bugün

işe yarayan en büyük yanı doğumgünlerini hatırlatmaktır.
sayesinde aynı gün aynı saat içerisinde teknosa turuncu saatler'den 60 TL lik notebook soğutucusu, hepsiburada sayfasında ki hazine avı'ndan da 220 tl lik oto teyp daha öncesinden de yine teknosa'dan mp3 çalar kazandığım sosyal ağ.

(bkz: satılık sıfır oto teyp)
facebook'ta her ne kadar insanlar birbirini rahatsız etse de vakit geçirebileceğimiz güzel bir yer. Gazetede okumuştum facebook sayesinde artık kadınlarda sarkıntılık edebiliyormuş. çok garip değil mi?
sohbet yazışmalarınıda mesajlar kısmına atan site.
dün açtığım yeni hesabıma arkadaşlarımı eklerken 2 günlüğüne arkadaş ekleme yasağı getiren site..
i. andaç,
ii. yüz kitabı,
iii. fuckbook,
iv. sexbook.

gereksiz sosyalleşme sitesi. *
artık amele dolan yer. cocuk çocuk toplanılmış taşak geçilen ortam. eski popülerliğin kaybetmiştir.
gitgide daha boktan olmaya başlayan paylaşım sitesi.

en son Oğuz Atay ve Olrice yapılanlar beni çok sinirlendirmiştir.*
ismail yk nın sanat eseri değerindeki şarkısıdır. *
sohbet kısmına acayip şeylerin olduğu site. tek bende mi acaba diye düşünmüyor değilim.
Adına ismail yk'nın şarkı yaptığı sosyal paylaşım sitesi.
(bkz: hergün arayıp duruyor boru değil)
chat kısmının .mına koyulan site.
bir kere deneyince eskisine de dönülemiyor.
sohbet bölümü iyice cıvıttı artık hesap silinecek gibi. hayır anlamam ki niye iki de bir değişir.
hiçbir zaman online olmadığım fakat arkadaşlarımın bana onlinemışım gibi chatten ileti yolladıkları site. arkadaş ben ifşa olmak istemiyorum ama arada bi geliyor online gözüküyorum ki yolluyor adamlar.
sohbet kısmı bende eski haline dönen zımbırtıdır.fazla geribildirim almış olsa gerekler.aferin zuckerberg yola gel.
bulunmak istenilen kişilere rahatça ulaşılabilen sosyal paylaşım sitesidir. ancak son zamanlarda kendine yenilik katmak için biraz garipleşmiştir.
android uygulamasında ,twitterda olduğu gibi aşağı süreklendiğinde yenilenmiyor. gidip menü yenile diyeceksiniz. çok hantalca. ve yaptığı bu hataların google plusa büyük bir koz verdiğini düşündüğüm site.
bir kaç giremedim ve tekrar döndüğümde sohbet tarafı acayip olmuş site. değişebiliyor mu?
bilgisayar parçaları teknolojisi gibi. nasılki 1 gb flash disk piyasaya sürülüp bitirilmeden 2 gb lık icat edilmiyorsa* facebook da kendine yakın bir rakip görmediği sürece kendini yavaş yavaş geliştiriyor. mesela sohbet esnasında bazı kişilere gözükmek istemeyen birçok kişi olabiliyor bunlar hep çevrimdışı kalmak zorundaydı. yıllardır böyle sonunda düzelttiler isteyen çevrimiçi olabiliyor ve istemediği kişileri engelleyebiliyor. (bkz: msn 10 sene öncesi teknolojisi)
artık yapılan yorumlarda paylaşılan video linkleri hemen orda izlenebiliyor. pek anlatamadım ama öyle bişeyler olmuş işte.* iyi de olmuş.
Hergün birilerinini arayıp durduğum tek yer. ıyy bu kötüydü gerçekten.
(bkz: insan pazarı)
kim kiminle nerede ne zaman öğrenmiş, düğünde ne giymiş, ne zaman çocuğu olmuş, çocuğunun adı neymiş, ne kadar mutluymuşlar gibi faideli bilgileri insanların kör göze parmak misal zorla hayatımıza soktuğu faidesiz ve olan var olmayan var kabilinden ne derece tutunamayan olduğumuza ayna tutan depresyon sebebi site...
herkesin herşeyini bilmek zorunda olmadığım için bir zamanlar hevesle açıp "olmadı!" deyip hesabımı en acilinden kapadığım sosyal paylaşım sitesi.* herkes bir tripte sorma gitsin. tribine yandıklarım.
hayatı boyunca bir kitap bile okumamışların yazar ya da şair olduğu paylaşım sitesi.