bugün

benim hayat bayram olsa şarkısıydı. Hayatım boyunca unutmam heralde.
portofino'yu çalmıştım ama şimdi hepsini unuttum.
akdeniz akşamlarıdır zira bu parça ile kız düşürmek elzemdir.
caddelerde rüzgar olmasın. beni al hiç olmasın. samanyolu için bir şey bile demiyorum. artık kalıplaşmış abi. artık kalıplaşmış bu şarkılar. çalmayanı dövüyorlar.
genelde kendi besteleridirçalanların. kendi kendine anlamlı sesler çıkarmaya çalışır acemi gitarisr.
eğer daha önce akor vs hiçbir bilgi mevcut değilse tellere yukarıdan aşağı pena ile ritmik ritmik hiçbir akor basılmadan dokunulur.
ve evet, ilk ezgi oluştu:
gulyabani sahnelerindeki o tırrrırrıırrnıııı sesi! *
haluk levent-anlasana.
Akdeniz Akşamları.
(bkz: white sea nights)
en üst telden metalika riflerini kulaktan çıkarmaya çalışmıştım. olmamıştı tabiki.
Akdeniz akşamlarıdır.
Caddelerde rüzgar.
Radiohead - karma police, ardından da Şanlı yÜce istiklal marŞımız.
Fade to black in introsunun introsu.
saçmalamayın lan tabiki nothing else mattersın introsu. boş tellerle çalınan kısmı *
rammstein-los söylemesi de çok kolay.

http://www.youtube.com/watch?v=f5IMNwXsX9o
haluk levent - olmasan da yanımda.
(bkz: caddelerde rüzgar)
tabiiki de nothing else matters.
çalamıyorum ama çalsam swedish house mafia-dont woryy child çalardım.en azından çalmaya çalışırdım.
daha dün annemizin*
gitar calma yetenegine dogustan sahip olan şahısların herhangi bir eğitime tabi olmadan çaldıkları şarkıdır. (bkz: biliyoruz da gitar yok amk) (bkz: ikra suresi 13 ayet)
şimdi okullu olduk diye giden şarkı varya o. ilk bunu çaldım. sonra kutu kutu pense, daha sonra bilmem şu feleğin diye gider. zamanla kalite artar tabi ilk baştan iron maiden duman metallica falan çalacağını zannedenler başlamasın bu işe.
Barış Manço - Gülpembe
yeni türkü - deliler.
vay yıllar..