bugün

Kaliteli bir erkektir.
efendi erkektir. kavga gürültüyle işi olmaz.
ben beğenmiyorum. bir de serenay sarıkaya diye bir tip var ki kadın denen varlığa hakaret niteliğinde güzel bulunuyor.

bilmiyorsanız söyleyelim zira bilmemek değil öğrenmemek ayıp sevgili cahil, popüler kültürün pompaladığı figürleri kendine amaç edinmiş, hayata tutunmak için bir çift meme arayan abazan kardeşlerim..

kadın dediğin ölümüne zayıf olmaz, hafiften etine dolgun ama göz çıkarmayan, yuvarlak hatlara ve iri kalçalara sahip olur. erkeğin doğası direkt buna yönelir ve kemiği gözüken bir kadın erkeği etkilemez, etkileyemez. öyle bir şey varsa bu ancak algıda seçicilik, önüne lezzetli yemek diye her sunulan zamazingoyu güzelmiş gibi sanıp kendini öyle inandırarak algıya kapılmak olur.

serenay denen vitaminsizi kadın diye gözümüze sokan sistemin çarkına çomak sokayım. sizi gidi popülist vizyonsuzlar sizi!

böyle insanları hayata baktıkları pencereden atmak istiyorum!
hadise gibi bir güzelliği, muhteşemliği beğenmeyen muhtemelen erkek olmayan kişidir.
Kaliteli olmak için ilk adımı atmış erkektir.
Beğenmemek gayet normaldir. Dayatmaya gerek yok zevkler tartışılmaz. O kadarda güzel değil ayrıca neyini beğeniyorsunuz?
Orasını burasını açtı, kliplerinde erotik danslar yaptı, defalarca estetik ameliyatı geçirdi diye beğenmek zorunda değiliz.
net, eşcinseldir.
bir crossdresser olarak ben'im o kişi..
beğenmiyorum işte, ben kadın olucam var ya, bin kat güzel olurdum kendisinden.
güzel olamıyor hatun.
Ben beğenmiyorum mesela. Sadece onu değil birçok ünlüyü beğenmiyorum.
benim beğenmek zorundada değilim oy kullanacak olsam uzaktan uzaktan hiç konuşmadan gökselden yana kullanırım. çıplaklık güzellik değildir, makyajda öğle.
Margot robbie'yi beğeniyordur..
açılın o kişi benim. 38 yıldır heteroyum ıssız adaya düşecek olsam hadise yerine murta boz u alırdım. hadise o derece çekici değil yani murta boz u seviyenin anlaşılabilmesi için örnek gösterdim ilgim alakam yoktur.
ben hadise yi pek tercih etmiyorum olay demek daha kolay geliyor.

hadise nedir zaten hadis gibi böyle bağnaz bir ünlemesi var kulağa.
sevdiceği olan, gözü sevdiğinden başkasını görmeyen, kalbi başka hiçbir dişi için atmayan, hormonları başkaları için çalışmayan kişidir.
hadise çıkmasın isteyen erkektir.
Beğenmiyorum.

Pipim daha kıymetli evet.
ılıklıkta çığır açmıştır.
makyajsız çirkin bir kadın.Biraz makyaj biraz fizik işi götürüyor işte.tabi sesi güzel ona diyecegim bişey yok.
Benimdir.
Zevk sahibi erkektir.
The king of kezbans olduğu icin olabilir.
At gibi kısrak gibi seksapalitesi yüksek bir kadın ama ne bileyim bana yapmacık geliyor hal ve hareketleri ısınamadım hiç ama seveni arzulayani çoktur.
benim tarzım değil kendisi.
erkek merkek değildir. evet.