bugün

Daha öncekilerden farkı olmayan sigaradır.
kraldır.
fonda muslum gursesten sen beni omrunce unutamazsin yoksa anlami olmayan sigaradir. Derin nefesler alirsaniz uykunuzu getirir , seri ve kısaysa uykunuzu kacirir.
ne güzel de gitmiştir ders çalışmanın üzerine yeni yapılmıs kahve eşliğinde.
"derdim var!" feneridir. fener ışığını görenlerin limana yaklaşması tavsiye edilir.
ateşlenmesine 48 dakika kalmış olan sigaradır. o 48 dakikada kaç sigara daha ateşlenir.
f.kızılok'tan "bir harmanım bu akşamı" ister yanında.
bu gece, yarım kalan sevişmelere yakılacak sigaradır.
iyi geliyor. ama sigarayı içmek iyi geliyor, ağza alınmasını hiç denemedik cidden.
Final sınavlarına çalışırken mecburen yakılan sigara(lar)dır. sabah insan ağzında bok tadı bırakacağı kesindir. ama yakılması zorunludur kimileri için.
ayılmak için yapılan kahvenin yanında eşlik edebilir.
8 dakika gecikmeli olarak yakılmıştır.
bi çoğumuzdan daha meşhur olan sigaradır. neymiş, sigara diyip geçmiycekmişsin.
ateşlenmesine 172 dakika kalmış olan sigaradır.
1 dakikalık gecikmeyle ateşlensin efenim.
aile bireylerine yakalanma korkusu içinde balkonda yakılmıştır.. adrenalin!
Beş dakika gecikmeyle yakılmış sigaradır. sigaranın kanunudur, hasıdır.
serince balkon ve sıcacık çay ile ateşlenmiş sigara. York city surlarını aşmış bi şövalye gibi oluyorum bunu yapınca, magnifik duygular uyandırandır işte.
üzerinde zıplanıp söndürülmesi gereken sigaradır. *
efkar dağıtanların eylemi.

efkar dağıtıyorum. yok mu isteyen ?
Puro olsa da içsek...

O değil de ben tespit yaptım; bu başlığa girilen entryleri eksileyenler sigaraya karşı mücadele verdiklerini mi düşünüyorlar lan? Oha çok iyi fikir, "eğer bunları eksilersek, karma ve sigara arasında gidip gelecek vee sigarayı bırakacaklar" mantığı. Yeşil ayı çağırın. * *
vardır bir sebebi.
Dostunuzun yaktigi sigaradir. Cigerlerizi agzinizdan cikaracak gibi oksurtur.
2 ye kadar içki içip, 2.30 da yemek yediyseniz, 3.00 da ateşlenen sigaranın keyfi çok daha farklı olacaktır.
gene dayanamıyor ve 15 dakika önce oturumu açıyorum. afiyet olsun sözlük.