bugün

bugün de bitti.
nasıl öleceğim?
(bkz: am göt meme)
hayatımda utanç duyduğum tüm anlar kafamda dönüp duruyor.
yarın deprem falan olsada işe gitmesem keşke. neyse allah korusun deprem falan olmasında bi küçük yangın falan da olabilir. yangın ıyı hem komşularda anlar. pisi pisine gitmeyelim sonra. neyse belki dualar kabul olur falan en iyisi ülke batsın bu daha temiz. zaten batmış batacağı kadar çok sıkıntı olmaz.
uykuya dalmadan önce akıldan geçen düşüncelerdir efendim.

yine işe geç kalmasam bari... ile başlar ..siktir et amk zaten kaç lira maaş alıyoruz ki... ile biterken uykuya dalarım genelde.
Bu güne kadar yarından hep umudum vardı, artık biliyorum yarın bi .ok olmayacağını. Uyumak için kuzuları sayan var mıdır gerçekten? Kulaklarım ne biçim çınlıyor snnnnnnnnnnnnn... acaba şimdi ne yapıyor, hiç geliyor muyum aklına, hiç düşünüyor mu acaba nasıl olurdu diye. Acaba nasıl olurdu? Üşüyorum. Kene var mıdır üstümde o kadar orman gezdik dolaştık. Belki bir iki aya bir galaxy s 3 alırım. Değer mi ki acaba? yarın arasam kaç gün oldu bizim fırat hatice teyzenin dişlerini yapsın hıyar. Bi insan bu kadar sorumsuz olmaz ki. Neydi o? vena kollapse olmuş subkütan ver. Su deniz balık tutsam saçı dökülmüş orda bi yerde ...
herşeyi boşamı yaşıyorum bunca zamndır... değer mi?
utanç verici bir olay aklına gelir .
yarın ne vardı? düşüncesinden birşey mi unutuyorum yoksa ? eee şunu yapsak bunu yapsak .
uyuyamadık yine . . .
bir ayran iç sızar kalırsın karşim.
onu mu giysem, bunu mu giysem? bugün ne giysem?

o bu değil takip ediliyorum sözlük. bu ne giymişsin falan filan diye hergün kıyafetlerime bi yorum, bi yorum.
ulan hayat şimdi başlıyor biz de götümüzü devirdik yatıyoruz.
yalnız kahvaltı yapmaktan nefret ediyorum.
o bu degilde niye yalnızım lan ben ?
Hangi şarkıcının hangi şarkısını dinleyerek uyusam acaba?
"Sabah uyanip kim ders calisacak" bi de ustube derin bir offf.

Hayirli olsun uykum kacti.
"Eee bu dünün aynısı ameke, hep böyle mi devam edecek takılmış plak gibi."
ya ben uyurken herkes acayip eğleniyorsa.
hoşlanılan kişi.
angelina jolie'nin alt duduşu.
Para ve ders hesabidir ama para agir basmaktadir.
sabah erken kalkacaksam gece boyunca sabah o saatte nasıl kalkıcm diye düşünmekden uyuyamıorum bazen o kadar stres oluyorm.
işin yoksa sabaha kadar uyu şimdi.
elde üniversitede biriktirdiğim 40.000 lira var. peder bey ev almazsan kız istemeye gelmem diyor. ev için yaklaşık 60.000 liraya daha ihtiyaç var. yaş oldu 25. 30umda mı evleniim yoksa banka mı soyim yoksa babamı mı reddediim. ne bok yicem lan ben.
Ben şimdi battaniyeyle yatıyorum ama sabah yine üşümüş olarak kalkacağım yorgan mı alsam üstüme bilemedim.
bu gün kac osbir çektim.