bugün

görsel
yazık adamların tek isteği özgürce sanatlarını icra edip konser vermek iyice şarkı söylemenin sanatın dansın yasak olduğu irana dönmeye başladık.
kaynak: https://www.evrensel.net/...cek-biz-yasamak-istiyoruz
Aynı ben. Ulan ben ölüm orucu tutmadan nasıl bu hale geldim.
Dhkp-c'lileri kendi militanı olarak gören terörist sevici bir grubun üyesinin konserlerine izin verilmediği için girdiği oruçtur. Gebermesi benim huzurumu bozmaz. Konser veya albüm gelirlerini bağışladıkları kesimler hakkında şüphesi olan var mı?
Sesleri güzel yalan yok, eskiden ben de indirir dinlerdim. Artık onu da yapmıyorum. Ve bunlara para kazandırmak vatan hainliğinden başka bir şey değil. Amk terörist sevicileri.

Edit: özgürce ifade ettikleri görüş dedikleri de terör yandaşlığı amk. Ve eğer albüm kapağına askerimiz diye dhkpc oçlarının fotoğrafını koyuyorsa buna başka ne denir? Sosyalizm, devrim falan bahane, Kürtçülük şahane.
idlipte bir gecede 33 şehit verilmiş, bu pezevengin orucunu mu düşünecez.
Amk dhkp-c lileri sizi.

Edit: Eksileyin amk terör sevicileri illegal o.cocukları
Hangimiz (Ben dahil), inancî için bunu yapabilir. Klavyeden yazmak kolay tabi.
peki ne uğruna?
öldükten sonra heykeli falan mı dikilecek? hayır çok geçmeden unutulacak.
siyasi olarak grup yorum ile paralel düşünen biri değilim. ama ben insan olarak durumuna üzüldüm.
Sonuna kadar destekliyorum sakın bırakmasınlar.
gebersin amk. ibinesi.

savunduğu pkk kaç cana kıydı acaba.
Böyle bir duruma devlet izin vermemeli.
itibarımız düşer.
vatan haininin ölümü bizim vicdanımızı zerre sızlatmaz

bu milletin ekmeğini yiyip ihnaet eden herkes ölümü hak eder neznimizde
tez gebersin.
Siz geberin lan kokuşmuş herifler.
eğer başka biri olsa acırdım. haklı bir davası olsa yine acırdım. ama kimse kusura bakmasın grup yorum dedikleri dhkp-c nin bandosu olan grubun elemanına üzülemem. bunlar değil miydi her fırsatta pkk ile birbirlerine güzellemeler yapan? bunların örgütü değil miydi savcı mehmet kirazı öldüren?

ülkede demokrasi, düşünce özgürlüğü, özgür basın var mı? hayır yok. yinede bunların çabası da, orucu da, konseri de benim gözümde değersizdir.
Geri dönüşü olmaz artık organlar bitmiştir.
arkadaşlar ölüm orucuna girmek bir şeyleri düzetlmez maalesef. girmeyi düşünenler varsa söyleyim sonunuz böyle insanlar gibi olmasın. bu kadar mal olamazsınız herhalde.
kimsenin umrunda değiller, bunlarin ağababalari ölümlerini izliyor sonra alt tabaka halay cekiyor cenazede???
Mitralyööööözzzzz mitralyööööözzzzzz is loading.
Farz olan orucu tutmazlar,haram olan orucu tutarlar.
Teröristler için ölüm orucuna yatar ama terörist başları ona bakıp gülerek şöminede içkilerini yudumlarlar. Bu böyledir. ABD resmen kullanıyor ama hala anlamadılar bunlar.
acı içinde öle öle eksilecekler.

dağda da böyle şehirde de böyle.
Saçma eylem. Diğeri de öldü ama değdi mi? Unutuldu bile. Kim niye hatırlasın sizi? Başka türlü savaşsanıza. Ölünce açık giden gözünüzü bile kapatan olmaz, etrafınızda halay çekerler. Salaksınız. Üzülmüyorum.
Neyin kafasını yasiyorlar acaba? Gercekten merak ediyorum.

Bu nasil bir inanmislik, bu nasil bir ideoloji...

Abd, ingiltere, israil, rusya, ab vs.. kullaniyorlar sizi. Artik uyanin ya uyanin!
tavşan dağa küsmüş, dağ sikine bile takmamış. ömrünü neler için harcıyosun dangalak.
grup yorum gitaristi ve dhkp-c terör örgütü üyesi olarak değiştirilmesi gereken başlık.
Savcı beyin selamı var. intikamını Allah alacakmış. Bekliyor karşı tarafta.
görsel