bugün

entry'ler (259)

oğlunun ismini deniz koyan baba

bir jandarma erini vurmuş katilin adını oğluna layık goren babadır.

ayhan sıtkı demir

dün kaybettigimiz çok değerli once insan sonra bilim insanidir. hepimizin başısagolsun

gece yatmadan önce düşünülenler

nasıl öleceğim?

öcalan için ev hapsi talebi

bu talep ile onun bunun cocuklarının kafasından neler geçtiği anllaşılmaktadır.

işten gelmiş ayakları leş gibi kokan baba

hergün başımızdan eksik etmesin diye allah a yalvarılacak babadır.

bihter fettangil

nickdeki basitlikle desteklediği düşünce örtüşen yazardır. aşağılıktır.

türklerin kürtlerle eşit olduğunu kabul etmemesi

üstün ırk türk olduğundan. Neden mi?
yediğimiz kaba pisleyen bir pislik degiliz hiçbirimiz. kürt ekmek yediği vatana ihanetten kaçınmaz.
onurumuzla yaşarız onurumuz için ölürüz. korkan kürt anasını bile satar.
çalışırız kazanırız onunla geçinmeye çalışırız. bir kürde iş yaptırmak mümkün degildir. senin ona bakmak zorunda olduğunu zanneder. bkz: devlöt bize bokmiyr..
...
..
..

bu liste boyle uzar gider.
hangisi makbul ise o üstündür.

ak parti yi beğenmeyen defolsun gitsin

kimi kimin ülkesinden kovuyorsun kimin çocuğu olduğu belli olmayan insan! Türkiye Atatürk çocuklarının ülkesi. gidecek biri varsa babası kim olduğu belli olmayanlardır. Bu nedenle gidecek biri varsa sizsiniz..

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

lanet bir sevgiliden kurtulan insandır. yaşadığını anlar.

waffle

420 KALORi.

bir ilişkinin bitme nedenleri

hala kızıyla boynuzlaması. mide bulandırıcı degil mi?

sayın asker lütfen darbe yapar mısınız

darbeye hayır diye bağıran anarşistlerin şuan ki diktatörlükden kurtulmak için ordudan medet ummasıdır. ne oldu hani darbe demokratik degildi? ileri demokrasi mi battı?

edit: başlık acan kacmış:)

insanlar açken fulara 100 tl veren laikçi

insanlar açken ekmekden vergi alıp damadı pırlanta işinde diye pırlantadan vergi almayan, 3 yıl once bursla okuttugu cocuğuna benim senin paranla gemicik alan şakirtten bin kat iyidir.

kemalistlerin en temel özellikleri

atatürk korkularından dolayı şakirtlerin sürekli onlarla uğraşmaları.

yazarların şu an yazmak istediği cümle

123 km/sa hızla bana ceza yazan polis radarı görmedin mi dedin ya mallığını birkez daha ispatladın. yok gordum de zevkıne sana 155 bayılasım vardı bastım gaza. mal mıdır? nedir?

seks bakanlığı

kuku bakanliği olrak yeniden adlandırılmadır. cunkü farkındaysanız devlet kukuyla ugrasıyor ona kurallar koyuyor. özel alan seks degil kukudur. zaten o aktivitenin seks yada sevismek oldugunu düşünmeyen sadece uremek için yapılan bazı hareketler oldugu zihniyetini taşıyan bir devlette seks bakanlıgının gideri yoktur.

bir kadının susması

ya hiçbirsey yapamayacak kadar caresizdir, herseyi kabullenmiş ne olursa olsun gidecek sıgınacak yeri yoktur kabul ediyordur hic istemesede tüm olanları bir yandan da kaderine yanıyordur yada siz onda bitmişinizdir gönlünde yüreginde iliskisine dair bir gelecek görmüyordur sizinle ve o kadın çok yakın zamanda gidecek kadındır.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

bana hakkını helal etmedin ettiklerini cek dedin ya , ben biloyordum böyle olacagını ah ettin sürünüyorum diyorum hergün.

pierre loti tepesi fethullah gülen tepesi olsun

götümle gülen tepesi daha iyi olur bu polemikler sonucu daha gideri var.

oturduğu yerden 24 bin lira maaş alan pilot

o kadar kolay madem bu pilotluk sende ol sende ''oturduğun yerden'' al 24 bin maas. Bu kadar kolay buldugun ve para getiren bir işi yapamıyorsan sendedir sıkıntı. ya malsın o kadar kolay iken pilot olamıyorsun, yada malsın pilot olmanın kolay olmadığını hayat riskini bilmiyorsun.