzaylı. olur olmadık zamanlarda karşıma çıkmasıyla beni şaşırtmaktadır. geçenlerde kendisini bir uzay aracından çıkarken görmüştüm. ardından yolda yürürken karşı kaldırımdan beni izlediğini fark etmemle birlikte şahsımda uzaylıların aradığı bir bilginin bulunduğunu düşünmeye başladım. size de oluyor mu bilmiyorum. ben size söyleyeyim bu adam boş değil.
an itibarıyla haber türk te benden bahsediyor...