bugün

Kate upton vesselam.
adriana lima ve irina shayk. benziyorlar da birbirlerine. beğenemediğım yerleri ise ; ikisinin de ağzı. dişlek lakin küçük ağız. malesef. kalan yerlerine bi şey demem ama, çok iyi !
serinay sarikaya tamam seksi tamam verse nefessiz seyderim ama bildiğin ördek bu la.
irina shayk. Kocaman ağzı var.
(bkz: angelina jolie)
serenay sarıkaya.

gerçi bu kategoriye girmemeli. bir kere karı güzel değil.

peşin not: elbette çakarım.
makyajlarını silip bir de öyle bakılması gereken kadınlardır.
(bkz: türkan şoray)

ne gençliğinde ne de şimdi abartıldığı kadar güzel olamamıştır. sade normal bir köylü kızı işte.
angelina jolie, kate upton ve adriana lima dır.
güzellik göreceli bir kavram olduğundandır.
Kate upton. : onun beli kadar benim kalcam var.
Adriana lima: ayda 30.000 dolara bakim yapsalar bende guzel olurum.
Serenay sarikaya : bildigin cirkin lan. Sesi acayip ordek suratli. Sadece vucudu var.
Kim kardashian: o got turkiyedeki cogu kizda var bize gelince armut ona gelincemi guzel? Sifat kanseri poposu 120 cm bile olabilen kadinimsi sey.
bir erkek gözüyle kate upton. çirkin değil güzel ama öyle amanda aman değil yani. sütyen cup ölçüsü büyük olmasaydı adından bu denli bahsedilmezdi.
Soğuma sebebidir .
angelina jolie'dir.
abartısız bir süratla megan foxtur başlığın cevabı .
adriana lima.
Kate upton
Serenay sarıkaya
Adriana lima.
ADRiANA LiMA , BURCU ESMERSOY.
özgü namal . sokakta mendil satsa kımse yüzüne bakmaz
Merve boluğur,serenay sarıkaya.
burcu esmersoy.
Naz elmas.

Çirkin ördek yavrusu be.
Zeynep Çamcı. Hayır kız sinek vızıltısı gibi konuşuyor yani konuşamıyor neden böyle bir insana oyunculuk yaptırıyorlar anlamıyorum ki.
Bir de Gizem Karaca. Bunlara hak etmediği parayı veriyorsunuz sonra hepsi uyuşturucu operasyonunda yakalanıyor.
türkiye'deki güzel denilen ünlü hemen her kadın.
toplumun her ferdine hitap edemeyen güzellikleri belli kesimlerin beğenisiyle sınırlı kalmış kadınlardır. başıma bir şey gelmeyecekse serenay sarıkaya demek istiyorum.