bugün

canım ailem dizisinin seyhan'ı, sle7in kişisinin lise arkadaşı.

çok konuşulacak bu kız. demedi demeyin.
zannımca, duru buna tezat derecede de alımlı yüz hatlarına sahip, ileride daha büyük yerlere gelmesini dilediğim, canım ailem dizisi ile yola çıkmış, güzel oyuncu kardeşimiz.
fena halde nehir erdoğana benzettiğim oyuncu.
4 sene evimin yanıbaşında okumasına rağmen nasıl farkedemedim diye kafamı taşlara vurmama sebep güzellik.
türkiye'nin en guzel kadını ve oyuncusu.
sen gülünce güller açar gül pembe şeklinde bir gülümsemesi vardır. *

edit: valla dün yine seyrettim. evlenirim ben bunla.
göz halkaları görüntüsünü biraz bozmaktadır, lakin ben canımı veririm onun göz halkalarına. insana; ne kadar güzel kadınlar var şu hayatta ve bu güzellere sahip olan şanslı erkekler var dedirten cennet kaçkını.
göz altı torbalarının kendisine ayrı bir güzellik ve sempati kattığını düşündüğüm güzel oyuncu. evet biraz göz kaymasına sebebiyet veriyor, bu yaşta bu ne şişlik dedirtiyor ama sanki funda'yı tamamlıyor gibi. oyunculuğuna gelince, gerçekten son bölümde mükemmel bir performans sergilemiş, genelindeyse kaliteli bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır 18 bölüm boyunca.

allah yolunu her daim açık etsin diyor, başarılarının devamını diliyorum.
1984 istanbul doğumludur. istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisidir. iş arıyoruz adlı sinema filminde aslı rolünü, canım ailem adlı dizide ise seyhan rolünü canlandırmaktadır.
güzellik, oyunculuk, yetenek, gelecek vaad etmesi, ışığı gibi övgülerin yerine tam aksi alıcı gözle bakınca şehla bakan gözler ve acilen müdahale edilmesi gereken göz altı torbaları ön plana çıkan gözde oyuncu.
Canim ailem dizisinde ana karakterler arasinda belki de en tutuk oynayani kendisidir.tecrubesizliginden kaynakli olabilir. umarim kolay meshur olmanin rehavetine kapilip oyunculukla ilgili eksikliklerini goz ardi etmez.

iyi birine benzemektedir(tanimadigimiz icin roportajlarindan yola cikarak degerlendirebiliyoruz). seviyesiz ve gereksiz "unluler" kervanina katilmayip ugur yucel yolunda ilerlemesini temenni etmekteyizdir. Siyaset bilimi bitirmis olmasi bir avantaj. Bir sanatcinin sahip olmasi gereken misyona da ilerleyen yillarinda sahip olabilecek birine benziyor. O da ugur yucel ve esi derya alabora gibi halkin yaninda bir sanatci oldugu surece gercek kimligi ile anilacak ve var olabilecektir diye dusunuyorum.

tatli bir kiz. onu da kabul etmemek olmaz.
ozan güven'i kıskanmamıza sebebiyet veren hatundur.
hakkında hatırlanacak şey.çok suratsız olduğu gerçeğidir.
göz altlarındaki torbalarla çarşıya pazara gidilebilecek oyuncu.
ameliyat sonrası göz altı torbalarından kurtulduğu için güzelleşen oyuncu.

http://www.haber50.com/oy...ameliyat-oldu-444064h.htm
göz altı torbalarının ona kattığı karizmayı* ameliyatla aldırmış güzel oyuncu. o karizmayı* aldırmıyacaktın.
uçurum adlı dizi'de oynamaya başlamış olan güzel ve sempatik oyuncu. melek gibi bir şey.
güzel ve başarılı oyuncudur.
masum güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile göz dolduran yetenek. erkek olsam kesin aşık olurdum.
karadayı'nın belgini, sevilir ki.
lady in red
görsel
Allahım sana geliyorum.
aşık olunacak bir kadındır... cidden buna benzeyen bir kadın bulursam kaçırmam... hem masum hem güzel...
Salıncak kurup sallana sallana ağzıma sıçsa gıkım çıkmaz bokunu yerim afiyetle.
lisede bir yıl aynı sınıfta okuduğum , hoş hatun. daha doğrusu sosyal sınıf olarak sınıf mevcudumuz az olduğu için bir çok dersi başka sınıflarda alıyorduk. bazı dersleri de onun bulunduğu sınıfta görüyorduk. bu sebepten göz aşinalığı dışında muhabbetimiz yoktu. abartılı güzel değildi.(belki de okul güzel hatundan geçilmediği için ben doymuştum) biraz saftrik bir tipti. oyuncu olacağını tahmin etmiyordum pek. okulun tiyatro kulubünde bile değildi. seneler sonra bir gün otobüste önümde oturuyordu. baktı , baktı sonra döndü saati sordu. ben de saati söyleyip tanımamazlıktan geldim. pişman değilim.