bugün

Air modeli çok hoş duruyor. Ana telefonun yanında taşınabilir. Çok kullanışlı.

Ama 6 ay sonra şişmeye başlar. O sakat.
fiyatına göre zamanın fiyat performans canavarı cihaz. kamerası da adam gibi olsa tadından yenmeyecek. hala 2. telefon olarak kullanmaktayım.
zamanla bozularak markanin onemini bir kez daha gostermistir.

"marka alin" diyenleri dinleyin.
Fakir phone.
telefon teknik servisinde calısırken adamın bana şunu bi acarmısın yenim demesi ve sinirlenisim o illeti acmak cok zordur onu acmak yerine dukkanı on kere paspaslamaya razı olurdum ama actım iste kac saat surdu hatırlamıorum bile.
Gereksiz bok atılmış telefon gayet kullanışlı şahsen.
Bundan 730 liraya 1 tane aldım. 1 hafta sonra çaldırdım. Sonra gittim mal gibi 700 liraya yine aldım. 40 lira kılıfa verdim. Bir de geçen gün düştü kırıldı camını yenilemek için 140 lira daha verdim. Bu telefona şu ana kadar ödediğim para 1610 lira pişmanım hem de çok ama olan oldu. Kimseye tavsiye etmiyorum. Nokia 3310 bile bundan daha iyidir. En azından canın sıkılınca aç space impact oyna , ne bileyim kızınca vur duvara falan hiç değilse stresini alır adamın.
Bu telefonun uğursuzluğu olduğunu düşünüyorum. Yaşadığım en olumsuz şeyleri önüme getiriyor. Ondan nefret ediyorum. Sıkça kapatıp kaldırıyorum. Kesinlikle almayın. ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Güya kimsede yok diye. Hem şimdi herkeste var hem de öyle hızı dışında pek de sağlam olduğunu dusunmuyorum. Uğursuz GM.
Yaşadığım şarj sorununu ufak ufak atlatsam da şimdi başıma çıkan rehber sorunu sebebiyle çarşamba garantiye göndereceğim mal gibi telefon. Her ne kadar nefret duysam da baya alışmışım buna, seviyorum. Fabrika ayarlarına dönderince her şey daha iyi oldu gibi. Umarım garantiden gelince daha da iyi olur. Yoksa vazgecmek zorunda kalacağım sanırım.
Yeni gelen güncellemeyle neredeyse kusursuz bir müzik çalar arayüzüne sahip olan telefonum. Baya güzel olmuş, beklediğime değmiştir belki.
ilk yılını tamamladıktan sonra, şarj ile ilgili sorunlar vermeye başlayan telefondur. farklı markalara ait usb şarjlar kullanarak aştım bu problemi. kendi kablosu ile her zaman şarj olmuyor. sabaha kadar şarjda tutuyorsun %10 filan anca doluyor. bu durumu yaşayanlar samsung telefonların şarj aletleri ile şarj etmeyi deneyebilirler. teknik açıklaması nedir bilmem o kadarını, voltaj moltaj mevzularını ama işe yarıyor.
bir süre güzel kullanımdan sonra takılma problemi baş gösteren telefon.
fakat fabrika ayarlarına döndürüldüğünde sorun çözülüyor. tabii ki bunda; yüklenmiş olan ağır programların da etkisi olabilir.
şarjı 6-7 ay sonra daha az dayanmaya başladı. bunun haricinde dış yapı olarak çok sağlam bir telefondur.
3 yıl 40 gün u tamamlamiş olan telefonum.

Canavar gibi telefonum sirf iddiaya girdim diye satmak zorundayim. 450 tl ye satacagimi iddia ettim satarsam 200 tl daha alicam.
Satamassam 50 tl odiycem.
fiyatı ve performansıyla akıllı telefon pazarını sallamıştır. ancak ilk çıkan 4gb lık versiyonu ilk defa akıllı telefon sahibi olanlara birşey öğretmiştir. dahili hafızası az olan akıllı telefon almayacaksın. uygulama yükleyemedikten sonra akıllı olması birşey ifade etmiyor. 16 gb lık versiyonu ile tam bir akıllı telefon olmuştur. fiyatına göre sorunsuzdur. bi samsung s4 s5 seriliği yoktur. zaten o paraya o performans beklenmez.
yıllardır kullandığım telefonum. bir keresinde içine su girdi de pirince koyduk düzeldi.
vasat bir akıllı telefon, fakirler rahatlıkla kullansın diye üretilmiştir.
telefonun dibidir..
iyi ki vardır markası, yoksa nasıl güleceğidik ahahahah
iphone 5s'imden çok daha fazla sevdiğim önceki telefonum.

çok basitti ve ben de bunu seviyordum.
bir ara peynir ekmek gibi satılan telefon. "satıyordun diskavri alıyordun".
fakirlik testimin ilk sorusu.

diskavrin var mı?

evetse fakirsin.
maket Telefondan tek Farkı içinde elektrik olmasıdır.
Ortalamaya göre vasat bir telefon olsa da kullandigim sure boyunca hic kendini kasmamis ve donmamistir. Tek sorunu sarj yeri surekli bozuluyordu.

Suan samsung note5 kullaniyorum. Arada donuyor kasiyor. Bazen sen 2700sün haddini bil diye azarlamiyor degilim.
şuan ve yaklaşık 2 senedir elimde bulunan telefondur.
Bende de halen bir sorun olmadan duran telefon.

Fiyatına gôre oldukça iyiydi zaten döneminde.
zamanında parasına göre çok iyi telefondur. Millet 2,500 lira iphone 5 lere verirken 600-700 liralara aldınız daha ne istiyorsunuz.