bugün

bu akşam gökhan tepe'yi konuk edecek olan show programıdır.
6 yaşındaki kuzenimin şuan severek izlediği program. işte öyle bi komedi şovu. Birazdan maç başlıycak sorun çıkarırsa kan çıkar.
Girenlere gülsün diye para verdiklerini düşünüyorum.
gıdıklayın da güleyim programıdır.
Arasıra beni de güldüren programdır.....
Şevket ve yeter adlı tiplemelerin efsane rol oynadığı komedi programı.
Hele şevketin nihat hatipoğlu yaptığı skeç efsanedir. *
en iyi skeçleri eşofmanlı şevket hoca içerir.
Merzifon prensi "Çağlar Çorumlu'nun" oynadığı programdır. Sırf kendisi için bile izlenebilir.
her boka gülen, farklı boklara gülmek için de bahane arayan biri olarak gülmediğim şey. değil amk değil komik değil. bu insanlar neye gülüyor.
isminin tersine güldürmeyen programlardan biridir. aynı çok güzel hareketler bunlar ve komedi dükkanı gibi.
Güldürmeyen sikimsonik programdır.
insanlar alemi kadrosu şu anki kadrosunun onda biriyken daha çok güldürmüştür.
çağlar çorumlu'nun sırtladığı program.
insanı gülmekten soğutan gereksiz ötesi bir program olup televizyonu ne zaman açsam karşıma çıkan yayın akışının vazgeçilmez parçası.
Turk babalarinin mizah anlayisini yansitan programdir.
izlenilen yer ve izleyen kişiden koşarak uzaklaşıyorum o derece itici...
Burcu iyi gercekten.
Kapalı televizyon ekranından daha komik olmayan program. Halbuki severiz erdem yeneri.
guldurdun pic seklinde tepkime sebeb olan bilal karakterinin yer aldigi skec programi.
Nazarcı Şevket tiplemesine hasta Olduğum program.
Güldürmeyen programdır.
ülkenin nasıl da düzen ülkesi olduğunu gösteren tv programı. iş yerinde bir adam bunun videolarını izleyip gülüyor. ama ne bilim gülüş şekli zoraki gibi. sanki buna gülmesi ve izlemesi gerekiyormuş gibi hissediyorum. bana izlettirdi baktım heee dedim kapattı. sonra bana soruyor neden gülmedin diye.

bu memleket insanını sikmek lazım. en cahil toplum sanırım burada yaşıyor daha salağını görmedik. düşünsene bunu izleyen insana sen iş yerinde çalıştırıyorsun, emeğini işini aşını emanet ediyorsun. nasıl güveneceksin?

amına koduklarım herkes düzenini kurmuş. bundan para kazanan adam var. oyuncu var. burada oynayan oyuncu denen mahluk dünyaları götürüyor ve kendine tiyatrocu diyor. it sürüsü.
baban güldür güldürde anısını anlatmak için parmak kaldırıyomuş?
programın adı güldür güldür olmasına rağmen komik olmayan programdır.
Şu an seyrettigim, arada birde olsa beni güldüren tek program.
güncel Önemli Başlıklar