bugün

Qnb fnnsbnq nbr qnq?
ülkenin sürüklendiği ekonomik krizden kurtuluş için yabancıya yamanmış.
hüsnü özyeğin'in büyütüp sattığı bir banka. adam arsen wenger gibi adam büyütüp geliştirip satıyor.
Bi yarrama yaramayan banka ümraniye sonduraktaki atm'si sürekli kart yutuyor ve işlem esnasına çok yavaş kartı yutacak diye korkuyorum.
Muhasebecimin beni dolandırırken kullanabildiği 10 a yakın banka içinde tek banka. Adamların umurunda bile değil mağdur olup olmadığın, müdür yüzüme bile bakmadı. Size bankada hesap açtırılırken imzalatılan kağıtları sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum, gerekirse 10 dakika beklesinler hiç ayıp değil. Çünkü daha sonra sizi tanımıyorlar bile Şu an muhasebeci ve finansbank hakkında yasal süreci başlattım ,birisi ağır cezada yargılanıyor, gittiği yere kadar bunlarla uğraşmaya and içtim adalet her zaman yerini bulur. Benim canım yandı sizin yanmasın arkadaşlar .Hiçbir kuruma güvenmeyin ismi ne olursa olsun. ilk mahkeme 1 ay sonra .Buradan bilgileri paylaşıcamki benim gibi başka mağdurlarda olmasın.
"bulaştığım güne lanet olsun" dediğim banka.
Adamı öyle tatlı silkiyorlar ki, yüzünde gülümsemeler oluşturan banka.*
Silkildim oradan biliyorum.*
an itibari 2 kredi kartımı iptal ettirdiğim bankadır. bonus olarakta enpara kartımı iptal ettirdim.
An itibariyle milliyet-akşam-sabah gibi gazetelere içinde dolandırıcılık vakasıyla geçmeyi başarabilen banka.Hakkımı sonuna kadar arayacağım ve sizlere konuyu buradan yazacağım ara sıra.Ki benim düştüğüm tuzağa kimse düşmesin.Yaklaşık 1.5 ay önce bu bankanın ve şirketi soyan hırsızın yediği nanelerle ilgili kısa bir yazı yazmıştım.Ve haberciler bu konuyu atlamamış anlaşılan.

Hiç birşeyden haberiniz yokken birisi sizin imzanızı taklit ederek ve hiçbir yetkisi olmadığı halde bankada aynı kişiyi(hırsızı) sesli arayarak teyit aldım diyerek soyulduğunuzu düşünün.Şimdi soyanımı kovalıyım,Soyulmama yardımcı olan ve pişkinlikle ben bütün önlemleri aldım diyen bankayımı.
Diğer bankalardan pek bir farkı olmadığını düşündüğüm banka.
Maaş hesabım bu bankada. Zararını da görmedim aslında ama Allah bankaların eline düşürmesin kimseyi..
Borcum olan şirket uzun uzun açıklamalar yaptığım benimle başı belada olan kürekler. Neyse lanet bok çukurunda 30 bin lira beni bitirmez ben bu işleri yoluna koyduğumda taşaklarımı okşayacak olan firma. Açık net pürüzsüz. Mına kodumun sistemi.
çoğu yerdeki atm'si bozuk olan banka.
adı artık qnb finansbank olan banka.
piyasa değeri 19 milyar 782 milyon tl olan şirket.
Yasal tefecilerin içindeki en pis tefeci. Bi gün çorba ısmarlıyım açlar.
eski reklamları daha güzeldi.
şifre almak için herhangi bir tuşa basınız gibi hatalı bir telefon sekreterine sahip banka. herhangi deyince ben kapat tuşuna bastım. baktım kapanmış. analitik olarak ben haklıyım ama işte. neyse.
Israrla, usanmadan, yıldırana kadar arayan banka. Meşgule atıyorsunuz, 1 hafta kadar daha neredeyse her gün aramaya devam ediyor.
Kadın çalışanları en efsane olan banka.

Bugün 250 bin dolar yatırınca özel ilgi gösterdiler.
250 bin dolar bana verseler ben bir tabura özel ilgi gösteririm.

Mmüşteri hizmetlerine ulaşmak için ölümle yaşam arasında mücadele gerektiren banka.
Bankacı hatunlar konusunda garanti bankasının eline hiç bir banka su dökemez.
Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka.
Baş belası banka.
Finansbank (Katar):

Hüsnü Özyeğin 1987’de kurdu. Önce Yunanlı National Bank Of Greece’e (NBG), sonra Katarlı QNB’ye satıldı.

#banka
#finansbank
sermaye yapısı zayıf bir banka.