bugün

Katarlilarin bankasidir.
Para puan diye bir şey birikiyor ama kullanacak bir yer bulamıyorsun.
katarlılara satıldığından beri kredi kartını kullanmayı bıraktığım banka.
koç holding'i bile geçti amk
https://galeri14.uludagso.../finansbank_2110922_m.jpg
bankamatiklerini bulmak için uzun yollar katetmeniz gereken bankadır.
şube kapatma ve işten çıkarma yapan bankadır.
Özel bankalar içinde bana göre elle tutulur tarafı birkaç bankadan biri. Kaçıncı kezdir üç ay gecikmeye soktuğum borcu yapılandırdılar. Üstüne hiç faiz bindirmeden hemde. Allah kimseyi garanti bankası olacak lanet bankanın eline düşürmesin. Finansın tırnağı olamaz bu laleler.
uyarmama ragmen baska bir müsterisinin hesap özetini düzenli olarak sahsima yollamakta olan banka.
gecelik repo ve vadeli faiz oranları en yüksek olanlardan biri.
sermaye yapısı zayıf bir banka.
Finansbank (Katar):

Hüsnü Özyeğin 1987’de kurdu. Önce Yunanlı National Bank Of Greece’e (NBG), sonra Katarlı QNB’ye satıldı.

#banka
#finansbank
Baş belası banka.
Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka.
Bankacı hatunlar konusunda garanti bankasının eline hiç bir banka su dökemez.
250 bin dolar bana verseler ben bir tabura özel ilgi gösteririm.

Mmüşteri hizmetlerine ulaşmak için ölümle yaşam arasında mücadele gerektiren banka.
Kadın çalışanları en efsane olan banka.

Bugün 250 bin dolar yatırınca özel ilgi gösterdiler.
Israrla, usanmadan, yıldırana kadar arayan banka. Meşgule atıyorsunuz, 1 hafta kadar daha neredeyse her gün aramaya devam ediyor.
şifre almak için herhangi bir tuşa basınız gibi hatalı bir telefon sekreterine sahip banka. herhangi deyince ben kapat tuşuna bastım. baktım kapanmış. analitik olarak ben haklıyım ama işte. neyse.
eski reklamları daha güzeldi.
Yasal tefecilerin içindeki en pis tefeci. Bi gün çorba ısmarlıyım açlar.
piyasa değeri 19 milyar 782 milyon tl olan şirket.
adı artık qnb finansbank olan banka.
çoğu yerdeki atm'si bozuk olan banka.
Borcum olan şirket uzun uzun açıklamalar yaptığım benimle başı belada olan kürekler. Neyse lanet bok çukurunda 30 bin lira beni bitirmez ben bu işleri yoluna koyduğumda taşaklarımı okşayacak olan firma. Açık net pürüzsüz. Mına kodumun sistemi.
Diğer bankalardan pek bir farkı olmadığını düşündüğüm banka.
Maaş hesabım bu bankada. Zararını da görmedim aslında ama Allah bankaların eline düşürmesin kimseyi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar