bugün

hakan yılmaz'ın atv'de başlayacak yeni show programı.

http://www.haberturk.com/...alk-show-programi-yapacak
Hakan yılmaz abimizin yakında cuma ve cumartesi günü ekrana gelecek yeni eğlence programı.
bu cumartesi başlayacak olan show programı.
muhtemelen tutmayacak olan programdır.

okan bayülgen ve beyazıt öztürk dışında talk show yapmaya kalkmış ama başaramamış nice insan var. adamlar nasıl bir krallık kurduysa, bünye kabul etmiyor yeni bir yüz.

(bkz: hakan ka)
(bkz: mesut yar)
hatta yeni dönem (bkz: cem özer)
(bkz: ceyhun yılmaz)

bir çırpıda aklıma gelenler.

şimdi de zeki kayahan coşkun çabalıyor, bakalım.

edit; okan bayülgen ara verdiğinde desteklediği gülben ergen ve ata demirer.
hakan yılmaz'ın çok da iyi olmayan mizah anlayışının, ete kemiğe bürünmüş hali.
1 ay ömür biçtiğim program. olmamaış be abi, uzatma.
beyaz show' un 15 sene önceki haline benzeyen program.
şuanda atvde yayınlanan program. beyaz show çakması, tutması pek muhtemel olmayan program.
türkiye'de talk show deyince insanların aklına direk olarak okan bayülgen ve beyazıt öztürk geliyor. böyle oturmuş bir piyasaya girmek de hali ile kolay olmuyor. bir ara ata demirer de denedi olmadı sanırım bu da tutmayacak.
izlenir.
doğal olsun yeter. her anı eğlendirici olmak zorunda değil.
uçan adam sabri ile daha izlenir oldu. şu an.
isimi de ayrı bir yaratıcı olan yeni tv programı.
bıraz beyaz show taklıdı sanki...
sahne dekoru rengarenk olan beyaz show.
ilk bölüm de dizi kadrosunu çağırarak saçma sapan bir talkshow yapan talkshowumsu.
tırt program.

+ ben hakan bey
- bey mi! ahahaa bırak da ona biz karar verelim.
sahte rakı the blues band'in hakan bey orkestrası adıyla eşlik ettiği talk show. yolları açık olsun istiyorum!
an itibariyle bu haftaki bölümü başlamıştır. ben daha minimalist bir şey olur diye bekliyordum. seyirci filan olmaz, teke tek bir şey olur sanmıştım, saba tümer'in programı gibi... ama güzel olmuş, sempatik karşıladı bizi hakan. hadi bakalım.
model canlı performansını sergiliyor. kliplerindekinden farklı biriymiş, çıtıpıtı bir kızmış.
atv'de yayınlanan sohbeti sempatik, o kadar komik olmasa da en azından itici sıkıcı olmayan
eğlencelik talk show.

(bkz: hakan yılmaz)
beni gece gece güldürmüştür hakan bey...
en yakın kitabın 56. sayfasındaki 5. cümle etkinliği kapsamında, hakan bey elindeki kitabın o cümlesini okudu:
"ikisi de çırılçıplaktı..." sonra dedi ki:
+artık 6. cümleyi okumuyorum anlayın siz.

şu an konuklar da ellerindeki kitaplarındaki o cümleleri okuyorlar...
hakan bey espri yapmaya kasmasa,
gelen konukların sanki kendi beyinleri yokmuş gibi telefondaki seyircilerden korumaya kalkmasa
ve her esprıden sonra ayı gibi bateristin o kicke ve trampete abanmaları olmasa çekilir ve izlenir program olacak.
bugün izlenme sebebi tamamen modeldir.
ayrıca model grubu konuk dediler ama koltukta sadece fatma var diğerlerinin dili yok galiba.
fena halde beyaz show a benzettiğim, atv de yeni başlayan program.
gerek skeçler olsun, gerek telefon geldiğinde ayağa kalkıp düğmesini iliklemesi olsun, her haliyle benziyor adam.
programda ki sohbet iyiydi. bunun nedeni sermiyan midyat ın hoş sohbetide olabilir tabii ama genel olarak fena değildi. yeni bir program, rayına oturması zaman alır.
Konuklar programı goturur dedıgım program. Soyadını bılmedıgım hakan bey bıraz fazla acemı gıbı ne yapacagını bılemıyor zorakı esprıler falan.
2. bölümü 1. bölümünden daha kötü olan ve daha iyi konukları çağırılırsa daha iyi olacak talk show programıdır. ayrıca çekildiği yer çok küçük. baştan savma gibi duruyor. stüdyo genişletilip espri konusunda çalışılırsa gayet iyi olabilir.