bugün

sloganı, "bedavadan biraz pahalı" olan, ucuz ayakkabı satış mağazaları. mağazadaki ürünler yüzde yüz yerli malıdır. ancak, ayakkabıların tasarımlarının hemen hemen hepsi popüler markalardan alıntıdır. bu da ister istemez "çakma" izlenimi yaratmaktadır. nitekim öyledir de.
artık hemen her semtte bulunan ayakkabı mağazası. ürünleri sık yürüyenler için son derece kalitesizdir. taş çatlasa 1 ay ömrü vardır ayakkabıların.
(bkz: haangar dan ayakkabı alacak kadar zengin değilim)
http://2.bp.blogspot.com/...R9JfPI/s1600/haan.gar.jpg
görsel
dün avcıların biraz ilerisinde 1 liraya ayakkabı satan mağaza.
yanlışlıkla buradan ayakkabı almışlığım vardır hatamı fark edip ertesi günü iade etmeye çalıştım ama binbir yalanla geri almadılar giyilmemiş sıfır ayakkabıyı, yani kimseye hatta düşmanıma bile tavsiye etmeyeceğim bir yer.
sokağın ortasında terliğim kopunca ilk bulduğum yerden girip ayakkabı almıştım converse çakmasıydı sonradan mağazadan çıkınca baktım haangarmış ama rahat 1 senedir giyiyorum.
ayağı kokmayan insanın bile ayağını kokutacak ayakkabılar satan mağazadır efenim.
ayrıca 17 liraya hakiki deri kösele ayakkabı satıldığını iddia edenler var.
thermo taban 3.99'la akıllara durgunluk veren türk malı ayakkabi şirketi.
kiloyla ayakkabı satılan mekandır. iki ayakkabı bir terlikle yarım kiloluk bir şeyler yapabilirsiniz. gayet enteresan, görülmesi gereken yer.
15-20 liraya ayakkabı satan mağaza.genellikle ürünler kalitesizdir.
vodafone un iş ortağım reklamında bahsi geçen firmalardan biri orada abim(?) ucuz fiyata kaliteli üretiyoruz diyor, ucuz etin yahnisi nasıl güzel olmuş, bir kere para iadesi yapılmaz diye dükkana tabela asan bir firma zaten kendi ürününe güvenmiyor demektir.

edit: 2012 ağustos itibari ile batmış şirkettir.
iflas etmiş olan ucuz ayakkabı markası.
http://www.finansgundem.c...bi-devi-iflas-etti/103161
firma kapanmış olsa da, pek çok bayisi tabelasını değiştirmeden farklı firmaların ürünlerini satmaktadır. bunun sebebi de başarılı reklamlarla tüketicinin ucuzluk algısını o yöne çekmiş olmalarıdır.
ayakkabıları, çok yürüyen biriyseniz 1 hafta, değilseniz 1 ay gider en fazla.
(bkz: alpaslan selçuk/#45737223)