bugün

komik egleneceli diziyidi.sadece bir yil surdugu ve sonra bitirildigi icin dizinin cok az bolumu vardi.cnbc e nin ilk ciktigi yilardaki yayinlanan dizilerinden.
cnbce'nin gelmiş geçmiş en güzel dizilerinden biri. gençlerin problemlerini ve yaşadıklarını pembe dizi haline getirmeden gayet güzel ve komik bir bakış açısıyla anlatıyodu. çok kısa bir süre yayında kaldı ve aniden bitti gitti. ahh ah.
1980'lerde lise okumuş amerikalılara göre o dönemi en iyi anlatan dizidir. 1980'ler türkiye'ye 1990'ların başında geldiği için, bize de hafiften bir 90lar nostaljisi yaşatmıştır.

yayınlandığı dönem sürekli değiştirilen yayın saati yüzünden reytingleri düşük kalmış ve 18 bölümün ardından yayından kaldırılmıştır. değeri sonradan anlaşılmıştır.
(bkz: linda cardellini)
(bkz: jason segel)
(bkz: james franco)
(bkz: samm levine)
(bkz: john francis daley)
(bkz: seth rogen)
(bkz: martin starr)
(bkz: becky ann baker)
(bkz: joe flaherty)
(bkz: busy philipps)
(bkz: michael beardsley)
(bkz: steve bannos)
(bkz: shawn soong)
(bkz: dave allen)
(bkz: jery messing)
dizideki karakterlerin, anlatımın, kurgunun mükemmelliği dışında müzik seçimleri ile beni benden alan dizidir. hele hele son bölümde box of rain çalınması ile bendeki yerini daha da bi sağlamlaştıran güzeller güzeli dizi.
rock'n roll ve disco kültürlerinin kapışmasını da içerir. disco sucks dizide sıkça geçen bir repliktir.
hakkında az entry girildiğine şaşırdığım dizidir. tek kelimeyle mükemmel. olaylar akıcı her bölüm yeni bir konu eskiye sağdık fakat eski bölüm üstünden gitmeyen muazzam bir dizidir. zamanında az reytinglerden dolayı bitmeside beni ayrı üzmüştür. sadace 18 bölüm çekilmiştir bu sebeple. eminim şimdi başlasanız en fazla iki gün içinde bütün bölümleri hiç sıkılmadan izleyebilirsiniz. bir emin olduğum şeyde tadı damağınızda kalıcaktır. üstelik dizi bitiminde bütün oyuncuların son hallerine şu sayfadan bakmanız eğlenceli olabilir. http://www.imdb.com/title/tt0193676/
bu arada imdb puanı 9.2.
komedi/dram'dır. ancak dram yönü ağır basan bir dizi. izleyecekseniz ona göre izleyin derim.
http://www.vanityfair.com...ks-and-geeks-oral-history
hem güldürür hem ağlatır. karakterler çok gerçekçi, oyunculuklar bir şahanedir. james franco aşık olunasıdır. 80'ler havası yaşamak isteyenlerin izlemesi tavsiye edilir. tek sezon olduğundan bittiğinde hafif depresif yapar dikkat.
Serbest Çağrışım (bkz: greek freak).
müzikleriyle baştan çıkaran dizi.
sözlük furyası başlamadan çok çok önce çekilip yayınlandığı için şimdi çoğunluk 20'li yaşların sonunu yaşayan nesilce hatırlanan ve yad edilen, ağızlara sakız olmamış dizidir.
guzel bir haftasonu gecirmek isteyenlere ve nostalji sevenlere onerebilecek dizidir.

bana her nedense shameless'i animsatmistir.
dizi kadrosuna bakıp bakıp bu tayfadan bu kadar mükemmel bir dizi çıkabilirdi diyorum.

james franco FTW.
Saglam kadro, guzel dizi. Devami cekilse ya.
çok hoşuma giden dizilerden biri. üstelik jason segel, james franco, seth rogen üçlüsünü aynı dizide görmek mükemmel.
Devamı çekilmesi gereken diziydi bu. Neden bitirilmiş anlamak mümkün değil. Bitmesin diye izlemiyorum.
ingiliz komedisini hatim etmek üzere olup tek eksiğim olan dizi. 1 sezon diye izleyesim gelmiyor. tam karakterlere alışmışken bitiyor . ama elbet bir gün izleyip hatim edeceğim.
bunu seven bunu da sevdi.

(bkz: that 70 s show)
Yalnızca tek sezon olmasına üzüldüğüm dizi. Türü komedi-dram. dram sevmeyen biri olmama rağmen bu diziyi gerçekten beğendim. Beni etkileyen kısmının nostalji havası olduğu kanaatindeyim. Keyifle birkaç günde bitirebileceğiniz bir dizi. içtenlikle tavsiye ederim.