bugün

güzel bir tablo görünce bakarsın.
güzel bir yemek varsa yersin.
güzel bir kadın görünce de bakarsın.
beğeni dolu bir bakışla taciz arasında dağlar kadar fark var. bu ayrımı yapamayan da şikayet ediyor işte.
anlamından şaşmış bir şikayet.
29.

Senin o leş götünü mi bakıcam ben?

Şehvetimi saklarım.

Ent.
Bir tartışmadan alınmış bir kesit. Ancak doğru söylüyor. Götünü açsa, (o gözle) bakılmaması gerekir. Ben de bakmam. Görürüm.
bu dişi yaratık (maalesef kadınlığı bırak insan diyemiyorum) nörolojik bir rahatsızlık yaşıyor olmalı (ay ne kadar meriç oldum. geri zekalı diye tıp dilinde hakaret ettim) Avrupa'da taciz yok diyor.
haklı, götünü açınca avrupa'da seni taciz eden olmaz.
ne bileyim...
avrupa'da götünü açıp gezdiğinde biri yanına gelip "ne güzel götünüz var" dediğinde veya hayran hayran götüne baktığında ya da ereksiyon olup çocuğu pantolonun üzerinden düzeltip rahat ettirdiğinde (genelde çocuk kan basıncıyla büyümeye başladığında kıvrılır ve bu durum erkeğin önünde - pantolonun önünde şişlik oluşturur ve erkek çocuğu pantolonun üzerinden ya sağ ya sol tarafa yatırıp çocuğu rahatlatır ve şişlik kabartı olmasını engeller) bunu - ereksiyon olmuş erkeği gördüğünüzde...

1- polise gidip veya kalabalık içinde erkeğe havlayarak - çemkirerek sapık vs dediğinizde şikayetçi olduğunuzda size deli gözüyle bakarlar.

2- avrupa'da eğer götünü açıp gezmeye kalkarsan yaşanacak "beni taciz etti, bana baktı vb şikayetlerinizde haklı taraf siz değil de şikayetçi olduğunuz kişi olur.

3- avrupa'da dişi yaratık yoktur. orada kadın vardır.

4- avrupa'da kadına (avrupalı bir kadına) güzelliği fiziği giyimi nedeniyle hayranlıkla veya şaşırarak ya da arzuyla baktığınızda göz göze gelirseniz genellikle size tebessüm ederler.
avrupalı bir kadın bunu taciz olarak algılamaz. bu dişi yaratık gibi çemkirmez. götümü açar gezerim bana bakmayacaksın diye sayıklamaz.

5- avrupada bir kadına ister arkadaşlık, ister seks, ister aşk-sevgi, ister hoşlanma vb nedenlerle gidip güzelliği için övgü cümlesi etseniz beni taciz ediyor diye anırmaz.
iletişim için numarasını adını sorsanız size sapık demez.
yolda bir çiçek vemeye kalksanız veya barda lokantada bir kadeh şarap içki ısmarlasanız bana tecavüz etmeye yeltendi demez.
kısaca teşekkür ederim der, ilgilenmiyorum der, evli nişanlı birliktelik yaşadığı veya sevdiğim var der geçer.

senin taciz dediğin şey avrupa'da taciz değil de erkek tarafındanyapılan insani bir ilişki için gerekli olan eylem, beğenilmenin yansıması, iltifat, hayranlık, samimiyet olarak görülür.
yaşanmıştır...
barda yan tarafta oturan kız grubuna arkadaşda biri iş atmış ret cevabı almıştı. ben de grubun içinde olan beğendiğim kıza yanaşamamış ve ret edilme korkusuyla pasif kalmıştım.
bardan çıkarken dayanamamış yanlarına gitmiş ve "gerçekten çok güzelsiniz, içimde kalmasın söyleyeyim dedim. yoksa sabaha kadar uyuyamam" demiştim.
kız tebessüm ederek güldü ve teşekkür ederek biriyle çıktığını söyledi.
düşünsenize...
bu kız gibi bir gruba denk gelseydik sapık manyak taciz feryat figanla bodyguardlar bizi bardan tekme tokat atardı.
O kadar entry hala açan yok. Pfff
Ben bakarım sanırım, ilgi çekici olur.
Yav bir siktir git dedirten sekuler sacmalamasi.
Açık göte bakmamak çok yapmacık ve zorlama değil mi ya.. hele bir de güzelse, göte hakaret. Bir kadın götünü açıyor ve bakan olmuyorsa kendini bir sorgulaması lazım önce.
Ben kadın olsam alınır, üzülürdüm. Kimsenin bakmadığı bir göte sahip olmak bir kadın için üzücü olmalı.
Bakarız kardeş kusura bakma, ustune bi de 31 patlatiriz evde.
Gayet de haklı...

Madem iddaa ettiğiniz gibi burası müslüman memleketi ise

"inanan erkeklere söyle, gözlerini kendilerine helal olmayandan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar, bu hareket daha temiz ve daha erdemlidir sizin için."

(Nur 30)
doğrudur eğer bakılıyorsa demek ki, o erkek erkek değildir.
Özgürlüğünüzü abartmayın.
görsel
üslup çirkin ama haklı söylem. gerçi bazen bakmamak zor bakıyoruz ama en azından rahatsız etmeden göz ucuyla bakmak, çıplak bile olsa saygı göstermek zorundayız. sürekli genç kızları rahatsız etmek de nedir? artık milletin yakasından bir düşün yaaa... herkes ne giyerse giysin...size ne...
wlla ben alırım bi dal. göz hakkı.
Haksız söylem. Güzel bir şeye bakarsın. Kadın yüzü, vücudu, tablo, manzara… abartmanın lüzumu yok. Gerçi cinselliğin tabu olarak görülmesi saçmalığının yaşandığı bu sıkıcı ülkede bu çeşit saçma bir açıklama şaşırtmadı.
insanları anlayamıyorum...
nasıl bu kadar embesil olabiliyorsunuz. bırakın götünü açıp gezmeyi...
gerçekten de her bakmaya taciz demek için insanın embesil olması lazım. gerçekten insanlıktan çıkmışsınız, bir kadının endamına, zarafetine, tebessüm etmesi, vücut diline, yüzü kaşı gözü, oturuşu, elbisesi vb güzelliğine bakmak taciz mi?
bakılmaz mı?
hayranlık duyulamaz mı?
bu taciz mi oluyor?

hele ki götünü açıp gezse dediğiniz seks ve dişiliğini ortaya çıkaran bir giyimde, oturduğunda, eğildiğinde kalça ve göğüsleri sergilense buna bakan erkekle göz göze gelse; erkek sapık ve tacizci mi oluyor?
siz salak mısınız?
bu duruma kayıtsız kalan erkek peygamber veya tanrı ya da gay olmalı ya da yanında eşi, annesi, kız kardeşi, kız arkadaşı, sevgilisi, kadın bir akrabası (yanında bir kadın vardır) bunun için bakmaz görmezden gelir.

bir eşyayı tabiatı dışında düşünmek aptallıktır.
sadece bir erkek bir kadına bakmıyor. erkek erkeğe, kadın da kadına bakıyor ne olmuş yani?
güzel, çekici, hayranlık uyandıran, kıskanılan, hayret edilen veya irrite bir görüntü vs nedenlerle aynı cins insanlarda bir birine bakıyor.

daracık likralı skinny kısa paçalı kotu tayt gibi giymiş, ayağında çakma adidas ve üzerinde çakma tommy hilfiger t-shirt kısa sakallı saçları jöleli çakma cemil ipekçi gibi elinde tesbih kırı çomar apaçi kırması erkekliğin kitabını yazanlara ben yolda veya cafe de bakmıyor muyum?
erkek olarak (ben) onlara sex için mi bakıyorum?
rahatsız etmek için mi bakıyorum?
taciz mi ediyorum?
bu görüntü kirliliğine, kültür yıkımına, acınası duruma neden bakmayayım?

her şey seks mi?
seks için olsa bile bakmak neden taciz olsun?
benzin yanıyor diye kibriti suçlamak aptallıktır.
ortada bir göt açılmışsa herkes bakacaktır bu göt hangi orospuya ait diye.
E bu saatten sonra;

https://youtu.be/mcPVo7KsjhM?si=cyyaMlkjI5U5-sUx
senin ben tiniyetini sikiym.
yeminle şu ben giycem bakmayacaksın diyen kaşarlardan gına geldi
feminizim ebelerini sikti kadınların hala haberleri yok.
ne haysiyetleri kaldı ne şerefleri.
o kadar körler ki kendi yüzdükleri boku bile görmüyolar.
Bakarım.
Götüne Bakarken baktığım gözlerime
de sen bakmayacaksın.
Rest.
Göt senin, göz de benim.
Bir harf kadar yakınız.
Ben bakıyorum. Özellikle plajda tanga bikini giyen kadınları yakın takibe alıyorum gözlerimle. Ne bileyim değişik geliyor. Kaç yıllık ev hanımıyım mazur görsünler artık.