bugün

Aksi idda edilemeyecek kadar gerçek bir tespit. iki kitap yazınca yazar olunmuyor kafka aş kendini ben yemem.

Edit: yanlış yazarken frozen kafka yazacakmışım.

Edit2: onlayn moderatör el atsın bir zahmet franz olacak o

Edit3: bak bunu düzeltebileceğinizi biliyorum çok kere denk geldim. Zall niye para veriyor size düzeltin arkadaşım şu başlığı.

Edit4: bir moderatör de demedi şu başlığı düzelteyim yaaa falan.
görsel
sike sike bu gerçeği hepinize öğreticez!
eh bilmediğimiz bir şey değil yane..
Dandik degil ama fazlasiyla hatta mide bulandıracak kadar romantiktir. Bilhassa milana hakkındaki duygularında.

Bir erkegin kendini düşürebilecegi en kötü pozisyon bir kadını deliler gibi sevmesidir.
Bu en büyük zayıflatıcıdır.

Peki erkeğin yapması gereken en doğru şey nedir? Duygularını yenmek.

Böyle bir durumda O kadına bir zamanlar beslediģi muhabbet, duyduğu hasreti hatırlatacak olan her şeyden kaçması, ondan kendini uzak tutması. Aksi halde bir fotograf bile onu tüketmeye yetebilir.

Sevmenin böylesi kötülüktür. Hatadır. Hastalıktır. Unutmak iyilesmektir dememişler mi?
Okuyucunun hangi ruh haliyle hangi yazısını okuduğu ile alakalı doğru olabilecek önermedir. Bazen sizi anlatıyormuş gibi gelirken bazende usandırabilir.
Sol lobuyla konuşup, sağ lobuyla yazan insan serzenişi.
bir ayşe kulin ya da pucca değil, hep söylerim.
iyi bir yazardır. Fakat milanaya mektupları, leylim leylimle kapışamaz. Yurdum insanı biraz da yurdum insanına değer verse. Ahh...
doğru bir önermedir. franz kafka'nın çakması olan birisi ne kadar kaliteli bir yazar olabilir ki?
hadi lan hamam böceği.
görsel
frazn kafka dandik bir yazardır...franz kafka´nın yanından bile geçemez. bu arada kafka herşeyi ana dili olan almanca yazmıştır, orijinal kafka´yı adam gibi anlamak çok güçtür.
yani...'daha iyi yazarlar var' demek bence daha doğru.

insan kendisi daha iyisini yazamıyorsa biraz ölçülü olmalı.
zaten yazarlar ve iyi yazarlar böyle herzeler yemez. ancak tüketim toplumu içinde büyümüş ve herkesi asıp kesme hakkını kendinde gören biri böyle yazabilir.