bugün

cenk akyol olayı hakkında yaptığı açıklamayla güldürmüştür.

-----açıklama----

o işe biz karışmadık..(hemen inandık) onu geç de,
2001 den beri basketbol milli takımının ana sponsoruyuz, 2005 den beri gak guk.. 2013 den beri falan filan..

-----açıklama----

yapacağınız açıklamayı sikeyim hahhaha!
hazır el atmışken verdiğiniz düşük kredi faizlerinden de bahsetseydiniz amk!
resmen soyguncu bankadır.
şu boykot olayları sırasında kısmen üzülmüştüm kendilerine, ve fakat hesap özetimi görünce vazgectim.
bok ye garanti.
Bankamızın Haklı Müşteri Hattı’na ilettiğiniz ****** numaralı mesajınızı detaylı olarak inceledik. Öncelikle Bankamızdan hizmet aldığınız için teşekkür ederiz. Hesap işletim ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz.

Bankalardaki vadesiz hesaplar, yüksek miktarda nakit taşıma sorununu ortadan kaldırırken, günün her saatinde ATM’ler aracılığıyla nakit çekme, banka kartları aracılığıyla alışveriş ve ödeme yapma gibi avantajlar sağlamakta, zaman kazandırarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu hesaplar sayesinde, şubelerin yanı sıra internet Şubesi ve Alo Garanti üzerinden, her türlü bankacılık işlemi kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Bankalardaki tüm vadesiz hesaplar için açma, kapama, işletme ve arşivleme işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu hesaplar, 7 gün 24 saat sizlerin kullanımına hazır tutulmaktadır. Güvenli bir şekilde ve her geçen gün artan bir kaliteyle bu hizmetlerin sürdürülebilmesi için, teknoloji ve insan kaynağı tabanlı ciddi maliyetlerin ortaya çıktığını belirtmek isteriz.

Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda iki defa yansıtılan hesap işletim ücreti, size sunduğumuz bu hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.

Hesap işletim ücreti yansıtma dönemi ve tutarı bilgisi ile ücret yansıtılmayan istisnai uygulamalarımıza http://www.garanti.com.tr...ri/vadesiz_tl_hesabi.page internet adresinde yer alan “Ücretler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

incelemeye konu olan hesabınızın, istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap işletim ücreti yansıtıldığını bilgilerinize sunarız. Bir sonraki dönemde hesabınızın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, Bankamız hesap işletim ücretini sizin adınıza karşılayacaktır.

Saygılarımızla,''

hesabımdan kesilen işletim ücretine itirazıma cevap olarak yukarıdaki yazıyı paylaşan bankadır, okuduktan sonra adamların işi kolay değil deyip her ay kesmelerinin daha haklı olduğunu düşündüm, hatta genel müdürüne sarılıp '' saol abi iyi ki varsınız '' sizden başkası yeminle banka değil demek istediğim bankadır.
bankamatikte sıra beklerken öndeki müşterinin bakiyesini gördüğünüz için size "başka müşteri bakiye sorguama işlem ücreti" yansıtabilir dikkat edin aman.soyulacağınız garantidir ona göre.batsın inşallah
Sıramatik mantığı "yok böyle bi mantık" olan banka.
Sıramatik bana 381 numarasını verdi.
325 den sonra 381 e nasıl atladı vallaha bende bilmiyorum.
Kim nasıl yazdı nasıl tasarladı mümkün değil anlamak.
Öyle bi acayip yani.
şahenk factoring deseler daha mantıklı olacakmış.
kredi borcu hatırlatması için sabahın 6 sında mesaj atan banka. uykumun içine ettiler.
kart şifremi telefondan vermelerine rağmen hesap numaramı vermeyen banka, suçlusu biz miyiz acep.
cep - t paracard hakkında bankanın tüm bilgisi internette yazılandan ibaret olan banka. müşteri hizmetlerinde soru soruyorum, adam internette yazanı okuyor, be kardeşim, onu ben de biliyorum.
bankanın içerisinde yeşil renginin üstünlüğü ile bilinç altında para çağrıştırımı yapılmak istendiğini düşündüğüm banka.
önce kafadan 5 bin lira limitli kredi kartı verip, sonrasında da kredi kartı borcunuzu bir ay aksattığınızda "en yakın zamanda kart borcunuzu ödememeniz halinde banka sicil kaydınız bozulacaktır" diye mesaj gönderen bankadır. hayır mesajları saklıyorum, ne tarih var; ne başka bir şey bu yanıltıcı ve kasıtlı mesajlarda. yarın bir hukuki durumla karşılaşacak olursam bankanın beni "tehdit" ettiğini belirterek dava hakkımı saklı tutuyorum.

ne lan bu "en yakın zamanda" saçmalığı.

mafya gibi çalışıyorlar sanırım;

"en yakın zamanda borcunu öde kardeşim, yoksa topuklarına sıkarız."

adam bir tarih falan da yazar o sikko meseja. hani dersin ki "şu ayın şu gününe kadar borcunuzu ödememeniz halinde" falan. yok ama o kadar sikici bir etkisi var ki bankaların "herhangi bir" müşteri üzerinde. sanıyorlar ki herkese söker artistlikleri.

yok gülüm, bir dönüp bakın kendinize. şu anda "ben bu borcu ödemiyorum" desem, en büyük zarara uğrayan bankanız olacak. 3-5 sene sonra da alacaklarınızı sattığınız bir taşeron firma beni arayıp faizle-masrafla 10 bin lirayı bulan borcum ile ilgili "hadi bin lira yatırın da kapatalım bu işi" diyecek.

dolayısı ile bildiğin insanları tahrik ediyorlar bu halleri ile.

bana uzak, allah'a yakın olsunlar.

yapı kredi olur, teb olur, vakıfbank olur... bu saydığım üç bankanın yanında garanti'nin esamesi okunası değildir.
ottan boktan para isteyen bankadir.

maaşımı sizden almasam dünya ahret tanımam sizi.
kredi karti kullanmayi bilmeyen fakirlerin bok attigi banka.

yiyemeyecegin cukun altina yatma demis atalarimiz, cok severim bu sozu. ^_^
Bu banka nasıl en iyi banka oluyor türkiyede anlamamış değilim.Geçen gün gs bonus karta başvurdum.Telefonla aradılar bütün bilgilerimi aldılar.Bugün kart geldi ama paracardmış.Kredi kartı değilmiş sonradan çaktım mevzuyu.Aradım bilgileriniz yok dediler illa şubeye gidecekmişim.

2 şey istedik ya bu kadar mı fazla geldi size?

-Siyah renkli kart modeli istedim beyaz geldi

-E birde kredi kartı istedik.

Tanım:Beceriksiz ve müşteri hizmetleri dandirik olan banka
hergün telefonla kredi kartı itelemeye çalışan ama kendiniz başvuru yaptığınızda kabul etmeyen enteresan banka.
07.01.2014 tarihinden itibaren tüm vadesiz TL hesaplarından 58TL hesap işletim ücreti kesecek olan banka.
şerefsiz bankaların önde gidenidir. 0,6 kuruş için izleme süreci başlatılacaktır diye mail atıp insanın yüreğini ağzına getiriler. size ne kadar küfür etsem azdır. telefonla aradığımda biz yatırabilsek yatırırz ama imzanız gerekiyor diye keh keh gülüyorlar bi de. 6 kuruş lan bu! bişi yapamazsın, yarın öbür gün ödemedim diye bi de faiz işletirsin biliyorum.

ne kadar şerefsiz, sik kafalısınız lan!
58 tl hesap işletim ücreti alacak banka. çok espirili bir bankacılık anlayışları var. gülmelere doyamadım amk.
Bonus Plus kartıma 65 TL yıllık kullanım bedeli eklemişler. Kartımı iptal ettirmek istediğimde 40 TL bonus yükleyelim dediler. Tabi ki kabul etmedim, benim mağduriyetim o kadar değil ki! Hem en az 1 yılda daha o kartı kullanacağım diye taahhüt vermemiz gerekiyormuş. O 65 TL'yi ödeyeceğim, bir daha da ölüyorum deseler 1 damla su vermem bu paragözlere. Zehir zıkkım haram olsun o para onlara.
Daha anlatacak çok mağduriyetim var ama, okumazsınız şimdi, uzun hikayeler. Uzak durun bu bankadan, sonra sadece kolunuzu değil, bütün organizmanızı kaptırabilirsiniz.
kredi kartı ödemesi bikaç gün gecikince deli gibi taciz telefonlarına tutan,takip başlatılacaktır diyen banka..hayır ben iş bankası yapı kredi finansbanktan da kredi kartı kullandım ama 2 ay ödemediğim oldu o bankalarda hiç böylesine baskıyla karsılasmadım zamanında..derdim neydi de onları kapattırıp garanti bonus aldım bilmiyorum..uzak durunuz arkadasım bu bankadan
Tam bir Banka. Bizi soyup zengin olanlardan
bugün ilk defa beni para vermek için arayan banka. 2 ay önce bkm express ile internetten almaya çalışıp alamadığım, daha sonra normal kredi kartı ile aldığım uçak bileti ile ilgili yaşadığım sorunun kendilerinden kaynaklandığını, bu nedenle kartıma 20 tl yatırmak için aradıklarını söyleyip özür dileyen banka.
2012'nin vergi rekortmeni bankası.
hükümet yalakası banka.
Zonguldak çaycuma şubesindeki güvenlik görevlisinin adı gencay olan bankadır.