bugün

Göz zevki olan erkektir. Erol köse ilk defa doğru konuşmuş hadise bidon gibi.
dahil olduğum gruptur. beğenmiyorum amına koyim ne olacak?
ben. tıpkı burcu esmersoy'u beğenmediğim gibi hadise'yi de çekici bulmuyorum.
Hormonları düzgün ve doğru salınmış erkektir.

Erkektir.
Makyaj lafını sevmem fakat güzelliği dikkatimi çekmiyor. Yolda görsem abla derim.
Beğenen varsa da en son reklamındaki o dansından sonra soğumuştur bence.
ben beğenmiyorum. bir de serenay sarıkaya diye bir tip var ki kadın denen varlığa hakaret niteliğinde güzel bulunuyor.

bilmiyorsanız söyleyelim zira bilmemek değil öğrenmemek ayıp sevgili cahil, popüler kültürün pompaladığı figürleri kendine amaç edinmiş, hayata tutunmak için bir çift meme arayan abazan kardeşlerim..

kadın dediğin ölümüne zayıf olmaz, hafiften etine dolgun ama göz çıkarmayan, yuvarlak hatlara ve iri kalçalara sahip olur. erkeğin doğası direkt buna yönelir ve kemiği gözüken bir kadın erkeği etkilemez, etkileyemez. öyle bir şey varsa bu ancak algıda seçicilik, önüne lezzetli yemek diye her sunulan zamazingoyu güzelmiş gibi sanıp kendini öyle inandırarak algıya kapılmak olur.

serenay denen vitaminsizi kadın diye gözümüze sokan sistemin çarkına çomak sokayım. sizi gidi popülist vizyonsuzlar sizi!

böyle insanları hayata baktıkları pencereden atmak istiyorum!
Zevkleri beğenenlerden daha iyi olan erkektir.
gay olduğumu öğrendim.

iyi sabahlar.
Sokakta bin tane var bu karıdan. Acaip bi çingen tipi var.
Kesinlikle beğenmiyorum. Roberto Carlos baldırları, iğrenç yüzü, sahte tavırları ile kabuklarımı süslemektedir.
çingen sevmeyen erkektir, konuşmasını duyduktan sonra hala itici gelmeyen yokluk çekiyordur.
kıro, varoş, geri zekalı kadın sevmiyordur
Kaliteli bir erkektir.
efendi erkektir. kavga gürültüyle işi olmaz.