bugün

playlistinde du hast, smells like teen spirit, song 2 gibi süper parçalar barındıran fakat bunun yanında oynayışı metallica kadar zevkli olmayan guitar hero serisinin son oyunu.

ha birde yeni özellikler var. mesela grup halinde oynarken gruptan bir kişi başarısız olduğunda diğerlerinin performansı iyi olursa parçaya devam edilebilme gibi bir durum var.
eksisi ise midori karakterinin oyunda olmaması.! **
şarkıları daha zordur, hem çalarken hem vokal yaparken, ama partner(ler)inizin performansına göre devam edebilme özelliği gerçekten çok güzel. genel olarak pek beğenmedim world tour ve metallica versiyonları daha iyidir zannımca.
(bkz: frets on fire)
guitar hero gitarını geç xbox 360'ın joystick'ini alamayacak bendenizi öldüren, bitiren oyun. "ulağn. haksızlık. ben de isterim." dedirten de bir oyundur.

yanlız o ne playlisttir arkadaş. nirvana, blink-182, rammstein, arctic monkeys. ölmek istiyorum layn, ben de istiyorum layn.
guitar hero'lar arasında belki de en taşaklı bateri tracklerine sahip ve hard modunun guitar hero : metallica'nın expert'ine eşit olduğu expert plus'ını hayal bile edemediğim* guitar hero oyunudur. playlisti mükemmeldir ayrıca.
(bkz: song 2)
muse'un plug in baby şarkısını hard modda hiç hata yapmadan çalabildiğim oyun.

gönül aynı şeyi sweating bullets için de söylemek isterdi ama, nerde o günler..
rush - the spirit of radio ve jeff beck - scatterbrain şarkılarının hayvani zorlukta olduğu oyun. medium modda bile çalarken parmaklarımı kırmama neden oluyorlar bazen.

çok zevkli, o ayrı. bullet with butterfly wings var lan bi kere. kryptonite, you give love a bad name, feel good inc. falan, sağlam bir playliste sahip sözkonusu oyun.

bir de sultans of swing var ki, anlatılmaz yaşanır. o müthiş soloyu yalancıktan bile olsa çalmayı başardığınızda hissettiğiniz tatmin duygusu, hakkaten de paha biçilemez.
oyunun en kolay şarkısı scars on broadway grubunun they say isimli şarkısıdır.

expert modunda rahaçta hiç hata yapmadan çalınabiliyor.
smashing pumpkins - bullet with butterfly wings ve iggy pop - lust for life'ı çalması gayet zor olan oyun. özellikte lust for life'ı çaldıktan sonra kolumu dinlendirmem gerekti.
oynamaktan aldığım hazzı başka oyunlardan almadığım, gün geçtikçe popülerleşen muhteşem oyun.
rammstein hayranıysanız youtube videolarına sakın bakmayın, izlemeyin, monitöre kafa atasınız gelir.
okurken bile parmaklarıma kramp giren başlık ve de gitar simülasyonlu oyun.

(bkz: ailecek severek oynuyoruz efem)
davuldan başka enstrümanda gözü olmayan biri olarak, hard modunda, looks that kill, sweating bullets, 2 minutes to midnight falan derken kendimi kaybedip bir buçuk saat sonra sırılsıklam ter içinde bırakıp 10 dakika kendime gelememişliğim vardır.