bugün

adele'yi meşhur eden site, baydı yemin ediyorum aynı şarkıların defalarca kez paylaşılması. neyseki haberi gizle opsiyonu var.
aforizma denilen özlü sözlerden artık iyice bunaltan site.
24 saat online olup, salak salak sözler, oyun istekleri, abuk subuk vidyolar paylaşan eklem bacaklılardan tiksindiren site. lan sil sil adam kalmadı listede.
18 yaşından küçükleri almayan fakat içinde milyonlarca 18 yaş altı bulunduran sosyal paylaşım sitesi.
kötü niyetli insanların at koşturduğu site.
mark zuckerberg'in eski sevgilisine laf sokmak için açtığı site.
en sevdiğim sosyallaşma ve arkadaşlık sitesi.
an itibariyle kağnı hızına düşmüştür.
4570 isyanı dinledikten sonra bir çözüm buldum. sosyal ağ üyeliği TC kimlik numarası ile olması şart oldu bence bu şekilde yasa dışı girişimler, sarkıntılık yapan abazalar, sosyal ağları kötü amaçla kullananlar azalır.
uygulamalarından nefret ettiğim sosyal paylaşım sitesi.
Mark zuckerberg adlı harvard terk kişi tarafından kurulan sosyal paylaşım sitesidir. Genel olarak liseli ergenler tarafından ''Face'' şeklinde kullanılır.internet tarihindeki önemli gelişmelerdendir.
facebook ile doğum günü kutlamak gün geçtikçe daha kolay oluyor.
yakında biz yazmadan otomatik olarak doğum günü kutlayabileceğiz.
Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesidir. Ergenlerin yegane kaçamağıdır. Veya
sahte hesaplarla dolu olan sitedir.
türkiye de 2007 yılında popüler oldu. ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
zararı yararından fazladır.bu face ayağına cinayet bile işlendi.
depresyon sebebi oluşu bilimsel olarak ıspatlanan sosyal ben ne kadar iyi yerlerdeyim & mutluyum minvalinde hava atma sitesi.
bok gibidir bok. insanı aptallaştıran bir oluşumdur. öyle ki insanı bok gibi davranmaya iter. adam ekliyor, benim selam vermemi benim muhabbeti açmamı bekliyor. düşünün ki biriyle tanıştınız, el sıkışırken yüzünüze bile bakmıyor başka birşeyle ilgileniyor. var mı böyle bir dünya? aynı ortamda bulunup da beni ekleyen insanlara olan saygımdan dolayı kabul ediyorum davetleri ama selam sabah bekliyorum, bir söz, bir öpücük ne bilim bi şpagat. karşıdaki bu nezaketi göstermezse ben neden göstereyim? sonra suçlu ben oluyorum eklendik de konuşmuyorsun hiç falan diye. öte git bayıl amına koyim sessizce. tamam sakinim hadi, geçti.
toplumda "gerçek" hayatta kabul görmeyen şeylerin paylaşıldığı, adıyla çelişen sosyal paylaşım sitesi. mesela kim evine gelen misafire tüm gün boyunca kırk farklı açıdan çekildiği fotoğrafları gösterir ve onlardan yorum bekler ki? ve ya dinlediği şarkıyı otobüste yanında oturan insana gösterme çabasına girer? hatta ev kapısına ilişki durumunu yazan var mıdır acaba? bu tür davranışların istisnai olmadığı bilindiği için de kolaylıkla şu söylenir ki artık insanların özellikle genç neslin asosyalleşme evresini çoktan geçip asosyal olduğu bir toplumda yaşıyoruz. bu sorunun çözüm imkanları da gittikçe azalıyor çünkü çocukların çoğu facebook döneminin öncesinide ki gibi bir toplumda yaşayamayacaklar.
2 sene öncesine kadar hesabı olanın, şu aralar ise hesabı olmayanın cool(!) olduğu sosyal site.
hayatta facebook açmam diyip sonrasında aktif bir şekilde kullandığım site. ben gene açmazdım da en son bir arkadaşımın bir erkeğe ' sen beni niye dürtüp duruyosun' dediğini duyduktan sonra benim bunu öğrenmem gerek dedim. yoksa aklıma neler geldi o anda bilemezsiniz.
Mobil olanını kullandıktan sonra PC'den kullanmanın sıkıcı ve zaman kaybı olduğunu farkettiğim site.
alınan son bilgilere göre 30 mart'tan sonra bütün kullanıcılarını zaman tüneline geçirecek olan internet sitesi.*
Facebook, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım web sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 sınıfı öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur.
çakal bir sitedir. çok çakaldır çok. en son, zaman tüneline zorunlu geçiş için tarih vermişlerdi. o tarih yaklaşıyor gibi çünkü sayfaları ve grupları geçiriyorlar yavaş yavaş. ama az önce denk geldi, bir uygulamaya bakıyordum, bu uygulamaya girince zaman tüneline yükseltileceksin diye bir uyarı verdi. dedim çakalll, yer miyim * siz zorla geçirene kadar da geçmiyorum amk tünele münele. karanlık fobim var belki. belki sevmiyorum tüneli. faşist pezevenkler.