bugün

hava limanında chelsea takımını alkışlara karşılayan bazı eziklerlerden çok daha şereflidirler.

http://www.milliyet.com.t...ticleid=512005&page=1
(bkz: http://forum.antu.com/cep...amp;kid=30193&sayfa=1)

taraftarlarının %99.84 ü bu zeka yapısına sahip taraftardır.
inter'e atılan golü kendi saçmalıklarıyla ofsayt yapmaya çalışan ve bunu da utanmadan söyleyebilen vatan hainleridir.
dünyanın en büyük, en şanlı takımının taraftarı olan taraftardır. fenerbahçe'liliğin kupalar, şartlar, olaylar, yenilgiler ya da galibiyetlerle ilgisi yoktur. bir tür hayat yorumlaması, bir felsefe bir varoluş şeklidir. kısacası ya fenerbahçe'lisindir ya da herkes gibisindir.
(bkz: bizim vatanımız fener)
tek suçluymuş gibi gösterilen taraftardır.

bunu yapan kimdi ?
http://www.htspor.com/fut...kovali-aslanlar-ayip-etti
genelde şu tarzdır.

--spoiler--
Beyler benim eniştemin halasının bir tanıdığı Milano'da tekstil işinde, çok ünlü insanlar gelip gidiyor.
Geçen gün Julio Cesar ve Lucio dükkana uğramışlar, bakmış tanıdığımız adamlar Fenebace falan bir şeyler geveliyor kulak kabartmış.
Lucio diyormuş ki, sırf Fenerbahçe'ye gıcıklık olsun diye maçı kaybedelim, huysuzluk çıkarma, karşılığında da Trabzon'a geldiklerinde Platini hepsine balık-ekmek ısmarlayacakmış.
uluslararası Dev bir komplonun içindeyiz.
--spoiler--
trabzon'un şampiyonluğu ellerinden alıp bursa'ya verdiğini unutan taraftarlardır. koyduk moyduk diyolla ama son senelerde sikilmedik bir kulaklarının arkası kaldı. nasıl olcak?
acınacak insanlar çok acı çekiyorlar çok.
şaka gibiler lan. alex'in doğum gününü kutlayacağız diye siz alın #iyikidogdunqamberdesouza tag'ını kopyala yapıştırla tt yapın! la insan bir bakar değil mi! yok baba bunlar alışık biliyorsunuz şampiyonuz diye sevinip de kıç üstü çakılmalarını. yazık la!

ek: fenerli panpalar çok kızdı!
kazandiklari hatta attiklari her golde "bu da mi şike lan" diye triplere giren taraftardir. Kimse size her maciniz şike demiyor civcivler. az sukunet az buyukluklan, ama yokki.
ligin her maçında duygu dolu anlar yaşayan asil taraftardır.

dağılın bukalemunlar.
her galibiyetlerinden sonra şike davasına gönderme yapan, şike şike değil sike sike yendik, şikeyi gördük işte, bu kaleci de mi şike yaptı, gibi facebook ve twitter iletileri paylaşıp duran taraftar grubudur.

aynı zamanda bu grup uefa'yı ve michel platini'yi kendilerini şampiyonlar liginden men edip trabzonspor'u aldı diye türk düşmanı ilan etmişlerdir. buna karşın trabzonspor'un avrupa maçlarında ise rakip takımları desteklemekten kendilerini alamamaktadırlar.
her fener maçı akşamı it sürülerince başlığının altı doldurulur, sonra da fener taraftarının rakip takım maçları sonrası ortaya çıktığı, sağa sola sataştığı iddia edilir. ha it ürümeye devam eder mütemadiyen. salı akşamı görüşmek üzere kancıklar.
sadece fenerbahçeye taraftır.

zira tarihte bilumum takım taraftarları birbirlerine taraftarlık etmiştir.
http://antu.com/antugorsel.aspx?id=633

böyle bir taraftardır ve türkiye de bulunan hiçbir taraftar grubu fenerbahçe taraftarının tırnağı olamaz hiçbir konuda.

ne öyle öküz gibi bağırıp 4 bin kombine almaktır taraftarlık.

ne de sadece uefa kupası aldı diye bir takımı destekleme gücü bulmaktır taraftarlık.

taraftarlık dediğin her şeyiyle fenerbahçeli gibi olmaktır.

örnek alın kız kardeşler.

fenerbahçe ye olan nefretiniz yüzünden takımınızı 2 dk da unutup başka takımların taraftarı olmayın.
gecenin saat 1'in de bu kötü zamanında Gaziantep ten gelen takımını karşılamak için Sabiha Gökçen havaalanı'na akın etmiş, orayı cehenneme çevirmiş taraftardır. Tüm sene boyunca da böyle devam edecektir. Sonuç ne olursa olsun. ister 5-0 yenilsin. ister 8 maç berabere kalsın...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
dünyada birçok stadyuma gittim binlerce fanatik tanıdım ama fenerbahçe taraftarı gibi takımına bağlı taraftar dünya üzerinde yok.
takımını aşkla seven taraftardır. kusuruyla, yenilgisi, mağlubiyetiyle sevmektedir. o armaya duyulan aşk bitmez. son nefese kadar devam eder. mezar taşımın bir köşesinde sarı lacivert olacak.
paok'u tribünde destekleyen ve chelsea'yi havaalanında karşılayan taraftarı unutmayan taraftardır.
kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumlara inat, takımını inanılmaz sahiplenmeye devam etmektedir.

zaman ve mekana dikkat;
görsel
görsel
görsel
forza inter diye haftalarca orasını burasını yırtan taraftar topluluğudur.

trabzonspor, onların forza inter'ini italya'da 1-0 yenerek kendilerini şoka sokmuştur.

muhtemelen bir kuytuda sessizce ağlıyorlar...
bilmiyorum, belki bana denk geliyordur en malları ama tanıdıklarımın tümü ruh hastası denecek boyutlarda tipler.

14 eylül 2011 inter milan trabzonspor maçı ardından birisiyle yazışıyordum. en içten duygularımla teşekkür ettim çünkü trabzonspor yerine fenerbahçe gitseydi gene rezilliğin bini bir para olacaktı. ciddi ciddi teşekkür ettim yani, hiçbir art niyet olmadan.

yazışma şöyle:

sadaeke - hayırlı olsuna gelmiştim; sayenizde CL'de puan aldık bu yıl
fenerbahçe taraftarı - mal istersen bi uefa sıralamasına bi bak kimin puanı fazla. 10 senedir puan mı aldınız? (not: bak sığıra! ben ne diyorum o ne.)
sadaeke - lan sıralamayla değil bu işler.
fenerbahçe taraftarı -şu an cl ye girseniz 4 ncü torba sizi bekliyor
sadaeke - sikeyim anasını!
fenerbahçe taraftarı - biz bu sene gitseydik seneye 2 nci torbadan girerdik. (inatla konuyu başka yerlere çekiyor)
sadaeke - bana ne lan!
fenerbahçe taraftarı - kim puan alıyor kim almıyor acaba? (şampiyonlar ligi'nde sıfır çeken benim ya!)
sadaeke - konu biz değiliz ayrıca. ben ciddi ciddi sağol diyorum; sayenizde puan aldı Türkiye.
fenerbahçe taraftarı - lan mal biz yeterince puan aldırıyoruz tr ye zaten. sizin gibi gelen giden tokatlamıyor artık bizi avrupa da. (bak ben konuya geldikçe o zıvanadan çıkıp saldırıya geçiyor)
sadaeke - tabi tabi (sus a.q. yaaa!)
fenerbahçe taraftarı - lan sizin tr ye kazandırdığınız puana bak açıp bizim kazandırdığımıza bak.
sadaeke - neyse... haydi sana iyi geceler. sağol gene.
fenerbahçe taraftarı - mal mal konuşuyon! trabzonun orda olmasını kabullenmezdin, adam olaydın!

hah! konunun manyaklığı tam da burada: adam olaydın trabzon'un orada olmasını kabullenmezdin!

arkadaş şike yaptığı için başkanı ve üst düzey yöneticileri tutuklu olan ben miyim? uefa postayı koymuş mehmet ali aydınlar da sike sike gerekeni yapmış. mağdur mu oldunuz şimdi? lan yıllardır futboldaki her türlü mafyöz yapının ortasındasınız. buna neden olan başkanlarınızdan en kirli olana da tanrı gibi tapıyorsunuz. adam 104 yıllık bir kulübün ve camianın itibarını iki paralık etti lan! bu adamdan hesap sormanız ve hatta nefret etmeniz gerekirken şu yaptığınıza bakın. hem yöneticiler hem de taraftarlar olarak bir yandan tehditler savuruyor bir yandan da utanmadan mazluma yatıyorsunuz.

sen şike yap. hak etmediğin şampiyonluğu trabzonspor'un elinden al. sonra "adam olaydın trabzon'un orada olmasını kabûllenmezdin!"... yok yaaa! adamlığı sizin gibi şikeci ibnelerden öğrenecektik bir de. ulan ilişkilerin bu kadar vıcık vıcık olmadığı; özellikle koltuk iyesi kimselerin hâlâ onurlu ve dürüst oldukları bir ülkede yaşıyor olsaydık takımınız şu anda bir alt kümede ve eksi bilmem kaç puanda olurdu. ama bir yandan lig tv, bir yandan kendi üyeniz olan tffbaşkanı, bir yandan kendi cebinden başka bir şey düşünmeyen yavşak kulüp yöneticileri götünüzü kurtarmak için yasa dışı işler yapmaya çalışıyorlar. ünal aysal uyardığında tu kaka oluyor ama iki haftada onun dediğine geliyorsunuz zırlaya zırlaya.

ben bu kadar kaypaklığı bir fenerbahçe taraftarında bir de akp'lilerde gördüm. sanırım onun da nedeni recep tayyip erdoğan'ın fenerbahçe taraftarı olması. ya da müslüş olması... bilemedim şimdi.

yaaa ciddi ciddi bunların özel sınavlarla seçildiklerini düşünmeye başladım. içlerinde bir tane itidâlli, bir tane aklı başında, bir tane delikanlı yok heralde. gerçi ideali rambo okan olan bir taraftar topluluğunun diğer üyeleri de anca ekonomik olarak ondan farklı oluyor.

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
alkışlanası taraftarlardır.
hep erkek mensupları cefa çekecek değil ya.
http://a.yfrog.com/img806/949/8csf.jpg