bugün

haftanın her günü iyi fiyatlara hizmet satan alışveriş sitesi.
bugün wienerwald'den tavuk fırsatı sunarak şenlik yaptıran fırsat sitesi.

en son pizza fırsatında da rekor kırmıştı satışlarda, bu o kadar olmasa da (wienerwald'ın heryerde olmamasından dolayı) binlerce satmıştır.

başarılı bir oluşum.

üye olmak ve sipariş vermek isteyenlere referans link.
bugün sözlükteki reklamını görüp neymiş bu diyerek bakarken kendimi kaybettiğim site.

an itibariyle günün fırsatı, ya da benim ilgimi çeken günün fırsatı: http://www.grupanya.com/bursa/bonnyfood-da-harcama

bense bir kredi kartım olmadığı için 3 liraya satılan bu muhteşem şekerleri alamayıp çıldırıyorum.
günün fırsatıyla hoş bir 1 Nisan şakası yapmış olan site.

http://www.grupanya.com/s/ayda-yuruyus
grupanya dediğimiz oluşum para kazanma kaygısı olmamakla beraber müşteri memnuniyetini de asla önemsememektedir.şifrenizi unutmak gibi çok büyük bir hata yaparsanız sisteme her ne kadar şifremi unuttum diye sitede geçerli olan mail adresinizi girip dursanız dahi sizi asla ve asla takmıyorlar. tam iki gün sonra lütfedip size geçici şifre yolluyorlar ama istediğiniz fırsat çoktan kaçmış oluyor. sistem otomatik olarak basit bir şifre göndermekten bile aciz.
internetteki şikayet sitelerinde hakkında yüzlerce şikayet olan site.
fırsatları ile aynı imkanları sunan markapon'u deyim yerinde ise fiyatların ucuzluğu ile s.kip atmıştır.
tabiri caizse hayatımı idame ettirmemi sağlayan site, haftanın yarısında buradan aldığım ucuz yemek menüleriyle karnımı doyuruyorum.

not: posta kutunuzun dolup taşmasını istemiyorsanız, mail listesinden çıkmanız tek tıklık bir işlem.
posta kutumun dolup taşmasına sebep olan, üye olduğuma pişman olduğum internet sitesi.
firsat sitleri arasinda en renkli buldugum site . kadin eli degmis gibi
zaman zaman iyi indirimleri olan, aklınıza bi sürü taş düşüren yer.
toplanıp kahvaltılara ya da akşam yemeklerine gitmek, su kaydırağında eğlenmek filan gibi saçmalıklardan bahsediyorum.

"Su Rüyası Havuz ve Eğlence Merkezi'nde 15 dakika Water Ball, 5 dakika çarpışan bot eğlencesi" gibi şeyler.
27 temmuz'da verdiğim siparişi 16 ağustos'ta kargoya verebilmiş fakat hala ürünü adresime teslim edememiş fırsatlar sitesi.
durduk yere 10 tl hediye veren site.
Bir fırsat sitesi. Çok acayip ucuz şeyler var. 6 yıldır entry girilmemiş hakkında. Bilen yok mudur? Kim mu adamlar.